Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
ŞUBE YÖNETİM KURULLARI
S.N ŞUBE ADI SOYADI KURUMU GÖREVİ GSM İLİ
1 TOROSLAR ŞUBE
(ADANA)
HASAN BULUT DSİ 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 542 575 88 77 ADANA
ABDULLAH GÖKŞEN ÇATALAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 505 278 77 76 ADANA
ALİ GÜRKAN TEİAŞ DOĞU AKDENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 532 252 15 02 ADANA
ZİYA BERKKAYA DSİ 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 506 407 98 45 ADANA
MUHAMMET BOZKURT EÜAŞ ASLANTAŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 533 623 58 89 OSMANİYE
İLYAS GÜÇLÜ BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 533 732 74 21 MERSİN
ZEKİ İDEM DSİ 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 505 578 17 90 ADANA
2

ANKARA

1 NO'LU ŞUBE

MEHMET BOZKUŞ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 532 799 17 57 ANKARA
ŞEVKET KOCA PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 533 770 97 64 ANKARA
AYHAN ÖZÇELİK ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 536 471 08 51 ANKARA
OSMAN NURİ BOLAT ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 546 697 32 98 ANKARA
ERDOĞAN DUMAN TETAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 506 414 03 70 ANKARA
MUSTAFA DAŞDAN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 542 783 58 28 ANKARA
METE EMİN ATMACA EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 505 257 19 89 ANKARA
3

ANKARA

2 NO'LU ŞUBE

ÖNDER ALTUNSOY D.S.İ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 536 559 96 34 ANKARA
V. HASAN ÜSTÜNDAĞ D.S.İ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 536 603 22 99 ANKARA
İSMAİL CEYLAN M.T.A. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 533 449 46 82 ANKARA
MEHMET ŞEN D.S.İ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 494 43 90 ANKARA
ALİ ÇAKMAK M.T.A. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 505 797 44 11 ANKARA
BURHAN KARTAL D.S.İ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 553 460 08 89 ANKARA
YAKUP DEMİRTAŞ M.T.A. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 535 275 59 10 ANKARA
4

ANKARA

3 NO'LU ŞUBE

AŞKIN ERÇELİK TŞFAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 543 850 23 19 ANKARA
RASİM YILDIZ TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 533 723 26 20 ANKARA
HALİL TEKER SÜMER HOLDİNG A.Ş. GEN. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MALİ İŞLER) 0 536 262 29 07 ANKARA
FATİH ŞAHİN TŞFAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME)   ANKARA
ŞÜKRÜ AKTAŞ TŞFAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI ( BASIN VE İLETİŞİM)   ANKARA
MEHMET AKİF ÇEBİ TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 520 82 55 ANKARA
5

ANKARA

4 NO'LU ŞUBE

GÜLEN ÜYE MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 535 978 53 88 ANKARA
İRFAN AKHAN MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 505 821 94 96 ANKARA
TÜRKER İPEK MKEK GAZİ FİŞEK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 530 426 87 03 ANKARA
MAHMUT TİMUR MKEK BARUTSAN ROKET VE PATL.FABR.MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 715 26 37 ANKARA
MEHMET BOZDAL MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 542 729 95 56 ANKARA
YENAL BİLİM MKE SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 532 237 94 37 ÇANKIRI
MEHMET ÇAYIR MKEK KAPSÜL FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 544 642 22 53 ANKARA
6

ANKARA

5 NO'LU ŞUBE

NEVZAT KARSLI TEİAŞ GÖLBAŞI SOSYAL TESİSLER İŞL.MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 535 570 11 93 ANKARA
FEYZULLAH ARSLAN TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 545 623 48 46 ANKARA
HİLMİ BAYSAL TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 533 302 38 51 ANKARA
ALİ KOYUNCU TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 542 547 40 47 ANKARA
ONUR ŞAHİN TEİAŞ MİLLİ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 505 403 98 56 ANKARA
İLKER YILDIRIM TEİAŞ 8. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 532 781 07 38 ANKARA
HAKAN SERTKAYA TEİAŞ 8. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 543 556 16 92 ANKARA
7

ANKARA

6 NO'LU
ŞUBE

Hüseyin İPEKLİ BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ŞUBE BAŞKANI 0 532 620 43 63 ANKARA
F.Emin BACIOĞLU TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ BAŞKANLIĞI ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 613 70 55 ANKARA
Mümin SEVİNDİK KOSGEB ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 539 270 09 76 ANKARA
Yurdal GEZER BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI  ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 530 600 17 06 ANKARA
Ferdi GÜREL BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI  ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 532 349 60 56 ANKARA
Deniz ŞAHİN BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 533 515 48 55 ANKARA
Filiz ÇAKIR BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 531 212 14 21 ANKARA
8 BATI AKDENİZ  ŞUBE (ANTALYA) EMRAH KÜÇÜKBOZBEY DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 537 317 71 46 ANTALYA
RAMAZAN ÖĞREN DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 506 735 10 61 ANTALYA
OSMAN EKŞİ DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 542 450 53 50 ANTALYA
HASAN HÜSEYİN ÖZ DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 506 740 12 29 ANTALYA
HÜSEYİN KARABULUT TEİAŞ 19. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 535 372 28 70 ANTALYA
ERDAL YILDIRIM EÜAŞ ANTALYA YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 536 450 91 96 ANTALYA
AHMET ŞAHİN TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 535 971 33 73 ISPARTA
9 KARESİ ŞUBE
(BALIKESİR)
ALİ ZENGİN ETİ MADEN BANDIRMABOR VE ASİT FABRİKASI ŞUBE BAŞKANI 0 533 356 37 62 BALIKESİR
İSMAİL KINAŞ DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 533 352 72 04 BALIKESİR
HÜSEYİN GÜLER T.K.İ. ÇAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 542 578 06 83 ÇANAKKALE
BÜNYAMİN ÇAYCI ETİ MADEN BANDIRMABOR VE ASİT FABRİKASI ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 506 227 51 91 BALIKESİR
GÜLSEMİN ERTEM ETİ MADEN BANDIRMABOR VE ASİT FABRİKASI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 533 246 63 46 BALIKESİR
İSMET ÖZKAN TEİAŞ ÇANAKKALE İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 543 776 47 44 ÇANAKKALE
İSMAİL DEMİRALP ETİ MADEN BİGADİÇBOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 467 20 03 BALIKESİR
10 ULUDAĞ ŞUBE
(BURSA)
CEMAL AYDIN TEİAŞ 2.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 549 721 54 26 BURSA
YAŞAR ÜNAL TEİAŞ 5.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 460 18 60 SAKARYA
ZİYA SAYIM TKİ BURSA LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 533 548 84 78 BURSA
OSMAN ERYAZICI DSİ 1.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 593 87 33 BURSA
İSMAİL ERYILMAZ ORHANELİ TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 532 257 04 74 BURSA
SERKAN ÖZMERT TEİAŞ 5.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME)   SAKARYA
MUSTAFA GÖKCÜL TEİAŞ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 542 324 53 71 BURSA
11 DİCLE ŞUBE
(DİYARBAKIR)
ERKAN KARAHAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 532 303 95 10 DİYARBAKIR
ABDURRAHMAN DAYAN TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 530 691 49 93 DİYARBAKIR
EMRULLAH ALTSOY TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 507 153 43 72 DİYARBAKIR
ŞERİF YAŞAR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 520 62 20 DİYARBAKIR
MÜRSEL MİRZEOĞLU TEİAŞ KIZILTEPE TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 543 787 46 44 MARDİN
HAKAN YILDIZ DSİ 16.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 505 298 27 56 MARDİN
ÖMER UÇAR T.K.İ. SİLOPİ KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 627 38 85 ŞIRNAK
12 FIRAT ŞUBE
(ELAZIĞ)
KENAN İNALLI TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 532 481 68 58 ELAZIĞ
ZÖHRE ESEN D.S.İ. 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 505 220 44 46 ELAZIĞ
REFİK VARAN DSİ 94.ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 542 566 48 55 BİNGÖL
CİHAN SARIKUŞ T.Ş.F.A.Ş. ELAZIĞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 505 757 71 09 ELAZIĞ
BEKİR KAYA EÜAŞ KEBAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM) 0 532 240 97 52 ELAZIĞ
ÖMER USTAOĞLU MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 532 472 0071 MALATYA
HÜSEYİN CİVELEK TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 665 28 40 ELAZIĞ
13 ARAS ŞUBE
(ERZURUM)
SERVET YILDIZ DSİ 8.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 536 505 88 00 ERZURUM
HİKMET KUZEY ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 535 888 00 19 ERZİNCAN
YÜKSEL KÜÇÜKARSLAN TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 535 528 53 75 AMASRA
RÜSTEM URGAN DSİ 8.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 204 44 52 ERZURUM
SALİH ZEKİ ÇALİK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (BASIN VE İLETİŞİM)   ERZURUM
AYHAN YİĞİT DSİ 24.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 533 565 33 35 KARS
MEHMET LAÇİN TEİAŞ 15. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER)   ERZURUM
14 İSTANBUL ŞUBE RECEP CENDEK EÜAŞ AMBARLI TERMİK SANTRALİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 505 793 22 88 İSTANBUL
ALİ RIZA DAL TEİAŞ 1. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 533 474 35 45 İSTANBUL
İBRAHİM SİVRİDAĞ EÜAŞ AMBARLI TERMİK SANTRALİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 533 479 78 79 İSTANBUL
MUSTAFA ERSİN SARIAL TEİAŞ 4. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 541 335 96 54 İSTANBUL
RECEP BIYIK TAEK ÇEKMECE NÜKLEER ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 533 248 27 65 İSTANBUL
ENGİN DİKİCİ DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 541 201 37 67 İSTANBUL
ALAATTİN ALP TEİAŞ İKİTELLİ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 546 220 92 61 İSTANBUL
15 GEDİZ ŞUBE
(İZMİR)
RAMAZAN KARAÇOR TEİAŞ ALİAĞA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 532 744 53 48 İZMİR
TOLGA DİLEK ŞENUSTA DSİ 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 468 67 81 İZMİR
AYTEKİN BOZAN TEİAŞ 3. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 530 664 38 62 İZMİR
MEHMET SALİH SOLAK DSİ 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 641 62 54 İZMİR
RAMAZAN KARABULUT EÜAŞ SOMA B TERMİK SANTRAL İŞL.MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 544 692 35 50 MANİSA
TARKAN BAYRAM TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞL. MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 537 437 06 34 MANİSA
MEHMET SEDAT AGDAĞ TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞL. MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 683 78 64 MANİSA
16 KAHRAMANMARAŞ  ŞUBE KERİM KÖSE DSİ 20.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 505 545 24 67 K.MARAŞ
ZÜLFİKAR FİDAN EÜAŞ AFŞİN ELBİSTAN B TERMİK SANTRAL İŞL. MÜD. ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 506 408 40 20 K.MARAŞ
ULAŞ DEMİRCİ EÜAŞ MENZELET HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 533 371 88 25 ADIYAMAN
E. SELİM ERSOY DSİ 201. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER)   K.MARAŞ
MEHMET SÖNMEZ EÜAŞ AEL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 543 324 46 46 K.MARAŞ
ALİCAN SERİN EÜAŞ AFŞİN ELBİSTAN B TERMİK SANTRAL İŞL. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 544 336 92 30 K.MARAŞ
HAYRETTİN DOĞAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 535 229 02 40 K.MARAŞ
17 ERCİYES ŞUBE
(KAYSERİ)
İHSAN KILIÇOĞLU TEİAŞ 11. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 506 342 99 38 KAYSERİ
VEYSEL HERDEM TEİAŞ 11. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 553 390 84 25 KAYSERİ
ALİ RIZA AY MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 505 356 30 89 SİVAS
SERKAN AKYÜREK DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 530 220 01 38 KAYSERİ
AHMET SÜMBÜL DSİ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 536 521 68 00 SİVAS
ADNAN DOĞAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 543 556 22 94 KIRŞEHİR
YÜKSEL DAĞISTAN EÜAŞ HİRFANLI VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 505 497 63 75 KIRŞEHİR
18 KIRIKKALE ŞUBE MİKAİL BAŞER M.K.E. MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 544 536 59 72 KIRIKKALE
MİTHAT ÇAKIR M.K.E. MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 621 87 75 KIRIKKALE
BAHRİ BALCI M.K.E. HURDA İŞLETMESİ  MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 530 656 31 68 KIRIKKALE
ABDULLAH GÖNBE M.K.E. MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 546 231 00 21 KIRIKKALE
CUMHUR ERDOĞAN M.K.E. MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 536 962 13 70 KIRIKKALE
CEBRAİL İBİŞ M.K.E. PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 541 575 03 43 KIRIKKALE
CENGİZ BAŞTUĞ M.K.E. MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 536 463 03 71 KIRIKKALE
19 MEVLANA  ŞUBE
(KONYA)
MAHMUT ÖNCEL DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 5362525104 KONYA
ALİ KAYA ILGIN ŞEKER FABRİKASI ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 535 361 46 39 KONYA
MEHMET ÇAKIR TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 543 582 35 93 KONYA
TAHİR NALÇACIGİL TEİAŞ 9. İLETİM TESİS VE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 505 434 35 05 KONYA
İBRAHİM PEKER TEİAŞ 9. İLETİM TESİS VE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 505 843 99 19 KONYA
İBRAHİM TUĞLU BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 505 422 42 45 KONYA
BÜLENT NAZIM AYDINLI DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 539 524 21 50 KONYA
20 DUMLUPINAR ŞUBE
(KÜTAHYA)
MUSTAFA SAĞDIÇ TEİAŞ 6.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 533 611 31 21 KÜTAHYA
SERKAN CAN TKİ GARP LİNYİTLERİ İŞL.MÜES.MÜD. ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 570 78 69 KÜTAHYA
ZÜLKÜF ALTUNÖZ ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 505 565 96 90 ESKİŞEHİR
ERDOĞAN GÜMÜŞAY ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 533 686 83 18 KÜTAHYA
FARUK ARSLAN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(BASIN VE İLETİŞİM)   ESKİŞEHİR
TURGAY ÖZBAY ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 537 377 01 10 UŞAK
RAMAZAN KARAÇOR DSİ 183. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 542 781 93 07 AFYON
21 MENDERES ŞUBE
(DENİZLİ)
MUSA ÇETLER TEİAŞ 21. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 533 518 77 00 DENİZLİ
TURGUT PEKER YEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 536 942 11 60 MUĞLA
AYGÜL ÇETİN DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 543 311 04 72 AYDIN
MUSTAFA ÇAL TEİAŞ 21. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 505 479 20 46 DENİZLİ
MEHMET ARIK YEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 555 496 66 26 MUĞLA
ADNAN EKEN DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 532 572 66 55 AYDIN
CENGİZ OKCA TEİAŞ 21. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 532 637 04 45 DENİZLİ
22 DOĞU KARADENİZ ŞUBE (RİZE) ALİ BAŞ ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 532 476 75 67 RİZE
ABDULKADİR YAVAŞİ ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 533 384 45 04 RİZE
MEHMET KAZDAL ÇAYKUR ANATAMİR ÇAY FAB. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANMA) 0 533 450 70 34 RİZE
HİLMİ KOCABEY ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI (MALİ İŞLER) 0 533 464 85 68 RİZE
SALİM BİBER PAZAR ÇAY FAB. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 535 224 57 43 RİZE
NİHAT YAYLACI ARDEŞEN ÇAY FAB. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARD.(EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 536 443 63 87 RİZE
BARIŞ KAZDAL GÜNDOĞDU ÇAY FAB. MÜD. ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 537 474 16 02 RİZE
23 YEŞİLIRMAK ŞUBE
(SAMSUN)
SELAHATTİN ÖZTÜRK DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 533 347 10 86 SAMSUN
MEHMET CESUR TEİAŞ 10. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 532 692 60 15 SAMSUN
MURAT TIKAÇ D.S.İ. 72. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 532 597 61 85 TOKAT
MEHMET AYDAN BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 660 16 63 SAMSUN
YAHYA ÇELİK DSİ 75. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 532 662 56 38 ORDU
MUAMMER TÖNGEL EÜAŞ HASAN-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0535 653 69 63 SAMSUN
ERAL YILDIRIM EÜAŞ ALMUS HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 554 533 60 60 SAMSUN
24 GAP ŞUBE
(ŞANLIURFA)
ABDULLAH KARABABA EÜAŞ ATATÜRK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 543 226 25 21 ŞANLIURFA
YILMAZ CAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 542 542 06 16 ŞANLIURFA
ALİ YÜCEL TEİAŞ 12.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA) 0 544 329 28 28 GAZİANTEP
MUSTAFA BAYRAMOĞLU D.S.İ. 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0542 801 27 69-0535 938 87 09 ŞANLIURFA
M. OĞUZ BİLİR TEİAŞ 12. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 545 240 82 54 GAZİANTEP
MEHMET GÖÇMEN DSİ 152. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 542 333 32 14 GAZİANTEP
HALİL CUMHUR DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ŞUBE BAŞKAN YARD.

EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER 

0 536 541 09 28 ŞANLIURFA
25 KARADENİZ ŞUBE
(TRABZON)
MUSTAFA KEMAL KURUÇELİK MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 536 948 78 14 TRABZON
ZEYNEP TANSEL D.S.İ. 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 505 726 71 60 TRABZON
BURHANETTİN AK SÜRMENE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(TEŞKİLATLANMA)   TRABZON
DURSUN ZENGİN MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 532 564 88 26 TRABZON
SÜLEYMAN YILMAZ DSİ 26.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (BASIN VE İLETİŞİM) 0 531 551 08 61 ARTVİN
OKTAY SARI TEİAŞ 14. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 530 468 89 20 TRABZON
SÖNMEZ ÖLÇÜN EÜAŞ DOĞANKENT HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 533 427 96 28 GİRESUN
26 ZONGULDAK ŞUBE SEDAT GÜNGÖR TTK KOZLU TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKANI 0 535 361 52 01 ZONGULDAK
İLYAS KAYALI TTK ÜZÜLMEZ TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ 0 544 793 68 18 ZONGULDAK
NAİL ALTUNTAŞ TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ŞUBE BAŞKAN YARD. (TEŞKİLATLANMA)

0 530 329 11 14 ZONGULDAK
ŞEVKET İNCE TTK ÜZÜLMEZ TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (MALİ İŞLER) 0 536 494 89 05 ZONGULDAK
İRFAN ASLAN TTK KARADON TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(BASIN VE İLETİŞİM) 0 533 715 55 58 ZONGULDAK
İBRAHİM AKIN TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD.(MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME) 0 535 221 42 80 ZONGULDAK
ARİF KARAKAŞ TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE BAŞKAN YARD. (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER) 0 544 507 47 55 ZONGULDAK

 

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

Kırıkkale İl Başkanımız Mikail Başer in babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine bağsağlığı diliyoruz.
15 Eylül 2017

Karadeniz Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Ölçün'ün babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün (12.09.2017) Yomra Merkez Camiinde öğlen namazı sonrası defnedilecektir. Allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun.
12 Eylül 2017

Kırşehir TEİAŞ Trafo Merkezinde görev yapan üyemiz Eyüp Ünal'ın amcası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
12 Eylül 2017

Kırşehir Şeker Fabrikasında görev yapan üyemiz Eda Coşkun Gül'ün babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
12 Eylül 2017

TKİ Dodurga İşyeri Temsilcimiz İbrahim Eser’in kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğlen Tutuş köyünde defnedilecektir. Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (TEL: 0 532 310 48 74)
23 Ağustos 2017

Enerji Bir-Sen Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Tuncay Aykan'ın babası vefat etmiştir. Cenazesi Gümüşhane’de defnedilecektir. Allah mekanını cennet eylesin.
11 Ağustos 2017

Osmaniye Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde çalışan üyemiz Adil Türkmen'in babası vefat etmiştir. Merhuma Cenabı Haktan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına sabrı cemil niyaz ediyoruz. (Tel: 0 533 236 72 34)
09 Temmuz 2017

Hirfanlı HES İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan üyemiz Ali SALMAN’ın annesi Nuriye SALMAN vefat etmiştir. Cenazesi Cuma namazına müteakip Cacabey camisinde kılınacak olup, Büyükkışla köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
09 Haziran 2017

Malatya İl Temsilcimiz Adnan Gökhan’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Taziye evi Malatya, Kale ilçesindedir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
25 Mayıs 2017

Hirfanlı HES İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan üyemiz Şenol Kaya’nın abisi Yüksel Kaya vefat etmiştir. Cenazesi 23 Mayıs Salı günü öğlen namazına müteakip Mucur Çarşı camisinde kılınacak olup, Kıran köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
23 Mayıs 2017