Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul, Van’da Hizmet Kolundaki Kurumları Ziyaret Etti
26 Ağustos 2016

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Van’daki enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı kurumları ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Reşit Gürbüz, Van İl Başkanı Nuri Şahin ve üyeler ile birlikte hizmet koluna bağlı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Van İl Müdürlüğü, Maden Tetkik Arama (MTA) Van Bölge Müdürlüğü, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Van Bölge Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürlüğü’ne ziyaretlerde bulunarak üyelerinin sorunlarını kurum yöneticileriyle paylaştı.

Kurumlarda sendika üyeleriyle bir araya gelen Tonbul, kurumların yönetimleriyle yaptıkları görüşmeleri, üyelerin kurumlarında yaşadıkları sıkıntıları, son durumlarını ve FETÖ ile mücadele noktasında yürürlükte olan OHAL kapsamında memurların bu durumdan etkilenip etkilenmeyecekleri konusunda bilgilendirme toplantısı yaptı.

Tonbul “FETÖ, bu ülkenin insanına tıpkı PKK gibi kurşun sıkacak kadar alçak ve hainleşmiş karanlık bir yapıdır. Türkiye’nin doğusunda sürekli bombalar patlatarak halka korku vermeye, iç savaş çıkarmaya çalışmaktadırlar. Doğunun halkı bu hainlerin oyununa asla gelmeyecek, bu teröristlere fırsat vermeyecektir. Ordumuz Cerablus’ta kahramanca vatan müdafaasını yerine getirirken bizler de Memur-Sen çatısı altında Enerji Bir-Sen ailesi olarak Van’da nöbetteyiz. Her zaman ülkemizin yarınları için tetikte olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen