Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul, Van’da Hizmet Kolundaki Kurumları Ziyaret Etti
26 Ağustos 2016

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Van’daki enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı kurumları ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Reşit Gürbüz, Van İl Başkanı Nuri Şahin ve üyeler ile birlikte hizmet koluna bağlı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Van İl Müdürlüğü, Maden Tetkik Arama (MTA) Van Bölge Müdürlüğü, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Van Bölge Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürlüğü’ne ziyaretlerde bulunarak üyelerinin sorunlarını kurum yöneticileriyle paylaştı.

Kurumlarda sendika üyeleriyle bir araya gelen Tonbul, kurumların yönetimleriyle yaptıkları görüşmeleri, üyelerin kurumlarında yaşadıkları sıkıntıları, son durumlarını ve FETÖ ile mücadele noktasında yürürlükte olan OHAL kapsamında memurların bu durumdan etkilenip etkilenmeyecekleri konusunda bilgilendirme toplantısı yaptı.

Tonbul “FETÖ, bu ülkenin insanına tıpkı PKK gibi kurşun sıkacak kadar alçak ve hainleşmiş karanlık bir yapıdır. Türkiye’nin doğusunda sürekli bombalar patlatarak halka korku vermeye, iç savaş çıkarmaya çalışmaktadırlar. Doğunun halkı bu hainlerin oyununa asla gelmeyecek, bu teröristlere fırsat vermeyecektir. Ordumuz Cerablus’ta kahramanca vatan müdafaasını yerine getirirken bizler de Memur-Sen çatısı altında Enerji Bir-Sen ailesi olarak Van’da nöbetteyiz. Her zaman ülkemizin yarınları için tetikte olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen