Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Doğan, Ankara 7 Nolu Şubenin Kahvaltı Programına Katıldı
16 Şubat 2018

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer ve Eti Maden Enerji Bir-Sen üyeleri Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltının açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Mustafa Kaya, Enerji Bir-Sen üyeleri için Eti Madendeki çalışmalarına devam ettiklerini ve bu tarz programların sayısını artırarak hem kurumsal hem sendikal ortamda ilişkilerin kuvvetlenmesini hedeflediklerini ifade etti.

Enerji Bir-Sen üyelerinin yoğun katılım gösterdiği programda konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, “Hizmet kolumuzun önemli kurumlarından olan Eti Maden’in kıymeti çalışanları ve üyeleri ile bir arada olmak, aynı sofrayı paylaşmak bizi onurlandırıyor. Bu güzel organizasyon ile teşkilatlarımızın ve üyelerimizin bireysel ve sendikal ilişkilerinin kuvvetleneceği bir ortam oluşturan Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Mustafa Kaya’ya teşekkür ediyorum. Ülkecek içinde bulunduğumuz mücadele ortamında kardeşliğin ve birliğin daha anlamlı olduğu bu dönemde her zaman istişare halinde olmak ve gerçek manada millet olabilmek çok önemli. Biz de Enerji Bir-Sen ailesinin fertleri olarak birlik içinde güçlü olmalıyız.” şeklinde konuştu.

Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, "Eti Maden çalışanlarını birlik içinde bir arada görmek bizim için her zaman sevindirici olmuştur. Her zaman çalışanlarımızın menfaatine olacak şekilde hareket etmeyi kendimize düstur edindik. Bu çerçevede bugün Enerji Bir-Sen’li çalışanlarımızla birlikte olmaktan dolayı memnunum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Program sonunda Genel Başkan Vekili Doğan veŞube Başkanı Kaya, Genel Müdür Keleşer’e günün anısına bir vazo hediye etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

MKEK personeli, üyemiz Mustafa Çalışkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze Bugün (22.03.2018) öğle namazına müteakip Ankara Karapürçek’te defnedilecektir.
22 Mart 2018

EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdür Yardımcısı Murat Doğanay’ın babası İsmail Doğanay vefat etmiştir. Cenazesi yarın (13.03.2018) Bursa Kemalpaşa İlçesi Virace Camiinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0533 688 50 68)
13 Mart 2018

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
08 Mart 2018

Samsun EÜAŞ Altınkaya HES çalışanı üyemiz Burhan Açık'ın babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (02.03.2018) Bafra Tabakhane Camii’nden Cuma Namazı sonrası asri mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet üyemiz ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
01 Mart 2018

Ankara 5 Nolu Şube, Şube Başkan Vekilimiz Feyzullah Arslan’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 545 623 48 46)
20 Şubat 2018

EÜAŞ Gezende HES’inde çalışan üyemiz Meşhude Yüksel’in annesi vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalan ailesine sabır ihsan etsin. (Tel:05324983858)
17 Şubat 2018

DSİ 6. Bölge (Adana) Makine Şube Müdürlüğü personeli Tır Şoförü Mahmut Pakyürek, Zeytin Dalı Harekatında görevliyken İdlib’de bölücü terör örgütleri tarafından düzenlenen bombalı araç saldırısı sonucu ağır yaralanmıştır. Askeri uçak ile Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine nakledilen Pakyürek’in tedavisi devam etmektedir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.
30 Ocak 2018

DSİ 6. Bölge (Adana) Makine Şube Müdürlüğü personeli Operatör Yasin Tanboğa, Zeytin Dalı Harekatında görevliyken İdlib’de bölücü terör örgütleri tarafından düzenlenen bombalı araç saldırısı sonucu şehit düşmüştür. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Ocak 2018

Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanımız Şule Can Mermer'in yengesi vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
26 Ocak 2018

Enerji Bir-Sen Uşak İl Başkanımız Turgay Özbey’in Annesi vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
03 Ocak 2018