Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
‘Salı Söyleşileri’ Yeniden Başlıyor
04 Şubat 2020

Enerji Bir-Sen’in uzun süredir devam ettirdiği ‘Salı Söyleşileri’ programları, yeni Genel Merkez binasında düzenlenen ilk programla yeniden başladı.

Enerji Bir-Sen’in uzun süredir devam ettirdiği ve bir kültür haline gelen “Salı Söyleşileri” programları, yeni Genel Merkez binasında düzenlenen ilk programla yeniden başladı. Enerji Bir-Sen Genel Merkez Yönetimi ve Ankara Şube teşkilatlarının katıldığı uzun süre sonra düzenlenen ilk programa konuşmacı olarak Memur-Sen Genel Başkan Danışmanı Hüseyin Rahmi Akyüz konuk oldu.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Başkan Tonbul, Enerji Bir-Sen olarak önce Kızılay’da, daha sonra Balgat’ta Ankara teşkilatlarımızla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz güzel bir etkinliğimiz olan ‘Salı Söyleşileri’mize yeni Genel Merkez Hizmet Binamızda tekrar devam etmek istiyoruz. Değerli konuklarımızın bizlere aktardığı kıymetli bilgiler ışığında teşkilat olarak kaynaşma ve gelişimi hedeflediğimiz programlarımızın uzun bir aradan sonra ilkini bu akşam gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Enerji Bir-Sen’in devam ettirdiği bu güzel kültürün yeni dönemde sendikamıza hayırlı uğurlu olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Ankara teşkilatlarına teşkilat kültürü hakkında bilgi sunum yapan Akyüz, “Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet kolu sendikacılık açısından oldukça geniş bir kurum yelpazesine sahip. Bu da örgütlü bir teşkilatın önemini daha da artırıyor. Sendikacılıkta özellikle İşyeri temsilcileri sendikanın üyeyle temasında ilk yüz, ilk muhatap konumunda olması hasebiyle çok önemli bir görev ifa etmekte. Bu nedenle işyeri temsilcilerinin niteliği sendikaların da sahadaki etkin gücünü yansıtmaktadır.” şeklinde konuştu.

 

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen