Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen’den Eti Maden Genel Müdürü Keşeler’e Ziyaret
07 Temmuz 2020

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, beraberindeki heyetle birlikte Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer’i ziyaret ederek Eti Maden merkez ve işletme müdürlüklerinde görevli çalışanların talep ve sorunlarını iletti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Sekreter Ramazan Karaçor, Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk, Ankara 7 Nolu Şube Başkanı Zülküf Altunöz ve Şube Yönetimiyle birlikte Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer ve Genel Müdür Yardımcısı Tabip Gülbay’ı ziyaret ederek Eti Maden Genel Müdürlüğü merkez ve işletme müdürlüklerinde görevli çalışanların talep ve sorunlarını iletti.

Ziyarette konuşan Genel Başkan Tonbul “Tüm dünyada etkilerini ağır bir şekilde gösteren koronavirüs salgınıyla mücadelede hizmet kolumuzdaki diğer kurumlarımız gibi Eti Maden de üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi. Üretilen Borel el dezenfektanları önemli bir ihtiyaca yanıt vermiş oldu. Biz de Enerji Bir-Sen olarak teşkilatlarımız aracılığıyla Borel temin ederek hizmet kolu çalışanlarımıza ulaştırmaya gayret gösterdik. Bu vesileyle de Eti Maden Yöneticilerini ve çalışanlarını gayretleri için tebrik ediyorum” dedi.

Eti Maden Genel Müdürü Keleşer, Genel Başkan Tonbul ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Borel’in tanıtımı ve çalışanlara dağıtımında vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür etti.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen