Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Ankara Şubeleri İftar Programında Buluştu
03 Temmuz 2014

Enerji Bir-Sen Ankara Şubeleri İftar programında buluştu. Ankara 4 Nolu Şube ev sahipliğindeki program Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Gazi Fişek Fabrikası Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Programa Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Zahit Borak, MKEK Genel Müdür Yardımcısı Hayrettin Özden, MKEK İdari Hizmetler Dairesi Başkanı M.Tevfik Alıcıoğlu, EÜAŞ Personel Daire Başkanı Muzaffer Tanı, TETAŞ Personel, Eğitim ve İdari İşler Dairesi Başkanı Gökalp Gedikbaşı, Memur-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Safiye Özdemir, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan,  Ankara Şubelerinin Yönetim Kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

‘’Yardımlarımız Telafer’e’’

İftar programında konuşan Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul, ‘’Enerji Bir-Sen olarak bu yıl iftar programları yapmama kararı aldık. Bu iftar programımız bu yılki ilk ve son programımız. Bu Ramazan iftar programlarının yerine, Türk Kızılayı öncülüğünde başlatılan Telafer’e sahip çıkma kampanyasına destek verme kararı aldık. Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikalar olarak bu Ramazan kampanya kapsamında bizde üzerimize düşeni yapmak için 100 bin lira yardım kararı aldık ve bu miktarı Kızılay’ın hesabına aktardık. Yaptığımız yardımın kampanyayı yeniden harekete geçirmesini temenni ediyorum. Bizler komşumuz, soydaşlarımız, mazlum insanların yanında olmalıyız. Buradan milletimize ve teşkilatıma çağrıda bulunuyorum, bu kampanyaya destek olsunlar” diye konuştu.

‘’İş Güvencesi Kırmızı Çizgimiz’’

Memurların iş güvencesiyle ilgili kanun tasarısını da değerlendiren Tonbul, "Memur-Sen, İş Güvencesinin kırmızı çizgisi olduğunu kamuoyuna deklare eden ve bu deklarasyonun arkasında duran tek konfederasyondur. Torba Kanun Tasarısına, Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki görüşme sürecinde kamu görevlilerinin iş güvencesini bütünüyle ortadan kaldıracak bir madde eklendiğinde de aynı duyarlılığı ve hassasiyetini devam ettirmiştir" dedi. 

    Program sonunda kısa bir süre konuşan Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Gülen Üye, katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti.

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen