Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bakanlığı Çalışanlarının Talepleri Bakan Yardımcısı Cansız'a İletildi
10 Mayıs 2019

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk ve Mustafa Daşdan ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mithat Cansız’ı ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk ve Mustafa Daşdan ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mithat Cansız’ı ziyaret ederek Bakanlık personeli ve Bakanlığa bağlı kurumlarda çalışan personelin talep ve sorunlarını iletti.

Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet kolunun çok büyük bir kısmını bünyesinde bulunduran Enerji Bakanlığının, TEİAŞ, EÜAŞ, TEDAŞ, ETİ Maden, MTA, TKİ, TTK, TAEK gibi önemli kurumlarla Enerji Bir-Sen için stratejik bir konumda olduğunu ifade eden Tonbul “Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolu çalışanları olarak ülkemizin  enerji arzının sağlanmasında kritik bir görevi zorlu koşullar altında yerine getiren tüm çalışanlarımız adına ‘Milli Enerji’ projesinin paydaşı olmaktan gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Enerji arzında dışa bağımlılığı azaltan, ekonomisine sağladığı katkı gerek istihdam gerek döviz getirisi noktasında öncülüğü tartışmasız bir konum olan enerji sektörü ve çalışanları için Enerji Bir-Sen ailesi olarak bu kurumlarda hizmet veren çalışanlarımızın haklarının daha iyi seviyelere erişmesi için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu noktada kurum yöneticilerinden de gereken destek ve sorumlu yaklaşımı bekliyoruz” dedi.

Bakan Yardımcısı Cansız, heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Enerji Bir-Sen’in madencilik alanında çalışan personele sağladığı kazanımlar çok önemli olduğunu ve her zaman kamu görevlilerinin faydasına olan hususlarda iş birliğine hazır olduklarını ifade etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
     


Duyurular

Malatya İl Başkanımız Adnan Gökhan'ın Annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, Başkanımıza ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Taziye Malatya merkezde olacaktır. Tel:0 532 554 27 54
12 Temmuz 2019

Menderes Şube Başkanımız Musa Çetler’in kayınbabası Yusuf Deniz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze 20 Mayıs Salı günü ikindi namazını müteakip Denizli, Bekilli ilçesi Poyrazlı köyünde defnedilecektir.
21 Mayıs 2019

Çorum Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü üyemiz A. Hikmet Şelen’in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.
09 Mayıs 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın İlhan ŞİMŞEK’in kayınvalidesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Sayın Hüsnü BACAK’ın annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
24 Şubat 2019

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
28 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (24.09.2018 Pazartesi) öğle namazına müteakip Çubuk Mutluköy’de defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
24 Eylül 2018

Emet Eti Bor İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Doç.Dr. Mehmet Savaş'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (10.09.2018) öğle namazına müteakip Köprücek Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
10 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Enerji Bir-Sen Adıyaman İl Başkan Yardımcımız Fehmi Çakır'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. (Tel: 533 686 83 92)
05 Eylül 2018

Copyright © 2019