Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Heyeti Elazığ’da
20 Aralık 2017

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yarımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz Elazığ teşkilat çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yarımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz Elazığ teşkilat çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Genel Merkez Heyetine Fırat Şube Başkanı Kenan İnallı ve Şube Yönetimi eşlik etti.

Heyet Elazığ Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik’i ziyaret ettikten sonra Şeker Fabrikası çalışanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

TEİAŞ Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü’ne geçen heyet, Bölge Müdürü Bahattin Yıldırım’la görüştükten sonra TEİAŞ çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantılarda üyelerin talep ve sorunları dinlendi ve sendikal faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Enerji Bir-Sen Heyeti, TEİAŞ Elazığ 13. Bölge Müdürü Bahattin Yıldırım’la görüştükten sonra TEİAŞ çalışanlarıyla bir araya gelerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi vererek, sorularını yanıtladı.

Genel Başkan Tonbul, Genel Başkan ve Fırat Şube Yönetimi ile birlikte Elazığ Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa Yavuztürk’ü ziyaret ettikten sonra İl Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelerek talep ve sorunları hakkında sohbet etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan ve Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Kaya, EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğünde çalışan üyeler ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Enerji Bir-Sen Heyeti, DSİ Elazığ 9. Bölge Müdürü İlker Arslan’ı ziyaret etti.

Bölge Müdürlüğünde çalışan üyeler ile bir araya gelen Heyet, toplu sözleşme kazanımları hakkında bilgi aktardı.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen