Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
TKİ Çalışanlarının Sorunları Genel Müdür Aktaş’a İletildi
03 Mart 2015

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumunda (TKİ) çalışan personelin sorunlarını Genel Müdür Mustafa Aktaş’a iletti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, TKİ Genel Müdürü Mustafa Aktaş’ı makamında ziyaret ederek çalışanların sorunları ve sendikal faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

TKİ Genel Müdürü Aktaş ile bir süre görüşen Tonbul,  Genel Müdürlük ve taşrada  çalışan personelin sorunları ve çözüm önerilerini sıraladı. TKİ’nin enerji, sanayi ve madencilik hizmet kolundaki en önemli kuruluşlardan birisi olduğunu söyleyen Tonbul, “ Enerji Bir-Sen olarak çalışanlarımızın mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi noktasında çok önemli mesafeler aldık. TKİ’de çalışan personelimize koruyucu giyim yardımı, sosyal servis, ücretsiz okul servisi gibi önemli kazanımlar sağladık. Önümüzde Toplu Sözleşme Görüşmeleri var. TKİ ve hizmet kolumuzdaki diğer 21 kurumumuzda çalışan personelimiz için yeni kazanımlar elde etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. sorunların çözümü noktasında kurum yöneticilerimize de büyük iş düşüyor. Bu noktada desteklerinizi bekliyoruz’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aktaş ise, “ Enerji Bir-Sen’in faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Enerji Bir-Sen Toplu Sözleşme Görüşmeleri ve farklı platformlarda çalışanların haklarını iyi şekilde savunuyor. Personelimizin daha iyi şartlarda çalışmasını elbette isteriz. Kurum olarak her türlü iş birliğine hazırız’’ diye konuştu.

Ziyarette Enerji Bir-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Gülen Üye, Enerji Bir-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Ayşe Açıkbaş ve sendika üyesi Veli Yıldırım hazır bulundu.

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen