Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Enerji Bir-Sen Üyeleri Yaza Veda Pikniğinde Buluştu
10 Eylül 2014

Enerji Bir-Sen üyeleri Kızılcahamam, Çamkoru Milli Parkında düzenlenen piknikte buluştu.

Enerji Bir-Sen Ankara 2 Nolu Şube tarafından düzenlenen pikniğe Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Doğan, Cemil Şentürk, Zahit Borak ve Ankara Şubelerinin üyeleri ve aileler katıldı.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı piknikte, türküler söyleyen sendika üyeleri halaylar çekti. Piknikte, halat çekme yarışları ve çuval yarışı da yapan üyeler gönüllerince eğlendi.

Piknikte konuşan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, ‘’ Enerji Bir-Sen olarak üyelere yönelik sosyal faaliyetlerin artırılmasından yanayız.  Bu anlamda Ankara 2 Nolu Şubemizi kutluyorum. Bu organizeyi geleneksel hale getirdiler ve her yıl yapıyorlar. Bizlerde burada siz değerli üyelerimizle olmaktan mutluluk duyuroruz’’ dedi.

Piknikte bir konuşma yapan Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Başkanı Durak Aygün, "Geleneksel hale gelen ve her yıl katılımcıların sayısının arttığı piknikteki amacımız, yıl içindeki yorgunluğu, stresi bir nebze olsun azaltmaktır. Ayrıca, sendika üyeleri arasındaki birlik ve dayanışmayı artırarak, haklarımızı alma konusunda mücadele gücümüzü yükseltmektir. Sendika olarak önümüzdeki günlerde de bir araya gelişler için çeşitli programlar hazırlayacağız." dedi.

Piknik, neşe içerisinde akşam saatlerine kadar devam etti.

 

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen