Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
BEDAŞ ÇALIŞANLARINI DİNLEDİK.
24 Ocak 2013

 

Ziyaretin ardından BEDAŞ Çalışanları üyelerimizle akşam yemeğinde bir araya gelen Genel Başkanımız ve heyetimiz üyelerin özelleştirme ile ilgili sorularını yanıtladılar.

Programda konuşan BEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Ergün Önder özelleştirmenin devam ettiği bu dönemde Enerji Bir-Sen’in üyelerini böyle bir dönemde yalnız bırakmamasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Önder Enerji Bir-Sen’e teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Daha sonra söz alan Enerji Bir-Sen İstanbul Şube Başkanı Vedat Memiş İstanbul Şube olarak Bedaş çalışanlarının sorunlarını önemsediklerini dile getirdi. Bundan sonra daha sık gelerek üyelerle bire bir görüşmek istediklerini söyleyen Memiş “ Sizler adına yapabileceğimiz ne varsa hazırız. Bizleri aşan sorunlarınızı Sayın Genel Başkanımıza ileteceğiz inşallah bir tane üyemizin mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Son olarak söz alan Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul kendisinin de özelleştirme sürecini yaşadığını belirterek “ Moralinizi bozmayın, bu dönemde en önemli şey akıl ve ruh sağlığınıza zarar gelmemesidir” diyerek çalışanlara moral verdi. Özelleştirme süreci ve çalışanların başka kurumlara atanmasıyla ilgili devletin bütün kurumlarının kapısını çalarak çalışanlara destek olacaklarını söyleyen Tonbul “ üyemiz olsun olmasın biz insanları önemsiyoruz burada hiçbir arkadaşımızın mağdur olmasını istemeyiz. Herkesin çoluk çocuğu var ailesi var anası babası var bu insanları mağdur olmamalı biz bunun için elimizden ne geliyorsa yapacağız içiniz rahat olsun” dedi. 

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen