Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Karaçor ve Şentürk’ten Doğu Karadeniz Bölgesinde Temaslar
09 Ocak 2020

Enerji Bir-Sen Genel Sekreteri Ramazan Karaçor ve Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk Trabzon, Rize ve Artvin illerinde sendikal temaslarda bulundu.

ÇAYKUR Genel Müdürlüğü Koruyucu Giyim Toplantısı için Rize’ye giden Enerji Bir-Sen Genel Sekreteri Ramazan Karaçor ve Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk, Trabzon ve Rize’de Karadeniz Şube ve Rize Şube teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Trabzon ve Rize’de ÇAYKUR, DSİ, TEİAŞ ve MTA’daki üyelerle bir araya gelen Karaçor ve Şentürk, kurum ziyaretlerinin ardından Artvin İl Başkanlığının Hopa’da düzenlediği İl Divan Toplantısına katıldı.

İl Divan Toplantısında Enerji Bir-Sen teşkilatlarına hitap eden Karaçor, “Üyelerimizin derdiyle dertleniyor, çözüm üretmek için mücadele ediyoruz. Bu kapsamda da üyelerimizin çalışma koşullarını yerinde görmek, ilk ağızdan dinlemek için her ilimize bizzat gidiyor, oda oda gezerek üyelerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Enerji Bir-Sen teşkilatları bu şiarla üyesine hizmet etmeyi kendine ahlak edinmiş, üyesinin takdiriyle yetkili sendika unvanına layık olmuştur. Bunun bizim için kıymetini hepimiz çok iyi biliyoruz ve bu yolda aynı heyecanla yürümeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Karaçor ve Şentürk’e ziyaretlerde Karadeniz Şube Başkanı Süleyman Yılmaz, Rize Şube Başkanı Abdulkadir Yavaşi, Şubelerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Artvin İl Başkanı Ahmet Kürşat Çümen, Gümüşhane İl Başkanı Tarık Demir ve Bayburt İl Başkanı Ersan Bölen eşlik etti.

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen