Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Heyetinden ETKB Bakan Yardımcısı Kalaycı'ya Ziyaret
21 Ekim 2019

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ve Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Erkan Karahan ve Türker İpek ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof.Dr. Şeref Kalaycı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ve Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Erkan Karahan ve Türker İpek ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof.Dr. Şeref Kalaycı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Genel Başkan Tonbul, Bakan Yardımcısı Kalaycı’ya yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın ülke ekonomisi, enerjide dışa bağımlılık ve uluslararası alanda enerji rekabeti bakımından Türkiye’nin enerjisine yön veren stratejik öneme sahip bir noktada olduğunu söyleyen Tonbul, “Türkiye enerjide kendi kendine yeten bir ülke değil. Fakat son yıllarda yaptığı önemli yatırımlarla bu alanda çok önemli ataklarda bulundu. Bakanlığımızın özellikle yerli enerji kaynaklarının kullanılacağı projeleri yakından takip ettiğini biliyoruz. Biz Enerji Bir-Sen olarak, işin emek boyutundayız. Kurumda çalışan kamu görevlilerimizin mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi ve daha da ileriye taşınması için gayret sarf ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki enerji kadar enerjiyi üreten de kıymetlidir. Enerji üretmekle bitmeyen, hata kabul etmeyen bir olgu. Bu nedenle işin üretim kısmı kadar emek kısmı da bizim için oldukça kıymetli. Bundan önce olduğu gibi bugün de kurum-sendika iş birliği ile ülkemizi ileriye taşıyacak projelere imza atan çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Bakan Yardımcısı Kalaycı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. Enerji Bir-Sen’in kamu görevlilerinin haklarının genişletilmesi noktasında verdiği mücadelenin önemli olduğu belirtti. “Çalışanların refahının yükseltilmesi ve kazanımların uygulanması noktasında üzerimize düşeni yaparız diyen Kalaycı, ziyaret için Enerji Bir-Sen heyetine teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen