Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul: Güçlü ve Büyük Türkiye’yi Hep Birlikte İnşa Edeceğiz
19 Ekim 2015

Memur Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Tonbul, "Amacımız, öncü medeniyet yani bizim medeniyetimizi öncü hale getirmek. İkincisi de güçlü sendika ve büyük Türkiye. Güçlü ve büyük Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Memur Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Kütahya Belediyesi Kültür Sarayı'nda düzenlenen “Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye” toplantısına katıldı. Konuşmasına şehitlere rahmet dileyerek başlayan Tonbul, “Bizim en büyük gücümüz, kardeşliğimizdir bizler tarih boyunca birbirimize verdiğimiz kıymetle, ortaya koyduğumuz birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla, sağduyunun aydınlığıyla sıkıntılı dönemleri hep birlikte aştık” dedi.

 

Amacımız medeniyetimizi öncü hale getirmek diyen Tonbul, “Memur-Sen olarak, Amacımız, öncü medeniyet yani bizim medeniyetimizi öncü hale getirmek. İkincisi de güçlü sendika ve büyük Türkiye. Büyük Türkiye, öncü medeniyet ve güçlü sendikacılık için Memur-Sen ne yapıyor? Onun için de hedef belirledik. 1 milyon üye hedefimiz var. Bizler Memur-Sen ailesi olarak, amaçlarımızı herkese anlatacağız ve onları sendikamıza üye yapacağız. Bununla da kalmayıp onları aynı zamanda bu ülke için çalışan birer nefer yapacağız. Büyük Türkiye’yi  hep birlikte inşa edeceğiz" dedi.

BAŞKA TÜRKİYE YOK

Ülkemizdeki birlik, beraberlik ve istikrarın korunmasının önemine dikkat çeken Tonbul, “  Gelin, birlikte yaşama ve kardeşlik irademizi herkese gösterelim. Bu süreçte daha soğukkanlı, daha sağduyulu olalım. Çünkü başka Türkiye yok” ifadelerini kullandı.

GÜVEN, HUZUR VE İSTİKRAR İÇİN 1 MİLYON ÜYE

Memur-Sen’in tüm teşkilatlarıyla 1 milyon üye hedefine odaklandığının altını çizen Tonbul, “15 Mayıs’a kadar tüm teşkilatlarımızla gece gündüz çalışarak,  1 milyon üye hedefimize ulaşacağız. Ülkemizdeki, güven huzur ve istikrar için Güçlü sendika olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CANKESEN: AMACIMIZ TÜRKİYE'DEKİ İSTİKRARA KATKI SAĞLAMAK

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen de terörü şiddetle kınadıklarını vurguladı.

Memur-Sen'in "1 milyon üye hedefi" toplantılarının birçok ilde eş zamanlı yapıldığını dile getiren Cankesen, "Amacımız elbette 1 milyon üye hedefine ulaşmak ancak bu hedefe ulaşırken de Türkiye'de istikrara katkı sağlamak. Sendikacılık anlayışımız, sadece ücret pazarlığı yapan bir anlayış değildir. Ülkemizde istikrarın sağlanmasını da kendimize görev addediyoruz" diye konuştu.

 

Toplantıya, AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, Memur-Sen Kütahya Temsilcisi Kamil Uçan, Memur-Sen'e bağlı sendikaların şube başkanları, temsilcileri ve üyeleri katıldı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen