Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen, Ankara Saray Sevgi Evi Çocuklarıyla Buluştu
02 Mart 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan ve Enerji Bir-Sen Kadın Kolları, Saray Sevgi Evleri çocukları ile buluştu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Enerji Bir-Sen Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Ayşe Açıkbaş, Komisyon Üyeleri Gülen Üye, Nesibe Öztürk ve Ayşe Uysal, Akıl Küpü Ön Okul&Çocuk Akademisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Ankara Pursaklar Saray Sevgi Evleri çocukları bir araya geldi.

Etkinlikte konuşan Genel Başkan Vekili Doğan “Bu çocuklar bizim için çok kıymetli, hepsi pırlanta gibi, baktığınızda gözlerinde umudu, geleceği görüyorum. Hepsi okullarında başarılı birer örnek öğrenci, eğitimlerini başarıyla devam ettiren bu çocuklarımıza geleceklerini kurarken yardımcı olmak onlara verebileceğimiz en büyük hediye olacaktır.” dedi.

Etkinlik kapsamında çocuklar önce film izledi, animatörlerle oyun oynadı. Daha sonra çocuklarla sohbet eden Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Ayşe Açıkbaş ‘Enerji tasarrufu nedir? Nasıl yapılmalıdır? Neden önemlidir?’ başlıkları altında soru&cevap şeklinde enerji verimliliği hakkında bilgi verdi.

Açıkbaş, “Akıl Küpü Çocuk Akademisi Müdürü Betül Çakır Şen'e ev sahipliğiyle yavrularımızla güzel bir gün geçirme imkanı bulduk. Bize bu fırsatı sağlayan, yardımlarını esirgemeyen başta Genel Başkan Vekilimiz olmak üzere tüm gönül dostlarına binlerce teşekkürler ediyoruz. Bizlerin niyetimiz gönülden ve halis, tıpkı karıncanın yangına su taşıması gibi. Sevgi Evleri Müdürü Aslı Duygu ile çocuklarımız için daha iyi işler yapabilmek adına birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sevgi Evleri Müdürü Aslı Duygu “Enerji Bir-Sen ailesine ve Akıl Küpü eğitim kurumuna gönülden teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza Sevgi Evleri olarak elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. Onlara en büyük destek yüzlerini güldürmek, mutlu olmalarını sağlamak olacaktır. Sağ olsunlar, bugün çocuklarımız bu samimiyeti Enerji Bir-Sen ailesi ile yaşamış oldu.” dedi.

Etkinlik sonunda karnelerinde takdir alan 70 çocuğa Kadın Kolları Komisyonu tarafından kol saati hediye edildi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen