Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Motif Kart, Ankara'da Uygulamaya Koyuldu
05 Temmuz 2018

Memur-Sen’in bir milyon üyesine avantajlar sağlayacak olan Motif Kart, düzenlenen törenle Ankara’da uygulamaya koyuldu.

Üyelere büyük indirimler sağlayacak olan Motif Kart tanıtım toplantısında konuşan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, hizmet sendikacılığı anlayışına yeni bir boyut kazandırdıklarını söyledi.

Memur-Sen ve Mehmet Akif İnan Vakfı’nın projesi olan Motif Kart, PTT’nin de destekleriyle ilk olarak pilot bölge seçilen Ankara’da uygulamaya koyuldu. Bir milyon üyesiyle en büyük konfederasyon olan Memur-Sen’in vakfı olan Mehmet Akif İnan Vakfı tarafından uygulamaya konulan Motif Kart ile artık üyeler büyük indirimlerden yararlanacak, avantaj sağlayacak. Düzenlenen tanıtım toplantısına Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Mehmet Akif İnan Vakfı (MAİV) Başkan Vekili Hacı Bayram Tonbul, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevin, Mehmet Akif İnan Vakfı Genel Müdürü Bilal Arpaguş, Memur-Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır katıldı.

TONBUL: YIL SONUNA KADAR HERKESE ULAŞACAK

Memur-Sen üyelerine büyük avantajlar sağlayacak olan Motif Kart ile ilgili bilgiler aktaran Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve MAİV Başkan Vekili Hacı Bayram Tonbul, üyelerine sadece toplu sözleşme masasında değil, her alanda destek olmaya çalıştıklarını ifade etti. Tonbul, daha çok hizmet için MAİV’i kurduklarını anlatarak, Motif Kart ile de bu hizmeti yaygınlaştıracaklarını söyledi. Ankara’yı pilot bölge seçtiklerini de ifade eden Tonbul, faizsiz bir sistem içinde üyelerine daha çok hizmet edeceklerini dile getirdi. Tonbul, bu yıl sonuna kadar bir milyonu aşan üyelerine Motif Kartların ulaşacağını da belirterek, başka alanlarda bu çalışmanın genişletileceğini de sözlerine ekledi.

ARPAGUŞ: MEMUR-SEN’İN SİVİL YÜZÜ

Mehmet Akif İnan Vakfı Genel Müdürü Bilal Arpaguş ise vakfın Memur-Sen’in sivil yüzü olduğunun altını çizerek, bu çalışmayı ülkenin her alanına ulaştıracaklarını, üyelerine büyük avantajlar sağlayacaklarını söyledi. Arpaguş, söz konusu çalışmanın hem üyelerine hem de bu sisteme dahil olan firmalara karşılıklı olarak büyük kazanımlar sunduğunu ifade etti. PTT adına programa katılan kartlardan sorumlu yetkili Sevinç Öztürk ise Motif Kartların basılmaya başlandığını, kısa sürede üyelere ulaştırılacağını söyledi.

KIR: HİZMET SENDİKACILIĞINI İLERİYE TAŞIYORUZ

MEMUR-SEN Ankara İl Başkanı Mustafa Kır ise sürdürülen çalışmada başkentin pilot bölge olarak seçildiğini söyleyerek, “Ücret sendikacılığının ötesinde hizmet sendikacılığını da bu hizmet ile birlikte ileriye taşıyoruz” dedi. Üyelere alternatif hizmetler de sunacaklarını aktaran Kır, sosyal ve kültürel alanlarda da önemli işlere imza atacaklarını dile getirdi.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen