Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul’dan Zonguldak’ta Bir Dizi Ziyaret
08 Mart 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul “ Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” programı kapsamında Zonguldak’ta bir dizi ziyarette bulundu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul,  Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Zonguldak’a geldi.

Zonguldak’ta Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Tonbul ve beraberindeki heyet, ildeki kamu kurumlarını ziyaret etti.

Enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, DSİ 223. Şube Müdürlüğü ve TTK Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Tonbul, kurum yöneticileri ile bir araya geldi.

TTK Genel Müdür Vekili Ercan Gebeş ile bir süre görüşen Tonbul, kurum çalışanlarının sorunlarını iletti. Bir süre önce çözüme kavuşan arazi tazminatı ve lojman sorunu için  Gebeş’e teşekkür eden Tonbul,  geçtiğimiz Ocak ayında TEİAŞ ve EÜAŞ’ta temel ücret gruplarında yapılan skala ayarlamasının, TTK’da  da yapılmasını talep etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebeş, “Enerji Bir-Sen’in kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının ileriye taşınmasında verdiği mücadeleyi en iyi bilenlerdenim. Özellikle toplu sözleşme görüşmelerinde KİT’lerde çalışan personele çok önemli kazanımlar sağlandı. Çalışanlarımızın daha iyi şartlarda istihdam edilmesi ve  motivasyonlarının artırılması noktasında kurum olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Heyet daha sonra Zonguldak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Resul Acar’ı ve  DSİ 232.Şube Müdürlüğü’nde Şube Müdürü Muharrem Atalar’ı ziyaret etti.

Son olarak Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Emre Erbaycu’yu ziyaret eden Tonbul ve beraberindeki heyet, kurumun faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığında Şef olarak görev yapan sendikamızın ilk üyelerinden Sn. İsmail Konca 42 yıl hizmetini tamamlayarak 20 Şubat Perşembe günü emekli olmuştur. Üyemize sağlıklı ve mutlu bir emeklilik diliyoruz.
20 Şubat 2020

EÜAŞ İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Daire Başkanlığı’nda görevli üyemiz Yarkın EROL’un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Şubat Salı günü ikindi namazını müteakip Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 314 09 49)
18 Şubat 2020

Dumlupınar Şube Başkan Yardımcımız Yılmaz Yıldırım’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.Tel: 0(546) 233 14 94
18 Ocak 2020

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen