Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Memur-Sen'den Çalışma Bakanı Müezzinoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti
07 Eylül 2016

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Memur-Sen heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine gelen Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki Memur-Sen heyeti, hayırlı olsun dileklerini iletti. Toplantıda çeşitli konularda istişareler de gerçekleştirildi.

OLAĞAN SÜRECE DÖNÜLMESİNİ BEKLİYORUZ

Türkiye’nin olağanüstü bir süreçten geçtiğini belirten Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "15 Temmuz kanlı darbe girişimi devletimizin, milletimizin ve sivil toplum örgütlerinin dik duruşu ile önlemiştir. Türkiye önemli bir badireyi atlatmıştır. Bu süreçte diğer tüm kamu kuruluşlarında olduğu gibi Çalışma Bakanlığı’nda büyük bir gayret içerinde olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin bu olağanüstü süreci geride bırakarak, olağan gündemine dönmesini temenni ediyoruz. Çalışma Bakanlığı’ndaki olağanüstü sürecin de acilen son bulmasını, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerinin çözüme kavuşması için gerekli çalışmaların yapılmasını bekliyoruz” dedi.

TALEPLER BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NA İLETİLDİ

Yalçın, “3. Dönem Toplu Sözleşmerine bağlı olarak üzerinde çalışma yapılacak konular”, “Kamu Personeli Danışma Kurulu gündemine getirilen üzerinde değerlendirme yapılan konular” ve “gelişen yeni durumlara göre hayata geçirilmesi istenilen diğer konular”ın bulunduğu talepler dosyasını Bakan Müezzinoğlu’na iletti.   

Bakan Müezzinoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Memur-Sen heyetine teşekkür etti, kamu görevlilerinin talep ve beklentilerini karşılamak için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Ziyarette Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Hacı Bayram Tonbul, Levent Uslu, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Ulaştırma Memur-Sen Genel Can Cankesen, Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan, Memur-Sen Emekliler Komisyonu Genel Başkanı Emin Şenver, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Habibe Öçal, Memur-Sen Engelliler Komisyonu Genel Başkanı Elvan Uğurlu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem hazır bulundu.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen