Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Doğan, Ankara 7 Nolu Şubenin Kahvaltı Programına Katıldı
16 Şubat 2018

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer ve Eti Maden Enerji Bir-Sen üyeleri Ankara 7 Nolu Şubenin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltının açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Mustafa Kaya, Enerji Bir-Sen üyeleri için Eti Madendeki çalışmalarına devam ettiklerini ve bu tarz programların sayısını artırarak hem kurumsal hem sendikal ortamda ilişkilerin kuvvetlenmesini hedeflediklerini ifade etti.

Enerji Bir-Sen üyelerinin yoğun katılım gösterdiği programda konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, “Hizmet kolumuzun önemli kurumlarından olan Eti Maden’in kıymeti çalışanları ve üyeleri ile bir arada olmak, aynı sofrayı paylaşmak bizi onurlandırıyor. Bu güzel organizasyon ile teşkilatlarımızın ve üyelerimizin bireysel ve sendikal ilişkilerinin kuvvetleneceği bir ortam oluşturan Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Mustafa Kaya’ya teşekkür ediyorum. Ülkecek içinde bulunduğumuz mücadele ortamında kardeşliğin ve birliğin daha anlamlı olduğu bu dönemde her zaman istişare halinde olmak ve gerçek manada millet olabilmek çok önemli. Biz de Enerji Bir-Sen ailesinin fertleri olarak birlik içinde güçlü olmalıyız.” şeklinde konuştu.

Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer, "Eti Maden çalışanlarını birlik içinde bir arada görmek bizim için her zaman sevindirici olmuştur. Her zaman çalışanlarımızın menfaatine olacak şekilde hareket etmeyi kendimize düstur edindik. Bu çerçevede bugün Enerji Bir-Sen’li çalışanlarımızla birlikte olmaktan dolayı memnunum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Program sonunda Genel Başkan Vekili Doğan veŞube Başkanı Kaya, Genel Müdür Keleşer’e günün anısına bir vazo hediye etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın Hüsnü BACAK’ın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
28 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (24.09.2018 Pazartesi) öğle namazına müteakip Çubuk Mutluköy’de defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
24 Eylül 2018

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Doç.Dr. Mehmet Savaş'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (10.09.2018) öğle namazına müteakip Köprücek Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
10 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkan Yardımcımız Şevket İnce'nin annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel:536 494 89 05)
30 Ağustos 2018

Samsun Altınkaya HES’de görevli Yeşilırmak Şube Disiplin Kurulu Üyemiz Ümit Uçaravcı'nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (12.08.2018) Bafra Mevlâna Mahallesi Esentepe Caminde ikindi namazına müteakip Bafra asri mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (0 541 525 77 55)
12 Ağustos 2018

Eski üyelerimizden DSİ Sivas 19. Bölge Müdürü İsmail Kaya'nın kayınbiraderi vefat etmiştir. Cenazesi 4 Ağustos Cumartesi öğle namazını müteakip Mersin'den kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
04 Ağustos 2018