Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
YEŞİLIRMAK ŞUBE KONGRESİ YAPILDI
08 Şubat 2013

Enerji Bir Sen'in Yeşilırmak Samsun Şube Başkanlığı'na  İl Temsilcimizsi Selahattin Öztürk seçildi. 

Devlet Su İşleri (DSİ) 7. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleşen Yeşilırmak Samsun Şubesi'nin 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı'na, Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Doğan, Zahit Borak ve Gazi Çelik, Memur-Sen Samsun İl Başkanı Necdet Güneysu ve kardeş sendikalarımızın Şube Başkanı ve üyeleri katıldı.

Divan Başkanlığına Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan'ın seçildiği kongrede konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Zahit Borak Enerji Bir-Sen'in hem sendikacılık hemde hizmet anlayışının diğer sendikalarla mukayese edilemeyecek kadar farklı olduğunu söyledi. Memur-Sen'in de Türkiye'de sendikacılık anlayışını değiştirdiğini söyleyen Borak Türkiye'de sendikacılık algısının Memur-Sen'le beraber vesayetin emrinden milletin ve çalışanların emrine geçtiğini söyledi. Borak  " Hem Memur-Sen hem Enerji Bir-Sen olarak insana hizmet sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz" dedi. son olarak konuşan Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Gazi Çelik Samsun'da kurulan Yeşilırmak Şube ile birlikte Enerji Bir-Sen'in daha güçlü olduğunu söyledi. Hedef ve gayretlerinin 20 bin üye olduğunu söyleyen Çelik yeni kurulan Şube Yönetiminden bu hedef için daha çok gayret ve çalışma istedi. 

iki listenin yarıştığı kongrede Şube Başkanlığına Samsun İl Temsilcimiz Selahattin Öztürk seçildi.

Selahattin Öztürk kongrenin ardından yaptığı konuşmada yeni kurulan bölge statüsü taşıyan şubenin Ordu, Amasya, Sinop, Tokat ve Samsun'da hizmet vereceğini belirterek şunları kaydetti; " Bu ilerdeki üye sayımız 550 civarındadır. Sendikacılığımızla geçen 11 yılımıza baktığımızda hem memurların yeni haklar kazanmasında hem de toplumun tüm kesimlerinde yaşanan sorunlara kayıtsız kalmayarak bu konularda büyük aşamalar kaydedilmesine öncü olduk. "
Enerji Bir Sen Yeşilırmak Samsun Şube Başkanlığı'nın yönetim kurulu şu şekilde oluştu; "Selahattin Öztürk, Mehmet Aydan, Mustafa Köhneli, Hasan Aydın, Faruk Akıncı, İsmail Ünal, Yahya Çelik

Diğer Haberler

Resimler
Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Samsun DSİ 7.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yahya Bozkurt'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 04 Aralık Çarşamba günü Havza ilçesinde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0531 976 11 22)
04 Aralık 2019

Samsun EÜAŞ Hasan Uğurlu HES İşletme Müdür Yardımcısı ve Yeşilırmak Şube Eski Başkan Yardımcımız Muammer Töngel'in kardeşi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Kasım Pazartesi günü öğle namazına müteakip Kavak ilçesi Beybesli Mahallesi'nde defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0535 653 69 63)
18 Kasım 2019

Samsun Yük Tevzi Müdürlüğünde çalışan üyemiz Yavuz Türkdönmez`in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Samsun Büyük Cami’den ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
14 Kasım 2019

Üyelerimizden, Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat Şube Müdürümüz İbrahim Erol Ankara’da kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Cenazesi 14 Kasım Perşembe günü Kastamonu’da defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
13 Kasım 2019

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santrali İşletme Müdürlüklerinde İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapan üyemiz Erdener Vuruk'un babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0532 549 41 97)
07 Kasım 2019

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Osman Günay'ın kayınbabası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel:0 505 709 57 61)
07 Kasım 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
17 Ekim 2019

Sivas DSİ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyemiz Cengiz YURTSEVEN' in annesi vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ekim Cuma namazına müteakip Gürün ilçesi Yukarısuçatı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
17 Ekim 2019

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Gürkan Kaya’nın Anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Ekim 2019

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen