Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen’den Üyelerine Ferdi Kaza Sigortası Anlaşması
07 Mayıs 2019

Enerji Bir-Sen olarak tüm üyelerimizi kapsayan ve daha öncesinde 15 Bin TL olan “Ferdi Kaza Sigortası Tazminatı” anlaşmamız, Unico Sigorta ile imzaladığımız yeni anlaşmayla beraber 20 Bin TL oldu.

Sendikacılık vizyonunu yalnızca mevzuat ile sırlamayıp, sosyal anlamda da üyelerinin maddi manevi olarak her zamanın yanında olmayı düstur edinen sendikamız, kaza sonucu vefat veya kalıcı sakatlık ve deprem gibi doğal afetlerde üyelerinin destekçisi olmayı sürdürüyor.

 

ENERJİ BİR-SEN ÜYELERİ, AYRICALIKLI HİZMETLERDEN FAYDALANMAYA DEVAM EDECEK

Hayatın olağan akışı içerisinde meydana gelen talihsiz kazalarda hayatını kaybeden üyelerimizin ailelerinin acısını bir nebze hafifletmek ve kaza sonucu kalıcı olarak sakat kalan üyelerimizin yaralarını sarabilmek için geçmiş yıllarda üyelerimize sunmuş olduğumuz gibi bu yıl da kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık hallerinde ödenen ferdi kaza sigortası tazminatına deprem sonrası destek tazminatını da ekleyerek her bir durum için 20 Bin TL sigorta tazminatı ödenmesini imza altına alarak zor günde de üyelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

 

Anlaşma ile sigorta kapsamında ödeme yapılması teminat altına alınan haller:

Kaza Sonucu Vefat

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık

Deprem

 

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen