Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
SANCAKTAR: ÇALIŞMA HAYATINDA KADINLARA YÖNELİK POZİTİF AYRIMCILIKTAN YANAYIZ
11 Mart 2014

Enerji Bir-Sen Edirne İl Başkanı Mustafa Sancaktar Dünya Kadınlar Gününde yaptığı açıklamada ‘’ Çalışma hayatında kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıktan yanayız’’ dedi.

Enerji Bir-Sen Edirne İl Başkanlığı Dünya Kadınlar gününde DSİ 11. Bölge Müdürlüğü ve TEİAŞ 20. Tesis İşletme ve Grup Müdürlüğündeki kadın üyelere karanfil dağıttı. Etkinliğe Edirne İl Başkanı Mustafa Sancaktar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, DSİ 11. Bölge Müdürü Yunus Algın, Bölge Müdür Yardımcıları ve üyeler katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Sancaktar, ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün kadınların haklarının kazanılması konusunda nerelerden nereye gelindiğinin görülmesi açısından son derece önemli bir gündür. Hanım kardeşlerimizin hem aile içinde hem de toplum yaşamında onurlu ve saygın bir yere sahip olması gerekmektedir. Annelik gibi kutsal bir özelliğe sahip olan kadınların iş yaşamında ve kamu hayatında yaşadığı sıkıntıları her platformda gündeme getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Bunun bir örneği kamuda çalışanlar hanımlara yönelik kılık kıyafet serbestliği kazanımlarımızdır. Enerji Bir-Sen olarak kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıktan yana olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha belirtiyorum. Pozitif ayrımcılık sayesinde çalışan kadınların sorunları bir nebze de olsa çözülebilecektir’’ dedi

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen