Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Teşkilatlarından Tonbul ve Ekibine Tam Destek
20 Ocak 2019

Enerji Bir-sen 6. Olağan Genel Kurulunda delegasyon Mevcut Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul ve Ekibine tam destek vererek “yola devam” dedi.

Coşkulu geçen Enerji Bir-Sen 6. Olağan Genel Kurulu; birlik, beraberlik ve kardeşlik havasında gerçekleşerek demokrasi şölenine ev sahipliği yaptı.

Kongrede  delegasyonun desteğini alan Genel Başkan Tonbul ve ekibi “yola devam” dedi.

Seçim Kurulunun sonuçları açıklamasının ardından delegasyon ve teşkilatlara hitap eden Genel Başkan Tonbul; “Şahsıma ve ekibime verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bizlere verdiğiniz emanetin  hakkını, en iyi şekilde vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Birlikte uzun yıllar omuz omuza çalıştığımız arkadaşlarıma, sendikamıza verdikleri emekten dolayı  teşekkür ediyorum.” dedi.

Salondaki heyecanlı Enerji Bir-Sen’lilerin tezahüratları ve alkışlarıyla konuşması sık sık kesilen Tonbul; “Bizim kimseye kırgınlığımız yok. Zaman birlik olma zamanı, zaman Enerji Bir-Sen’i büyütme ve geleceğe taşıma zamanı. Değerlerimizden ödün vermeden, kardeşçe omuz omuza yürüyeceğiz. Sizlere daha önce açıkladığımız hedeflerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Önümüzde  20bin üyeye ulaşma hedefi var. Çok çalışarak inşallah bu hedefimize sendikamızı ulaştıracağız.” İfadelerini kullandı.

Tonbul; “Enerji Bir-Sen camiasına yakışır bir kongre gerçekleştirdik. Büyük bir aile olduğumuzu bugün bir kez daha ispatlamış olduk. Demokrasi şölenine dönüşen kongremiz için teşkilatlarımıza ve delegasyonumuza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizlere projelerin, kazanımların ve güçlenmenin devam etmesi için yola devam diyen delegasyonumuza şükranlarımı sunuyorum. Rabbim birliğimiz beraberliğimizi daim kılsın, sendikamıza faydalı işler yapmayı nasip etsin” dedi.

6. Olağan Genel Kurul seçimleri sonucu Enerji Bir-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

 

Genel Başkan : Hacı Bayram Tonbul

Genel Başkan Vekili (Genel Sekreter) : Ramazan Karaçor

Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) : Cemil Şentürk

Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler) : Gürkan Kaya

Genel Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) : Erkan Karahan

Genel Başkan Yardımcısı (Toplu Sözleşme ve Mevzuat) : Mustafa Daşdan

Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler : Türker İpek

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     


Duyurular

Malatya İl Başkanımız Adnan Gökhan'ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, Başkanımıza ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Taziye Malatya merkezde olacaktır. Tel:0 532 554 27 54
12 Temmuz 2019

Menderes Şube Başkanımız Musa Çetler’in kayınbabası Yusuf Deniz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze 20 Mayıs Salı günü ikindi namazını müteakip Denizli, Bekilli ilçesi Poyrazlı köyünde defnedilecektir.
21 Mayıs 2019

Çorum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü üyemiz A. Hikmet Şelen’in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
09 Mayıs 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın Hüsnü BACAK’ın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
28 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (24.09.2018 Pazartesi) öğle namazına müteakip Çubuk Mutluköy’de defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
24 Eylül 2018

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Doç.Dr. Mehmet Savaş'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (10.09.2018) öğle namazına müteakip Köprücek Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
10 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen