Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen'den EÜAŞ Genel Müdürü Alkan'a Ziyaret
25 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, EÜAŞ Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk ve Gürkan Kaya ile birlikte Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret ederek EÜAŞ çalışanlarının talep ve sorunları hakkında görüştü.

4 Toplu Sözleşme dönemi boyunca Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolu Çalışanlarının mali ve sosyal haklarını daha iyi seviyelere taşımak adına verdikleri mücadele ve nihayetinde elde ettikleri büyük kazanımların öneminden bahseden Genel Başkan Tonbul, “Bizler için önemli olan üyelerimiz başta olmak üzere tüm hizmet kolu çalışanlarımızın müreffeh seviyedeki bir çalışma hayatı içinde istihdam edilmeleri sağlayabilmektir. Bu süreçte Toplu Sözleşme kazanımlarımızın yanında kurum yöneticileri ile yürüttüğümüz Kurum İdari Kurul (KİK) toplantılarıyla da kazanımlarımızı pekiştirmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sözlerine EÜAŞ çalışanlarının son süreçte yoğun ilgi gösterdiği Koruyucu Giyim konusu ile devam eden Tonbul, “Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına uygun nitelikte ve merkezden taşraya herkesin kolaylıkla erişebileceği, sorunsuz bir çözüm ile bu konunun da başta Genel Müdürümüz Mücahit Alkan olmak üzere EÜAŞ yönetimi tarafından çözüleceğine inanıyorum. Bu hususta üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

Genel Müdür Alkan, Enerji Bir-Sen heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen’in faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi. Kurum çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesi noktasında sendika ile iş birliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Alkan, Tonbul ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapan üyemiz Sn. Fevzi Taşdemir'in kardeşi Yusuf Taşdemir kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Cenazesi 27 Şubat Cumartesi günü Bitlis Tatvan'da defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Fevzi Taşdemir Tel: 0533 422 13 55)
27 Şubat 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Ayşen Yiğit'in eşi Necati Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat Pazar günü Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. İrtibat: Ayşen YİĞİT 0533 510 87 74
07 Şubat 2021

EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Ömer Faruk Erbay’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 537 560 68 11)
05 Şubat 2021

Enerji Bir-Sen’den “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” Anlaşması
01 Şubat 2021

Ankara 9 Nolu Şube Disiplin Kurulu Başkanımız Necmi Güneş'in ağabeyi Lütfü Güneş vefat etmiştir. Cenazesi 10 Ocak Pazar günü Saat 15:30’da Bursa, Nilüfer, İhsaniye mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
10 Ocak 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Cemal Altınok’un babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 29 Aralık Salı günü öğle namazına müteakip Ankara’nın Bala İlçesi, Aşıkoğlu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Tel: 0 536 634 25 97
28 Aralık 2020

EÜAŞ İnşaat Kamulaştırma Dairesi Başkanlığında Müdür olarak görev yapan üyemiz Yakup Güler'in babası vefat etmiştir. Cenazesi 23 Aralık 2020 Çarşamba günü Erzincan Terzibaba Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
22 Aralık 2020

Ankara 1 Nolu Şubemize bağlı, Nükleer Düzenleme Kurumu’nda görevli İşyeri Temsilcimiz Bayram Çıldır’ın ağabeyi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
16 Kasım 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Mehti Cengiz vefat etmiştir. Merhumun Cenazesi 17 Ekim Cumartesi günü Elvankent Hacı Fatma Nimet Kahraman Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Elvankent mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
16 Ekim 2020

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

Copyright © 2021  |  Enerji Bir-Sen