Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Heyeti Şekerci ve Çumak’ı Ziyaret Etti
14 Aralık 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (BSTB) Müsteşar Yardımcısı Faruk Şekerci ve Personel Dairesi Başkanı Hüseyin Çumak’a ziyarette bulundu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya ve Mehmet Reşit Gürbüz ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Faruk Şekerci ve Personel Dairesi Başkanı Hüseyin Çumak’a ziyarette bulundu.

Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan ve beraberindeki heyet, Müsteşar Yardımcısı Faruk Şekerci ve Personel Dairesi Başkanı Hüseyin Çumak’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Doğan “Bakanlık personelinin yoğun talep gösterdiği görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının açılması ve gerçekleştirilmesinde emeği geçen; Başta Bakanımız Faruk Özlü olmak üzere, Müsteşar Yardımcımız Faruk Şekerci’ye ve Personel Dairesi Başkanımız Hüseyin Çumak’a destek ve çabalarından ötürü çalışanlarımız ve sendikamız adına teşekkür ediyorum. Sınav geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Bakanlık ve çalışanlar için hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Görüşmelerde ayrıca bakanlık personellerinin talep ve sorunları da aktarıldı.

Müsteşar Yardımcısı Şekerci, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ve çalışanlar için her zaman işbirliği içinde hareket etmeye hazır olduklarını ifade etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen