Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen, Ankara Saray Sevgi Evi Çocuklarıyla Buluştu
02 Mart 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan ve Enerji Bir-Sen Kadın Kolları, Saray Sevgi Evleri çocukları ile buluştu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Enerji Bir-Sen Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Ayşe Açıkbaş, Komisyon Üyeleri Gülen Üye, Nesibe Öztürk ve Ayşe Uysal, Akıl Küpü Ön Okul&Çocuk Akademisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Ankara Pursaklar Saray Sevgi Evleri çocukları bir araya geldi.

Etkinlikte konuşan Genel Başkan Vekili Doğan “Bu çocuklar bizim için çok kıymetli, hepsi pırlanta gibi, baktığınızda gözlerinde umudu, geleceği görüyorum. Hepsi okullarında başarılı birer örnek öğrenci, eğitimlerini başarıyla devam ettiren bu çocuklarımıza geleceklerini kurarken yardımcı olmak onlara verebileceğimiz en büyük hediye olacaktır.” dedi.

Etkinlik kapsamında çocuklar önce film izledi, animatörlerle oyun oynadı. Daha sonra çocuklarla sohbet eden Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Ayşe Açıkbaş ‘Enerji tasarrufu nedir? Nasıl yapılmalıdır? Neden önemlidir?’ başlıkları altında soru&cevap şeklinde enerji verimliliği hakkında bilgi verdi.

Açıkbaş, “Akıl Küpü Çocuk Akademisi Müdürü Betül Çakır Şen'e ev sahipliğiyle yavrularımızla güzel bir gün geçirme imkanı bulduk. Bize bu fırsatı sağlayan, yardımlarını esirgemeyen başta Genel Başkan Vekilimiz olmak üzere tüm gönül dostlarına binlerce teşekkürler ediyoruz. Bizlerin niyetimiz gönülden ve halis, tıpkı karıncanın yangına su taşıması gibi. Sevgi Evleri Müdürü Aslı Duygu ile çocuklarımız için daha iyi işler yapabilmek adına birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sevgi Evleri Müdürü Aslı Duygu “Enerji Bir-Sen ailesine ve Akıl Küpü eğitim kurumuna gönülden teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza Sevgi Evleri olarak elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. Onlara en büyük destek yüzlerini güldürmek, mutlu olmalarını sağlamak olacaktır. Sağ olsunlar, bugün çocuklarımız bu samimiyeti Enerji Bir-Sen ailesi ile yaşamış oldu.” dedi.

Etkinlik sonunda karnelerinde takdir alan 70 çocuğa Kadın Kolları Komisyonu tarafından kol saati hediye edildi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen