Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Heyeti Elazığ’da
20 Aralık 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yarımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz Elazığ teşkilat çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yarımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz Elazığ teşkilat çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Genel Merkez Heyetine Fırat Şube Başkanı Kenan İnallı ve Şube Yönetimi eşlik etti.

Heyet Elazığ Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik’i ziyaret ettikten sonra Şeker Fabrikası çalışanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

TEİAŞ Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü’ne geçen heyet, Bölge Müdürü Bahattin Yıldırım’la görüştükten sonra TEİAŞ çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantılarda üyelerin talep ve sorunları dinlendi ve sendikal faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Enerji Bir-Sen Heyeti, TEİAŞ Elazığ 13. Bölge Müdürü Bahattin Yıldırım’la görüştükten sonra TEİAŞ çalışanlarıyla bir araya gelerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi vererek, sorularını yanıtladı.

Genel Başkan Tonbul, Genel Başkan ve Fırat Şube Yönetimi ile birlikte Elazığ Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa Yavuztürk’ü ziyaret ettikten sonra İl Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelerek talep ve sorunları hakkında sohbet etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan ve Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Kaya, EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğünde çalışan üyeler ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Enerji Bir-Sen Heyeti, DSİ Elazığ 9. Bölge Müdürü İlker Arslan’ı ziyaret etti.

Bölge Müdürlüğünde çalışan üyeler ile bir araya gelen Heyet, toplu sözleşme kazanımları hakkında bilgi aktardı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen