Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
Mehmet DOĞAN

1974 Konya Doğumlu olan Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İşletme eğitimini tamamlayan Doğan, Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Ulusal, bölgesel ve yerel bazda, görsel, işitsel yayın kuruluşlarında gazete ve dergiler başta olmak üzere, Selam Radyo Genel Yayın Yönetmenliği, Rıdvan TV Haber Müdürlüğü, Kon TV (Bölgesel) Program Dairesi Koordinatörlüğü, MEDAŞ dergi yayın yönetmenliği, TEDAŞ e-dergi editörlüğü ve yayın kurul üyeliği, birçok televizyon ve radyo program yapımcılığı, sunuculuğu ve yönetmenliği, bazı şirket, kurum ve kuruluşlara kurumsal iletişim danışmanlığı yapmıştır. Gazete ve dergilerde makale ve şiirleri neşredilmiştir. Meram EDAŞ Genel Müdürlüğü ilçelerinde işletme ve servis birimlerin de şeflik ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevi yürütmüştür. TEDAŞ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler proje yarışması dalında, Meram EDAŞ adına “Medya Takip ve Kriz yönetimi” projesi birinciliğe ”Ampute Futbol Takımı” projesi dalında ise, Jüri özel proje ödülüne layık görülmüştür.

     Memur-Sen Konya il yönetimi, Konya Enerji Bir-Sen Şube Başkanlığı ve birçok vakıf (MGV vb.), dernek kurucu üyeliği ve yöneticiliği yapmış Siyasi Teşkilatlarda Gençlik Kolları dönemsel üst seviye yöneticiliği, kurumsal ombudsmanlığı, Medya kent ve Akyuva Kooperatif Yönetim ve Tasfi ye Kurulu Başkanlıklarını icra etmiştir.

     Ankara Yardımlaşma Dayanışma Platformu (AYDAP) proje çalışmalarını yürütmektedir. AYDAP çatısı altında AHİ, BEŞİR, Cansuyu, Denizfeneri, Farukiye, İNFAK, ÖNDER, Türkiye Diyanet Vakfı, Türk Kızılayı, Yardımeli dernek ve vakıflarına üyeliği bulunmaktadır. Yurtdışı gıda ve kurban yardımı projeleri kapsamında Kenya, Somali, Dadaap Kampı, Mali, Gine, Senegal Tanzanya, Uganda, Kamboçya, Filipinler, Moro gibi dünyanın birçok bölgesinde bulunmuştur.

     Konya Memur-Sen yönetimi ile TOKİ ve MEMUR-SEN Konya Toplu Konut projesine, diğer illere örnek olan modele Konya Memur-Sen yönetimi ile başlatmıştır.

     Meram EDAŞ Genel Müdürlüğünün özelleştirilmesinden dolayı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ataması yapılan, Farukiye Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fetih Spor Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Doğan, 2008 yılında 3. Olağan Genel Kurulunda Enerji Bir-Sen Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri, 2011 yılında 4. Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma), 2015 yılında gerçekleştirilen 5.Olağan Genel Kuruldan sonra Genel Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.

     Evli ve 4 çocuk babası olan Doğan ingilizce bilmektedir.

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

Enerji Bir-Sen Uşak İl Başkanımız Turgay Özbey’in Annesi vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
03 Ocak 2018

Genel Merkez Denetim Kurulu Üyemiz ve TEİAŞ 9. Bölge Müdür Yardımcısı Ali Yücel’in kız kardeşi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde defnedilecektir.
01 Ocak 2018

EÜAŞ Gezende HES İşletme Müdürlüğünde İSG Uzmanı olarak görev yapan üyemiz Hayri Güneş'in erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Allah hayırlı ömürler nasip etsin. (Cep: 0 542 689 84 11)
28 Aralık 2017

TEİAŞ Petlas TM’de görev yapan Altan Gevrek’in babası vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına mütakip Boztepe ilçesi Yenimahalle Camisinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Aralık 2017

MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde çalışan üyemiz Satılmış Çataltepe'nin babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (16 Aralık 2017 Cumartesi) öğle namazına müteakip Çankırı, Kurşunlu İlçesi Çavundur Köyünde toprağa verilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
15 Aralık 2017

Kırşehir Hirfanlı İşletme Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Muammer Akdeniz’in annesi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
14 Aralık 2017

DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Burhan ÖRS'ün abisi vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Ataşehir'de kılınacak öğlen namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
05 Aralık 2017

Sivas DSİ 19.Bölge Müdürlüğünde görevli, Enerji Bir-Sen İl Başkanlarımızdan Müh. Nusret CEYHAN'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (28.11.2017) ikindi namazına müteakiben Sivas Merkez Ulu Camii’nden kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin.
28 Kasım 2017

Üyemiz Nusret Çeleğen'in babası vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0 541 481 20 00)
25 Kasım 2017

Ankara 4. Nolu Şe Başkanımız Gülen Üye'nin kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
19 Kasım 2017