Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
MEVLANA ŞUBEMİZDEN ÜYELERİMİZE ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ
05 Nisan 2013

 

Enerji Bir - Sen Mevlana Şube Başkanlığı, üyelerine etkili iletişim semineri düzenledi. Düzenlenen programa katılan Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Nail Uslu, her eğitimin bir firsat olduğunu kaydetti.

Enerji Bir - Sen Mevlana Şube Başkanlığı,kişisel gelişim ve etkili iletişim konusunda seminer düzenledi. Düzenlenen programa katılan Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Nail Uslu, her eğitimin bir firsat olduğunu kaydetti. 

Programın açılış konuşmasını yapan Enerji Bir-Sen Mevlana Şube Başkam Mehmet Üzüm, sendikal örgütlenmenin tanımım yaparak "Çalışanların sosyal ihtiyaçlarına cevap veren, onlara görüşlerini toplu olarak ortaya koyma ve yönetime katılma imkanı sağlayan önemli bir olgudur" diyen Başkan Üzüm, bu olgu üzerinden demokratik ve özgürlükçü bir Türkiye sevdasryia ilerlediklerini dile getirdi Daha sonra seminere konuşmacı olarak çağrılan Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Nail Uslu, sendika üyelerine slaytlar eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi. Burada yaptığı sunumda Uzman Nail Uslu, 'Her eğitim bir fırsattır" dedi. Nail Uslu, her şeyin insanla şekillendiğini söyleyerek  "Ok yayından çıktığı zaman bir daha geri gelmeyeceğini, söz ağızdan çıktığı zaman telafisi mümkün olmadığını, zamanın kıymetinin mutlaka bilinmesi gerektiğini ve bu dünyada her şeyin ölümlü olduğunu unutmayın." dedi.

 

 

 

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen