Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
BSTB Çalışanlarının Sorunları Bakan Fikri Işık’a İletildi
03 Aralık 2015

Enerji Bir-Sen Heyeti, 64. Hükümetin kabinesinde yer alarak yeniden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına getirilen Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, BSTB çalışanlarının sorunları Bakan Işık’a iletildi.

Bakanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın,  Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi katıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile bir süre görüşen, Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın,  görevinin hayırlı olmasını diledi. Yalçın,  Memur-Sen'in toplu sözleşme kazanımları ve sendikal faaliyetlerini Bakan Işık ile paylaştı.

Görüşmede  konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Tonbul ise, “Bakanlık görevinizde başarılar diliyoruz. Bu Hükümetimizin, Yeni Türkiye’nin kalkınma ve  gelişme sürecini daha ileriye doğru taşıyacağına inancımızı ve kararlılığımızı paylaşmak istiyoruz. Enerji Bir-Sen olarak, Bakanlık ve teşkilatlarında çalışan personelin daha iyi şartlarda istihdam edilmesi için her türlü işbirliğine hazırız’’ dedi.

Tonbul, görüşmede Bilim, Sanayi ve Teknoloji çalışanlarının taleplerinin yer aldığı raporu Bakan Işık’a iletti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bakan Işık, Memur-Sen'in hem sivil toplum kuruluşu hem de memurların temsilcisi olarak çok önemli işlere imza attığını ve çalışmalarını yakinen takip ettiğini söyledi.

 

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen