Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Motif Kart, Ankara'da Uygulamaya Koyuldu
05 Temmuz 2018

Memur-Sen’in bir milyon üyesine avantajlar sağlayacak olan Motif Kart, düzenlenen törenle Ankara’da uygulamaya koyuldu.

Üyelere büyük indirimler sağlayacak olan Motif Kart tanıtım toplantısında konuşan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, hizmet sendikacılığı anlayışına yeni bir boyut kazandırdıklarını söyledi.

Memur-Sen ve Mehmet Akif İnan Vakfı’nın projesi olan Motif Kart, PTT’nin de destekleriyle ilk olarak pilot bölge seçilen Ankara’da uygulamaya koyuldu. Bir milyon üyesiyle en büyük konfederasyon olan Memur-Sen’in vakfı olan Mehmet Akif İnan Vakfı tarafından uygulamaya konulan Motif Kart ile artık üyeler büyük indirimlerden yararlanacak, avantaj sağlayacak. Düzenlenen tanıtım toplantısına Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Mehmet Akif İnan Vakfı (MAİV) Başkan Vekili Hacı Bayram Tonbul, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevin, Mehmet Akif İnan Vakfı Genel Müdürü Bilal Arpaguş, Memur-Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır katıldı.

TONBUL: YIL SONUNA KADAR HERKESE ULAŞACAK

Memur-Sen üyelerine büyük avantajlar sağlayacak olan Motif Kart ile ilgili bilgiler aktaran Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve MAİV Başkan Vekili Hacı Bayram Tonbul, üyelerine sadece toplu sözleşme masasında değil, her alanda destek olmaya çalıştıklarını ifade etti. Tonbul, daha çok hizmet için MAİV’i kurduklarını anlatarak, Motif Kart ile de bu hizmeti yaygınlaştıracaklarını söyledi. Ankara’yı pilot bölge seçtiklerini de ifade eden Tonbul, faizsiz bir sistem içinde üyelerine daha çok hizmet edeceklerini dile getirdi. Tonbul, bu yıl sonuna kadar bir milyonu aşan üyelerine Motif Kartların ulaşacağını da belirterek, başka alanlarda bu çalışmanın genişletileceğini de sözlerine ekledi.

ARPAGUŞ: MEMUR-SEN’İN SİVİL YÜZÜ

Mehmet Akif İnan Vakfı Genel Müdürü Bilal Arpaguş ise vakfın Memur-Sen’in sivil yüzü olduğunun altını çizerek, bu çalışmayı ülkenin her alanına ulaştıracaklarını, üyelerine büyük avantajlar sağlayacaklarını söyledi. Arpaguş, söz konusu çalışmanın hem üyelerine hem de bu sisteme dahil olan firmalara karşılıklı olarak büyük kazanımlar sunduğunu ifade etti. PTT adına programa katılan kartlardan sorumlu yetkili Sevinç Öztürk ise Motif Kartların basılmaya başlandığını, kısa sürede üyelere ulaştırılacağını söyledi.

KIR: HİZMET SENDİKACILIĞINI İLERİYE TAŞIYORUZ

MEMUR-SEN Ankara İl Başkanı Mustafa Kır ise sürdürülen çalışmada başkentin pilot bölge olarak seçildiğini söyleyerek, “Ücret sendikacılığının ötesinde hizmet sendikacılığını da bu hizmet ile birlikte ileriye taşıyoruz” dedi. Üyelere alternatif hizmetler de sunacaklarını aktaran Kır, sosyal ve kültürel alanlarda da önemli işlere imza atacaklarını dile getirdi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen