Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen'den EÜAŞ Genel Müdürü Alkan'a Ziyaret
25 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, EÜAŞ Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk ve Gürkan Kaya ile birlikte Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret ederek EÜAŞ çalışanlarının talep ve sorunları hakkında görüştü.

4 Toplu Sözleşme dönemi boyunca Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolu Çalışanlarının mali ve sosyal haklarını daha iyi seviyelere taşımak adına verdikleri mücadele ve nihayetinde elde ettikleri büyük kazanımların öneminden bahseden Genel Başkan Tonbul, “Bizler için önemli olan üyelerimiz başta olmak üzere tüm hizmet kolu çalışanlarımızın müreffeh seviyedeki bir çalışma hayatı içinde istihdam edilmeleri sağlayabilmektir. Bu süreçte Toplu Sözleşme kazanımlarımızın yanında kurum yöneticileri ile yürüttüğümüz Kurum İdari Kurul (KİK) toplantılarıyla da kazanımlarımızı pekiştirmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sözlerine EÜAŞ çalışanlarının son süreçte yoğun ilgi gösterdiği Koruyucu Giyim konusu ile devam eden Tonbul, “Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına uygun nitelikte ve merkezden taşraya herkesin kolaylıkla erişebileceği, sorunsuz bir çözüm ile bu konunun da başta Genel Müdürümüz Mücahit Alkan olmak üzere EÜAŞ yönetimi tarafından çözüleceğine inanıyorum. Bu hususta üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

Genel Müdür Alkan, Enerji Bir-Sen heyetinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen’in faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi. Kurum çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesi noktasında sendika ile iş birliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Alkan, Tonbul ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     


Duyurular

Çorum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü üyemiz A. Hikmet Şelen’in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
09 Mayıs 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın Hüsnü BACAK’ın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
28 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (24.09.2018 Pazartesi) öğle namazına müteakip Çubuk Mutluköy’de defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
24 Eylül 2018

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Doç.Dr. Mehmet Savaş'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (10.09.2018) öğle namazına müteakip Köprücek Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
10 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkan Yardımcımız Şevket İnce'nin annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel:536 494 89 05)
30 Ağustos 2018

Samsun Altınkaya HES’de görevli Yeşilırmak Şube Disiplin Kurulu Üyemiz Ümit Uçaravcı'nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (12.08.2018) Bafra Mevlâna Mahallesi Esentepe Caminde ikindi namazına müteakip Bafra asri mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (0 541 525 77 55)
12 Ağustos 2018