Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Heyeti, BSTB Müsteşar Yardımcısı Şekerci ile Görüştü
28 Eylül 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, beraberindeki heyet ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (BSTB) Müsteşar Yardımcısı Faruk Şekerci ile görüştü.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Faruk Şekerci’yi ve Personel Daire Başkanı Hüseyin Çumak’ı ziyaret etti.

Müsteşar Yardımcısı Şekerci ile görüşen Doğan, Enerji Bi-Sen olarak daha önce Kurum İdari Kurul (KİK) toplantısında da gündeme getirdikleri,  bakanlık personellerinin uzun zamandır beklediği bir konu olan görevde yükselme sınavı ve yine bir süredir bakanlık personellerinin mağduriyet yaşadığı yemekhane fiyatlarının yeniden düzenlenmesine yönelik talepleri Şekerci’ye iletti.

Doğan, kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının daha iyi bir konuma yükselmesi için mücadele ettiklerini ve geçtiğimiz Ağustos ayında imzalanan toplu sözleşmede BSTB çalışanları önemli kazanımlar elde ettiklerini, bu kazanımların uygulanması noktasında da bakanlık yöneticilerinden destek beklediklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Müsteşar Yardımcısı Şekerci, toplu sözleşme sürecini yakından takip ettiğini ve kazanımların çok önemli olduğunu söyledi. Kazanımların uygulanması noktasında her zaman çalışanların mağdur olmaması ve daha iyi şartlarda çalışmasına yönelik tüm çalışmaların ve önerilerin destekçisi olacaklarını ifade etti.

Heyet daha sonra BSTB Personel Daire Başkanı Hüseyin Çumak ile görüştü. Çumak ile bakanlık personellerinin talep ve sorunları hakkında bir süre sohbet eden Doğan, çözüme yönelik çalışmalarda birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.

Personel Daire Başkanı Çumak, ziyaretlerinden dolayı Enerji Bir-Sen heyetine teşekkür etti.

Ziyaretlerde heyete, Ankara 6 Nolu Şube Başkan Yardımcıları Yurdal Gezer ve Ferdi Gürel eşlik etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen