Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul’dan Zonguldak’ta Bir Dizi Ziyaret
08 Mart 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul “ Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” programı kapsamında Zonguldak’ta bir dizi ziyarette bulundu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul,  Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Zonguldak’a geldi.

Zonguldak’ta Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Tonbul ve beraberindeki heyet, ildeki kamu kurumlarını ziyaret etti.

Enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, DSİ 223. Şube Müdürlüğü ve TTK Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Tonbul, kurum yöneticileri ile bir araya geldi.

TTK Genel Müdür Vekili Ercan Gebeş ile bir süre görüşen Tonbul, kurum çalışanlarının sorunlarını iletti. Bir süre önce çözüme kavuşan arazi tazminatı ve lojman sorunu için  Gebeş’e teşekkür eden Tonbul,  geçtiğimiz Ocak ayında TEİAŞ ve EÜAŞ’ta temel ücret gruplarında yapılan skala ayarlamasının, TTK’da  da yapılmasını talep etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebeş, “Enerji Bir-Sen’in kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının ileriye taşınmasında verdiği mücadeleyi en iyi bilenlerdenim. Özellikle toplu sözleşme görüşmelerinde KİT’lerde çalışan personele çok önemli kazanımlar sağlandı. Çalışanlarımızın daha iyi şartlarda istihdam edilmesi ve  motivasyonlarının artırılması noktasında kurum olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Heyet daha sonra Zonguldak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Resul Acar’ı ve  DSİ 232.Şube Müdürlüğü’nde Şube Müdürü Muharrem Atalar’ı ziyaret etti.

Son olarak Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Emre Erbaycu’yu ziyaret eden Tonbul ve beraberindeki heyet, kurumun faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Sivas MTA 1. Bölge Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizden Personel Şefi Necati Erdoğan’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Ekim Salı günü öğle namazı müteakip Divriği İlçesi Kültür Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
30 Eylül 2019

Enerji Bir-Sen Sivas İl Yönetim Kurulu Üyemiz Fikret Yüksek' in kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi 29 Eylül Pazar günü öğle namazını müteakip Ulu Camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
28 Eylül 2019

EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşyeri Temsilcimiz ve İşletme Müdür Yardımcısı Muammer Töngel’in kayınpederi Hacı Hasan Ateşer vefat etmiştir. Cenazesi 17 Eylül Salı günü Havza Taşkaracaören Mahallesinde ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin.
17 Eylül 2019

GAP Şube Sekreterimiz (Şanlıurfa) Yılmaz CAN hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Cenaze 13 Eylül Cuma akşamı yatsı namazından sonra Akçakale Merkez Camisinden kaldırılacaktır. (Taziye Akçakale’de olacak)
13 Eylül 2019

Enerji Bir-Sen Fırat Şubesi Kadın Kolları Başkanımız Gülcan Aktürk’ün kardeşi vefat etmiştir. Cenaze bugün öğle namazına müteakip Abdullahpaşa Batı Sitesi Camisinden kaldırılarak Güntaşı köyüne defnedilecektir. Taziye yeri: Abdullahpaşa Batı Sitesi Camii taziye evi. Genç yaşta hayatını kaybeden kardeşimize Allah'tan rahmet diler, yakınlarına sabırlar diliyoruz.
28 Ağustos 2019

Malatya İl Başkanımız Adnan Gökhan'ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, Başkanımıza ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Taziye Malatya merkezde olacaktır. Tel:0 532 554 27 54
12 Temmuz 2019

Menderes Şube Başkanımız Musa Çetler’in kayınbabası Yusuf Deniz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze 20 Mayıs Salı günü ikindi namazını müteakip Denizli, Bekilli ilçesi Poyrazlı köyünde defnedilecektir.
21 Mayıs 2019

Çorum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü üyemiz A. Hikmet Şelen’in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
09 Mayıs 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen