Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Memur-Sen'den Çalışma Bakanı Müezzinoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti
07 Eylül 2016

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Memur-Sen heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine gelen Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki Memur-Sen heyeti, hayırlı olsun dileklerini iletti. Toplantıda çeşitli konularda istişareler de gerçekleştirildi.

OLAĞAN SÜRECE DÖNÜLMESİNİ BEKLİYORUZ

Türkiye’nin olağanüstü bir süreçten geçtiğini belirten Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "15 Temmuz kanlı darbe girişimi devletimizin, milletimizin ve sivil toplum örgütlerinin dik duruşu ile önlemiştir. Türkiye önemli bir badireyi atlatmıştır. Bu süreçte diğer tüm kamu kuruluşlarında olduğu gibi Çalışma Bakanlığı’nda büyük bir gayret içerinde olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin bu olağanüstü süreci geride bırakarak, olağan gündemine dönmesini temenni ediyoruz. Çalışma Bakanlığı’ndaki olağanüstü sürecin de acilen son bulmasını, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerinin çözüme kavuşması için gerekli çalışmaların yapılmasını bekliyoruz” dedi.

TALEPLER BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NA İLETİLDİ

Yalçın, “3. Dönem Toplu Sözleşmerine bağlı olarak üzerinde çalışma yapılacak konular”, “Kamu Personeli Danışma Kurulu gündemine getirilen üzerinde değerlendirme yapılan konular” ve “gelişen yeni durumlara göre hayata geçirilmesi istenilen diğer konular”ın bulunduğu talepler dosyasını Bakan Müezzinoğlu’na iletti.   

Bakan Müezzinoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Memur-Sen heyetine teşekkür etti, kamu görevlilerinin talep ve beklentilerini karşılamak için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Ziyarette Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Hacı Bayram Tonbul, Levent Uslu, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Ulaştırma Memur-Sen Genel Can Cankesen, Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan, Memur-Sen Emekliler Komisyonu Genel Başkanı Emin Şenver, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Habibe Öçal, Memur-Sen Engelliler Komisyonu Genel Başkanı Elvan Uğurlu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem hazır bulundu.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen