Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Mehmet DOĞAN

1974 Konya Doğumlu olan Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İşletme eğitimini tamamlayan Doğan, Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Ulusal, bölgesel ve yerel bazda, görsel, işitsel yayın kuruluşlarında gazete ve dergiler başta olmak üzere, Selam Radyo Genel Yayın Yönetmenliği, Rıdvan TV Haber Müdürlüğü, Kon TV (Bölgesel) Program Dairesi Koordinatörlüğü, MEDAŞ dergi yayın yönetmenliği, TEDAŞ e-dergi editörlüğü ve yayın kurul üyeliği, birçok televizyon ve radyo program yapımcılığı, sunuculuğu ve yönetmenliği, bazı şirket, kurum ve kuruluşlara kurumsal iletişim danışmanlığı yapmıştır. Gazete ve dergilerde makale ve şiirleri neşredilmiştir. Meram EDAŞ Genel Müdürlüğü ilçelerinde işletme ve servis birimlerin de şeflik ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevi yürütmüştür. TEDAŞ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler proje yarışması dalında, Meram EDAŞ adına “Medya Takip ve Kriz yönetimi” projesi birinciliğe ”Ampute Futbol Takımı” projesi dalında ise, Jüri özel proje ödülüne layık görülmüştür.

     Memur-Sen Konya il yönetimi, Konya Enerji Bir-Sen Şube Başkanlığı ve birçok vakıf (MGV vb.), dernek kurucu üyeliği ve yöneticiliği yapmış Siyasi Teşkilatlarda Gençlik Kolları dönemsel üst seviye yöneticiliği, kurumsal ombudsmanlığı, Medya kent ve Akyuva Kooperatif Yönetim ve Tasfi ye Kurulu Başkanlıklarını icra etmiştir.

     Ankara Yardımlaşma Dayanışma Platformu (AYDAP) proje çalışmalarını yürütmektedir. AYDAP çatısı altında AHİ, BEŞİR, Cansuyu, Denizfeneri, Farukiye, İNFAK, ÖNDER, Türkiye Diyanet Vakfı, Türk Kızılayı, Yardımeli dernek ve vakıflarına üyeliği bulunmaktadır. Yurtdışı gıda ve kurban yardımı projeleri kapsamında Kenya, Somali, Dadaap Kampı, Mali, Gine, Senegal Tanzanya, Uganda, Kamboçya, Filipinler, Moro gibi dünyanın birçok bölgesinde bulunmuştur.

     Konya Memur-Sen yönetimi ile TOKİ ve MEMUR-SEN Konya Toplu Konut projesine, diğer illere örnek olan modele Konya Memur-Sen yönetimi ile başlatmıştır.

     Meram EDAŞ Genel Müdürlüğünün özelleştirilmesinden dolayı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ataması yapılan, Farukiye Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fetih Spor Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Doğan, 2008 yılında 3. Olağan Genel Kurulunda Enerji Bir-Sen Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri, 2011 yılında 4. Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma), 2015 yılında gerçekleştirilen 5.Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.

     Evli ve 4 çocuk babası olan Doğan ingilizce bilmektedir.

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

TKİ Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Bahri Sarıtepe vefat etmiştir. Cenazesi 19 Haziran Salı günü öğle namazına müteakip Can Demirci Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
18 Haziran 2018

Enerji Bir-Sen Kırklareli İl Başkanımız Yıldıray Yiğitkan’ın ağabeyi Mehmet Emin Yiğitkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz. (Tel: 0 536 275 13 80)
27 Mayıs 2018

Dicle Şube Başkanımız Erkan Karahan’ın ağabeyi vefat etmiştir. Taziyesi Diyarbakır'da olacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kalanlarına başsağlığı dileriz.
12 Mayıs 2018

Kahramanmaraş Şube Başkanımız Kerim Köse'nin babası vefat etmistir. Merhuma Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
10 Nisan 2018

EÜAŞ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Erdoğan Gümüş’ün ağabeyi Remzi Gümüş vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0505 375 59 12)
04 Nisan 2018

Sivas MTA Orta Anadolu 1. Bölge Müdürlüğünde görevli üyelerimizden Personel Şefi Necati Erdoğan’ın annesi ve amcası vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ankara’dan kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin.
04 Nisan 2018

MKEK personeli, üyemiz Mustafa Çalışkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze Bugün (22.03.2018) öğle namazına müteakip Ankara Karapürçek’te defnedilecektir.
22 Mart 2018

EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdür Yardımcısı Murat Doğanay’ın babası İsmail Doğanay vefat etmiştir. Cenazesi yarın (13.03.2018) Bursa Kemalpaşa İlçesi Virace Camiinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0533 688 50 68)
13 Mart 2018

Enerji Bir-Sen üyelerine özel indirimli kuru temizleme anlaşması. Ender Kuru Temizleme indirimli fiyat listesi: Takım Elbise: 15TL, Ceket, 9TL, Pantolon, 6TL, Gömlek 5TL, Kazak 6TL, Etek 6TL, Palto 15TL, Kaban 15TL, Mont 15TL, Elyaf Yorgan 20TL, Battaniye 15TL. Adres: Necatibey Cd. No:86/A Kızılay, Fevziçakmak-2 Sk. No:38/A-B Kızılay Tel: 0312 230 10 81-70
08 Mart 2018

Samsun EÜAŞ Altınkaya HES çalışanı üyemiz Burhan Açık'ın babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (02.03.2018) Bafra Tabakhane Camii’nden Cuma Namazı sonrası asri mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet üyemiz ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
01 Mart 2018