Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Doğan, Ankara 7 Nolu Şubenin Kahvaltı Programına Katıldı
16 Şubat 2018

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer ve Eti Maden Enerji Bir-Sen üyeleri Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltının açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Mustafa Kaya, Enerji Bir-Sen üyeleri için Eti Madendeki çalışmalarına devam ettiklerini ve bu tarz programların sayısını artırarak hem kurumsal hem sendikal ortamda ilişkilerin kuvvetlenmesini hedeflediklerini ifade etti.

Enerji Bir-Sen üyelerinin yoğun katılım gösterdiği programda konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, “Hizmet kolumuzun önemli kurumlarından olan Eti Maden’in kıymeti çalışanları ve üyeleri ile bir arada olmak, aynı sofrayı paylaşmak bizi onurlandırıyor. Bu güzel organizasyon ile teşkilatlarımızın ve üyelerimizin bireysel ve sendikal ilişkilerinin kuvvetleneceği bir ortam oluşturan Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Mustafa Kaya’ya teşekkür ediyorum. Ülkecek içinde bulunduğumuz mücadele ortamında kardeşliğin ve birliğin daha anlamlı olduğu bu dönemde her zaman istişare halinde olmak ve gerçek manada millet olabilmek çok önemli. Biz de Enerji Bir-Sen ailesinin fertleri olarak birlik içinde güçlü olmalıyız.” şeklinde konuştu.

Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, "Eti Maden çalışanlarını birlik içinde bir arada görmek bizim için her zaman sevindirici olmuştur. Her zaman çalışanlarımızın menfaatine olacak şekilde hareket etmeyi kendimize düstur edindik. Bu çerçevede bugün Enerji Bir-Sen’li çalışanlarımızla birlikte olmaktan dolayı memnunum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Program sonunda Genel Başkan Vekili Doğan veŞube Başkanı Kaya, Genel Müdür Keleşer’e günün anısına bir vazo hediye etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

TKİ Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Bahri Sarıtepe vefat etmiştir. Cenazesi 19 Haziran Salı günü öğle namazına müteakip Can Demirci Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
18 Haziran 2018

Enerji Bir-Sen Kırklareli İl Başkanımız Yıldıray Yiğitkan’ın ağabeyi Mehmet Emin Yiğitkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz. (Tel: 0 536 275 13 80)
27 Mayıs 2018

Dicle Şube Başkanımız Erkan Karahan’ın ağabeyi vefat etmiştir. Taziyesi Diyarbakır'da olacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kalanlarına başsağlığı dileriz.
12 Mayıs 2018

Kahramanmaraş Şube Başkanımız Kerim Köse'nin babası vefat etmistir. Merhuma Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
10 Nisan 2018

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Erdoğan Gümüş’ün ağabeyi Remzi Gümüş vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0505 375 59 12)
04 Nisan 2018

Sivas MTA Orta Anadolu 1. Bölge Müdürlüğünde görevli üyelerimizden Personel Şefi Necati Erdoğan’ın annesi ve amcası vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ankara’dan kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin.
04 Nisan 2018

MKEK personeli, üyemiz Mustafa Çalışkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze Bugün (22.03.2018) öğle namazına müteakip Ankara Karapürçek’te defnedilecektir.
22 Mart 2018

EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdür Yardımcısı Murat Doğanay’ın babası İsmail Doğanay vefat etmiştir. Cenazesi yarın (13.03.2018) Bursa Kemalpaşa İlçesi Virace Camiinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0533 688 50 68)
13 Mart 2018

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
08 Mart 2018

Samsun EÜAŞ Altınkaya HES çalışanı üyemiz Burhan Açık'ın babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (02.03.2018) Bafra Tabakhane Camii’nden Cuma Namazı sonrası asri mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet üyemiz ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
01 Mart 2018