Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Mehmet DOĞAN

1974 Konya Doğumlu olan Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İşletme eğitimini tamamlayan Doğan, Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Ulusal, bölgesel ve yerel bazda, görsel, işitsel yayın kuruluşlarında gazete ve dergiler başta olmak üzere, Selam Radyo Genel Yayın Yönetmenliği, Rıdvan TV Haber Müdürlüğü, Kon TV (Bölgesel) Program Dairesi Koordinatörlüğü, MEDAŞ dergi yayın yönetmenliği, TEDAŞ e-dergi editörlüğü ve yayın kurul üyeliği, birçok televizyon ve radyo program yapımcılığı, sunuculuğu ve yönetmenliği, bazı şirket, kurum ve kuruluşlara kurumsal iletişim danışmanlığı yapmıştır. Gazete ve dergilerde makale ve şiirleri neşredilmiştir. Meram EDAŞ Genel Müdürlüğü ilçelerinde işletme ve servis birimlerin de şeflik ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevi yürütmüştür. TEDAŞ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler proje yarışması dalında, Meram EDAŞ adına “Medya Takip ve Kriz yönetimi” projesi birinciliğe ”Ampute Futbol Takımı” projesi dalında ise, Jüri özel proje ödülüne layık görülmüştür.

     Memur-Sen Konya il yönetimi, Konya Enerji Bir-Sen Şube Başkanlığı ve birçok vakıf (MGV vb.), dernek kurucu üyeliği ve yöneticiliği yapmış Siyasi Teşkilatlarda Gençlik Kolları dönemsel üst seviye yöneticiliği, kurumsal ombudsmanlığı, Medya kent ve Akyuva Kooperatif Yönetim ve Tasfi ye Kurulu Başkanlıklarını icra etmiştir.

     Ankara Yardımlaşma Dayanışma Platformu (AYDAP) proje çalışmalarını yürütmektedir. AYDAP çatısı altında AHİ, BEŞİR, Cansuyu, Denizfeneri, Farukiye, İNFAK, ÖNDER, Türkiye Diyanet Vakfı, Türk Kızılayı, Yardımeli dernek ve vakıflarına üyeliği bulunmaktadır. Yurtdışı gıda ve kurban yardımı projeleri kapsamında Kenya, Somali, Dadaap Kampı, Mali, Gine, Senegal Tanzanya, Uganda, Kamboçya, Filipinler, Moro gibi dünyanın birçok bölgesinde bulunmuştur.

     Konya Memur-Sen yönetimi ile TOKİ ve MEMUR-SEN Konya Toplu Konut projesine, diğer illere örnek olan modele Konya Memur-Sen yönetimi ile başlatmıştır.

     Meram EDAŞ Genel Müdürlüğünün özelleştirilmesinden dolayı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ataması yapılan, Farukiye Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fetih Spor Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Doğan, 2008 yılında 3. Olağan Genel Kurulunda Enerji Bir-Sen Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri, 2011 yılında 4. Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma), 2015 yılında gerçekleştirilen 5.Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.

     Evli ve 4 çocuk babası olan Doğan ingilizce bilmektedir.

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

Samsun Altınkaya HES’de görevli Yeşilırmak Şube Disiplin Kurulu Üyemiz Ümit Uçaravcı'nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (12.08.2018) Bafra Mevlâna Mahallesi Esentepe Caminde ikindi namazına müteakip Bafra asri mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (0 541 525 77 55)
12 Ağustos 2018

Eski üyelerimizden DSİ Sivas 19. Bölge Müdürü İsmail Kaya'nın kayınbiraderi vefat etmiştir. Cenazesi 4 Ağustos Cumartesi öğle namazını müteakip Mersin'den kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
04 Ağustos 2018

MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde görevli üyemiz Abdullah Barışkan'nın babası vefat etmiştir. Cenazesi 22 Temmuz Pazar günü Çankırı ili, Orta ilçesi, Kalfat Köyünde öğle namaza müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
22 Temmuz 2018

Kars İl Başkanımız Cafer Samgar’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0543 668 30 55)
16 Temmuz 2018

EÜAŞ Gezende HES İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Ramazan Tekin geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu yaşamını yitirmiştir. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
14 Temmuz 2018

EÜAŞ Çevre ve Kamulaştırma Daire Başkanlığında görev yapan İşyeri Temsilcimiz Selda Gülcan Ünal’ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 520 71 25)
03 Temmuz 2018

Denetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Hatipoğlu'nun babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Diyarbakır Merkez Doğu Yapı Camisinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
26 Haziran 2018

TKİ Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğünde görevli üyemiz Bahri Sarıtepe vefat etmiştir. Cenazesi 19 Haziran Salı günü öğle namazına müteakip Can Demirci Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
18 Haziran 2018

Enerji Bir-Sen Kırklareli İl Başkanımız Yıldıray Yiğitkan’ın ağabeyi Mehmet Emin Yiğitkan vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz. (Tel: 0 536 275 13 80)
27 Mayıs 2018

Dicle Şube Başkanımız Erkan Karahan’ın ağabeyi vefat etmiştir. Taziyesi Diyarbakır'da olacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, kalanlarına başsağlığı dileriz.
12 Mayıs 2018