Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul’dan, DSİ Genel Müdür Yardımcısı Uzun’a Ziyaret
04 Mart 2016

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdür Yardımcılığına atanan Mustafa Uzun’u makamında ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya ve 2 Nolu Şube Başkanı Abdullah Üstüner ile  birlikte DSİ Konya 4. Bölge Müdürlüğünden, DSİ Genel Müdür Yardımcılığına atanan Mustafa Uzun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Tonbul, Genel Müdür Yardımcısı Uzun’a  yeni görevinde başarılar diledi. Enerji Bir-Sen’in sendikal faaliyetleri ile ilgili de bilgi veren Tonbul, Enerji Bir-Sen,  enerji, sanayi ve madencilik hizmet kolunda genel yetkili sendika olduğunu,  hizmet kolundaki 22 kurumdan  en fazla üyenin DSİ’de bulunduğunu söyledi. Toplu sözleşme süreci ve kazanımlarla ilgili de Genel Müdür Yardımcısı Uzun’a bilgi veren Tonbul, 3. dönem toplu sözleşmesi ile onlarca kazanım elde ettiklerini, kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarını daha da ileriye taşıdıklarını kaydetti. Kazanımların uygulanması noktasında destek beklediklerini ifade eden Tonbul, Enerji Bir-Sen olarak her türlü iş birliğini hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzun, Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen'in sendikal faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi. Çalışanların mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi noktasında sendikanın verdiği mücadeleyi çok iyi bildiğini ifade eden Uzun “Kurumumuzu ülke menfaatleri doğrultusunda daha da ileriye taşımak için, çalışan personelimizin daha iyi şartlarda istihdam edilmesi lazım. Burada bizlere, yetkili sendikaya çok iş düşüyor. Sendikanın aldığı hakları, uygulama konusunda elimizden gelen desteğe vermeye hazırız” dedi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen