Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul, Kütahya ve Afyonkarahisar Teşkilatı İle Bir Araya Geldi
29 Ekim 2016

KÜTAHYA

Balıkesir teşkilat çalışmasının ardından Kütahya’daki kurumları ziyaret eden Tonbul, Kütahya Eti Maden Emet Bor İşletme Müdürlüğü ve Kütahya TEİAŞ 6. Bölge Müdürlüğü’nde çalışan üyelerle bir araya geldi.

Kurumlarda yapılan toplantılarda kamudaki tasfiyeler başta olmak üzere çalışma hayatında yaşanan sorunlar ve sendikal faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Kütahya Emet Bor İşletme Müdürü Metin Arslan’ı da ziyaret eden Tonbul, bor madeninin işlenip ürün haline getirildiği tesislerde incelemelerde bulundu. Bor  madeninin işlenme aşamalarını yerinde gözlemleyen Tonbul,  İşletme Müdürü Arslan’dan tesiste yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  Tonbul, “Eti Maden dünya da bor lideri olma başarısını göstermiş bir kuruluşumuz. Bizi Dünya çapında gururlandırmaya devam ediyor. Bor, 2 bine yakın üründe yan ürün olarak kullanılıyor. Çok geniş bir pazara sahip fakat direkt etken madde olarak kullanılmadığı için hak ettiği değere henüz ulaşamadı.  Eti Matik gibi borun ana madde olarak kullanıldığı ürünlerin geliştirilip yaygınlaşmasını destekliyoruz” dedi.

 

Kütahya ziyaretlerinde Genel Başkan Tonbul ve beraberindeki heyete Dumlupınar Şube Başkanı Mustafa Sağdıç ve Yönetimi eşlik etti.

 

 

AFYONKARAHİSAR

Teşkilat çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar’a gelen Tonbul, DSİ 183. Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada üyelerle bir araya gelen Tonbul, sorunları yerinde dinledi.

Enerji Bir-Sen İl Başkanı Ramazan Karaçor ile birlikte Memur-Sen İl Temsilciliği’ni de ziyaret eden Tonbul, İl Temsilcisi Abdulkadir Hız’dan sendikal faaliyetler ile ilgili bilgi aldı.

 
Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     


Duyurular

Malatya İl Başkanımız Adnan Gökhan'ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, Başkanımıza ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Taziye Malatya merkezde olacaktır. Tel:0 532 554 27 54
12 Temmuz 2019

Menderes Şube Başkanımız Musa Çetler’in kayınbabası Yusuf Deniz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze 20 Mayıs Salı günü ikindi namazını müteakip Denizli, Bekilli ilçesi Poyrazlı köyünde defnedilecektir.
21 Mayıs 2019

Çorum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü üyemiz A. Hikmet Şelen’in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
09 Mayıs 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın Hüsnü BACAK’ın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
28 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (24.09.2018 Pazartesi) öğle namazına müteakip Çubuk Mutluköy’de defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
24 Eylül 2018

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Doç.Dr. Mehmet Savaş'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (10.09.2018) öğle namazına müteakip Köprücek Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
10 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen