Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
SANCAKTAR: ÇALIŞMA HAYATINDA KADINLARA YÖNELİK POZİTİF AYRIMCILIKTAN YANAYIZ
11 Mart 2014

Enerji Bir-Sen Edirne İl Başkanı Mustafa Sancaktar Dünya Kadınlar Gününde yaptığı açıklamada ‘’ Çalışma hayatında kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıktan yanayız’’ dedi.

Enerji Bir-Sen Edirne İl Başkanlığı Dünya Kadınlar gününde DSİ 11. Bölge Müdürlüğü ve TEİAŞ 20. Tesis İşletme ve Grup Müdürlüğündeki kadın üyelere karanfil dağıttı. Etkinliğe Edirne İl Başkanı Mustafa Sancaktar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, DSİ 11. Bölge Müdürü Yunus Algın, Bölge Müdür Yardımcıları ve üyeler katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Sancaktar, ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün kadınların haklarının kazanılması konusunda nerelerden nereye gelindiğinin görülmesi açısından son derece önemli bir gündür. Hanım kardeşlerimizin hem aile içinde hem de toplum yaşamında onurlu ve saygın bir yere sahip olması gerekmektedir. Annelik gibi kutsal bir özelliğe sahip olan kadınların iş yaşamında ve kamu hayatında yaşadığı sıkıntıları her platformda gündeme getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Bunun bir örneği kamuda çalışanlar hanımlara yönelik kılık kıyafet serbestliği kazanımlarımızdır. Enerji Bir-Sen olarak kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıktan yana olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha belirtiyorum. Pozitif ayrımcılık sayesinde çalışan kadınların sorunları bir nebze de olsa çözülebilecektir’’ dedi

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen