Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Tonbul’dan Zonguldak’ta Bir Dizi Ziyaret
08 Mart 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul “ Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” programı kapsamında Zonguldak’ta bir dizi ziyarette bulundu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul,  Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Zonguldak’a geldi.

Zonguldak’ta Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Tonbul ve beraberindeki heyet, ildeki kamu kurumlarını ziyaret etti.

Enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, DSİ 223. Şube Müdürlüğü ve TTK Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Tonbul, kurum yöneticileri ile bir araya geldi.

TTK Genel Müdür Vekili Ercan Gebeş ile bir süre görüşen Tonbul, kurum çalışanlarının sorunlarını iletti. Bir süre önce çözüme kavuşan arazi tazminatı ve lojman sorunu için  Gebeş’e teşekkür eden Tonbul,  geçtiğimiz Ocak ayında TEİAŞ ve EÜAŞ’ta temel ücret gruplarında yapılan skala ayarlamasının, TTK’da  da yapılmasını talep etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebeş, “Enerji Bir-Sen’in kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının ileriye taşınmasında verdiği mücadeleyi en iyi bilenlerdenim. Özellikle toplu sözleşme görüşmelerinde KİT’lerde çalışan personele çok önemli kazanımlar sağlandı. Çalışanlarımızın daha iyi şartlarda istihdam edilmesi ve  motivasyonlarının artırılması noktasında kurum olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Heyet daha sonra Zonguldak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Resul Acar’ı ve  DSİ 232.Şube Müdürlüğü’nde Şube Müdürü Muharrem Atalar’ı ziyaret etti.

Son olarak Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Emre Erbaycu’yu ziyaret eden Tonbul ve beraberindeki heyet, kurumun faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen