Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen’den “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” Anlaşması

Enerji Bir-Sen olarak tüm üyelerimizin faydalanabileceği indirimli “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” anlaşmasını hayata geçiriyoruz.

Enerji Bir-Sen ve Türkiye Sigorta arasında imzalanan anlaşmayla birlikte isteğe bağlı olarak sigortadan faydalanmak isteyen üyelerimizin en düşük fiyatla "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” (TSS) kapsamında en güçlü ve en yüksek teminatlarla, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarının hizmetlerinden yararlanması sağlanacaktır.

Üyelerimizin eş ve çocukları da anlaşma kapsamında isterlerse bu indirimden düşük ücretler karşılığında faydalanabileceklerdir.

Bu anlaşmayla birlikte üyelerimizin yıllık bazda birçok tedavi hizmetinden limitsiz ve indirimli bir şekilde yararlanabilmesine imkanı doğmuş oldu.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetinden indirimli bir şekilde faydalanmak isteyen üyelerimiz 9 Nisan 2021 Cuma gününe kadar kayıt yaptırmış ve 30 Nisan 2021 Cuma gününe kadar sigorta prim ödemesini yapmış olmalıdır. Kayıt ve ödeme işlemini tamamlamış olanların sigorta poliçeleri 7 Mayıs 2021 Cuma günü aktifleşlecek ve  1 yıl sonra 6 Mayıs 2022 Cuma günü sona erecektir.

 

Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sağlık Kurumları Listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapan üyemiz Sn. Fevzi Taşdemir'in kardeşi Yusuf Taşdemir kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Cenazesi 27 Şubat Cumartesi günü Bitlis Tatvan'da defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Fevzi Taşdemir Tel: 0533 422 13 55)
27 Şubat 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Ayşen Yiğit'in eşi Necati Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat Pazar günü Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. İrtibat: Ayşen YİĞİT 0533 510 87 74
07 Şubat 2021

EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Ömer Faruk Erbay’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 537 560 68 11)
05 Şubat 2021

Enerji Bir-Sen’den “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” Anlaşması
01 Şubat 2021

Ankara 9 Nolu Şube Disiplin Kurulu Başkanımız Necmi Güneş'in ağabeyi Lütfü Güneş vefat etmiştir. Cenazesi 10 Ocak Pazar günü Saat 15:30’da Bursa, Nilüfer, İhsaniye mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
10 Ocak 2021

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Cemal Altınok’un babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 29 Aralık Salı günü öğle namazına müteakip Ankara’nın Bala İlçesi, Aşıkoğlu Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Tel: 0 536 634 25 97
28 Aralık 2020

EÜAŞ İnşaat Kamulaştırma Dairesi Başkanlığında Müdür olarak görev yapan üyemiz Yakup Güler'in babası vefat etmiştir. Cenazesi 23 Aralık 2020 Çarşamba günü Erzincan Terzibaba Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
22 Aralık 2020

Ankara 1 Nolu Şubemize bağlı, Nükleer Düzenleme Kurumu’nda görevli İşyeri Temsilcimiz Bayram Çıldır’ın ağabeyi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
16 Kasım 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Mehti Cengiz vefat etmiştir. Merhumun Cenazesi 17 Ekim Cumartesi günü Elvankent Hacı Fatma Nimet Kahraman Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Elvankent mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
16 Ekim 2020

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

Copyright © 2021  |  Enerji Bir-Sen