Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen’den Ankara Şehir Hastanesi Çalışanlarına Destek
17 Nisan 2020

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, beraberindeki heyetle birlikte Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet koluna bağlı kurumların ürettiği medikal malzemeleri Ankara Şehir Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına takdim etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya, Mustafa Daşdan ve Türker İpek’le birlikte Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet kolu kurumlarından ETİ Maden, MKEK, TKİ ve TÜRKŞEKER’in üretmiş olduğu dezenfektan, kolonya, maske, tulum, siperlik gibi medikal malzemeleri salgınla mücadelenin Ankara'daki en kritik noktası olan Ankara Şehir Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları adına Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Gürdal Orhan'a takdim etti.

Genel Başkan Tonbul, “Sağlık çalışanlarımız gerçekten çok önemli bir mücadele içindeler, hepimizin kahramanı oldular. Onların bu mücadelesine hizmet kolumuzdaki kurumlardan çok kıymetli bir destek geldi. Kurumlarımız sağlık çalışanlarımızın görevlerini ifa ederken en çok ihtiyaç duydukları eldiven, dezenfektan, yüz maskesi, siperlik, tulum, etil alkol gibi medikal ürünler üreterek bu mücadelede biz de varız dediler. Enerji Bir-Sen olarak biz de hizmet kolumuzdaki kurumlarımızın, bizzat üyelerimizin emekleriyle ürettiği bu malzemerden bir miktar temin ederek sağlık görevlilerimize ulaştırmak istedik. Bizim bu birliğimiz beraberliğimiz devam ettikçe, yardımlaşma kültürümüz yaşadıkça her badirenin üstesinde toplum olarak geleceğimize inancımız tam.” İfadelerini kullandı.

Medikal malzemeleri Şehir Hastanesi çalışanları adına alan Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Gürdal Orhan, Genel Başkan Tonbul özelinde tüm enerji, sanayi ve madencilik hizmet kolu kurumları ve çalışanlarına teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapan üyemiz Sn. Fevzi Taşdemir'in kardeşi Yusuf Taşdemir kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Cenazesi 27 Şubat Cumartesi günü Bitlis Tatvan'da defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Fevzi Taşdemir Tel: 0533 422 13 55)
27 Şubat 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Ayşen Yiğit'in eşi Necati Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat Pazar günü Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. İrtibat: Ayşen YİĞİT 0533 510 87 74
07 Şubat 2021

EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Ömer Faruk Erbay’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 537 560 68 11)
05 Şubat 2021

Enerji Bir-Sen’den “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” Anlaşması
01 Şubat 2021

Ankara 9 Nolu Şube Disiplin Kurulu Başkanımız Necmi Güneş'in ağabeyi Lütfü Güneş vefat etmiştir. Cenazesi 10 Ocak Pazar günü Saat 15:30’da Bursa, Nilüfer, İhsaniye mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
10 Ocak 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Cemal Altınok’un babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 29 Aralık Salı günü öğle namazına müteakip Ankara’nın Bala İlçesi, Aşıkoğlu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Tel: 0 536 634 25 97
28 Aralık 2020

EÜAŞ İnşaat Kamulaştırma Dairesi Başkanlığında Müdür olarak görev yapan üyemiz Yakup Güler'in babası vefat etmiştir. Cenazesi 23 Aralık 2020 Çarşamba günü Erzincan Terzibaba Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
22 Aralık 2020

Ankara 1 Nolu Şubemize bağlı, Nükleer Düzenleme Kurumu’nda görevli İşyeri Temsilcimiz Bayram Çıldır’ın ağabeyi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
16 Kasım 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Mehti Cengiz vefat etmiştir. Merhumun Cenazesi 17 Ekim Cumartesi günü Elvankent Hacı Fatma Nimet Kahraman Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Elvankent mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
16 Ekim 2020

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

Copyright © 2021  |  Enerji Bir-Sen