Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Karaçor ve Şentürk’ten Doğu Karadeniz Bölgesinde Temaslar
09 Ocak 2020

Enerji Bir-Sen Genel Sekreteri Ramazan Karaçor ve Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk Trabzon, Rize ve Artvin illerinde sendikal temaslarda bulundu.

ÇAYKUR Genel Müdürlüğü Koruyucu Giyim Toplantısı için Rize’ye giden Enerji Bir-Sen Genel Sekreteri Ramazan Karaçor ve Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk, Trabzon ve Rize’de Karadeniz Şube ve Rize Şube teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Trabzon ve Rize’de ÇAYKUR, DSİ, TEİAŞ ve MTA’daki üyelerle bir araya gelen Karaçor ve Şentürk, kurum ziyaretlerinin ardından Artvin İl Başkanlığının Hopa’da düzenlediği İl Divan Toplantısına katıldı.

İl Divan Toplantısında Enerji Bir-Sen teşkilatlarına hitap eden Karaçor, “Üyelerimizin derdiyle dertleniyor, çözüm üretmek için mücadele ediyoruz. Bu kapsamda da üyelerimizin çalışma koşullarını yerinde görmek, ilk ağızdan dinlemek için her ilimize bizzat gidiyor, oda oda gezerek üyelerimizle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Enerji Bir-Sen teşkilatları bu şiarla üyesine hizmet etmeyi kendine ahlak edinmiş, üyesinin takdiriyle yetkili sendika unvanına layık olmuştur. Bunun bizim için kıymetini hepimiz çok iyi biliyoruz ve bu yolda aynı heyecanla yürümeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Karaçor ve Şentürk’e ziyaretlerde Karadeniz Şube Başkanı Süleyman Yılmaz, Rize Şube Başkanı Abdulkadir Yavaşi, Şubelerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Artvin İl Başkanı Ahmet Kürşat Çümen, Gümüşhane İl Başkanı Tarık Demir ve Bayburt İl Başkanı Ersan Bölen eşlik etti.

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Dumlupınar Şube Başkan Yardımcımız Yılmaz Yıldırım’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.Tel: 0(546) 233 14 94
18 Ocak 2020

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen