Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
‘Salı Söyleşileri’ Yeniden Başlıyor
04 Şubat 2020

Enerji Bir-Sen’in uzun süredir devam ettirdiği ‘Salı Söyleşileri’ programları, yeni Genel Merkez binasında düzenlenen ilk programla yeniden başladı.

Enerji Bir-Sen’in uzun süredir devam ettirdiği ve bir kültür haline gelen “Salı Söyleşileri” programları, yeni Genel Merkez binasında düzenlenen ilk programla yeniden başladı. Enerji Bir-Sen Genel Merkez Yönetimi ve Ankara Şube teşkilatlarının katıldığı uzun süre sonra düzenlenen ilk programa konuşmacı olarak Memur-Sen Genel Başkan Danışmanı Hüseyin Rahmi Akyüz konuk oldu.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Başkan Tonbul, Enerji Bir-Sen olarak önce Kızılay’da, daha sonra Balgat’ta Ankara teşkilatlarımızla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz güzel bir etkinliğimiz olan ‘Salı Söyleşileri’mize yeni Genel Merkez Hizmet Binamızda tekrar devam etmek istiyoruz. Değerli konuklarımızın bizlere aktardığı kıymetli bilgiler ışığında teşkilat olarak kaynaşma ve gelişimi hedeflediğimiz programlarımızın uzun bir aradan sonra ilkini bu akşam gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Enerji Bir-Sen’in devam ettirdiği bu güzel kültürün yeni dönemde sendikamıza hayırlı uğurlu olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Ankara teşkilatlarına teşkilat kültürü hakkında bilgi sunum yapan Akyüz, “Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet kolu sendikacılık açısından oldukça geniş bir kurum yelpazesine sahip. Bu da örgütlü bir teşkilatın önemini daha da artırıyor. Sendikacılıkta özellikle İşyeri temsilcileri sendikanın üyeyle temasında ilk yüz, ilk muhatap konumunda olması hasebiyle çok önemli bir görev ifa etmekte. Bu nedenle işyeri temsilcilerinin niteliği sendikaların da sahadaki etkin gücünü yansıtmaktadır.” şeklinde konuştu.

 

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğü İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Daire Başkanlığında Teknik Şef olarak görev yapan üyemiz Halit Tayfur Güre 44 yıllık kamu hizmetini tamamlayarak emekli olmuştur. Emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve huzur diliyoruz.
24 Şubat 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satınalma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığında Şef olarak görev yapan sendikamızın ilk üyelerinden Sn. İsmail Konca 42 yıl hizmetini tamamlayarak 20 Şubat Perşembe günü emekli olmuştur. Üyemize sağlıklı ve mutlu bir emeklilik diliyoruz.
20 Şubat 2020

EÜAŞ İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Daire Başkanlığı’nda görevli üyemiz Yarkın EROL’un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Şubat Salı günü ikindi namazını müteakip Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 314 09 49)
18 Şubat 2020

Dumlupınar Şube Başkan Yardımcımız Yılmaz Yıldırım’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.Tel: 0(546) 233 14 94
18 Ocak 2020

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen