Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen’den Ankara Şehir Hastanesi Çalışanlarına Destek
17 Nisan 2020

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, beraberindeki heyetle birlikte Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet koluna bağlı kurumların ürettiği medikal malzemeleri Ankara Şehir Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına takdim etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Gürkan Kaya, Mustafa Daşdan ve Türker İpek’le birlikte Enerji, Sanayi ve Madencilik hizmet kolu kurumlarından ETİ Maden, MKEK, TKİ ve TÜRKŞEKER’in üretmiş olduğu dezenfektan, kolonya, maske, tulum, siperlik gibi medikal malzemeleri salgınla mücadelenin Ankara'daki en kritik noktası olan Ankara Şehir Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları adına Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Gürdal Orhan'a takdim etti.

Genel Başkan Tonbul, “Sağlık çalışanlarımız gerçekten çok önemli bir mücadele içindeler, hepimizin kahramanı oldular. Onların bu mücadelesine hizmet kolumuzdaki kurumlardan çok kıymetli bir destek geldi. Kurumlarımız sağlık çalışanlarımızın görevlerini ifa ederken en çok ihtiyaç duydukları eldiven, dezenfektan, yüz maskesi, siperlik, tulum, etil alkol gibi medikal ürünler üreterek bu mücadelede biz de varız dediler. Enerji Bir-Sen olarak biz de hizmet kolumuzdaki kurumlarımızın, bizzat üyelerimizin emekleriyle ürettiği bu malzemerden bir miktar temin ederek sağlık görevlilerimize ulaştırmak istedik. Bizim bu birliğimiz beraberliğimiz devam ettikçe, yardımlaşma kültürümüz yaşadıkça her badirenin üstesinde toplum olarak geleceğimize inancımız tam.” İfadelerini kullandı.

Medikal malzemeleri Şehir Hastanesi çalışanları adına alan Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Gürdal Orhan, Genel Başkan Tonbul özelinde tüm enerji, sanayi ve madencilik hizmet kolu kurumları ve çalışanlarına teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen