Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Sendikamızdan Bireysel Emeklilik Anlaşması
08 Şubat 2013

Enerji Bir-Sen’den üyelerine büyük hizmet…  Bu güne kadar yaptığı anlaşmalar ve protokollerle her zaman üyelerine destek olan Enerji Bir-Sen, bireysel emeklilik konusunda da önemli bir sözleşmenin altına imza attı.

Kuveyt Türk ve Vakıf Emeklilik ile Enerji Bir-Sen; bireysel emeklilik anlaşması imzaladı. Enerji Bir-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan  Yardımcısı Zahit Borak, Genel  Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri  Fatih Mehmet Oruç  ve Vakıf Emeklilik Satış Direktörü Evren Özcan katıldı.

Bireysel Emeklilik sistemi hakkında bilgi veren Evren Özcan, sistemin Enerji Bir-Sen üyelerine büyük avantaj sağlayacağını belirtti. Bireysel emeklilikte devlet katkısı hakkında bilgi veren Özcan; vergi mükellefiyeti durumu aranmaksızın sisteme katkı payı yatıran her katılımcı için yıllık brüt asgari ücretin %25 ile sınırlı olmak şartı ile ödenen katkı payının % 25’i oranında devlet katkısı yapılacağını söyledi. Özcan, devlet katkısının bireysel emeklilik hesaplarının içinde takip edilebileceğini söyledi. Özcan,İmzalanan protokol çerçevesinde üyelerin ve ailelerinin (anne ve baba dahil) bireysel emeklilik sisteminden yararlanacağını, ayrıca sisteme giriş –çıkış aidatı ödemeden kampanya kapsamında bulunan diğer avantajlardan da faydalanacaklarını vurguladı.

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen