Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
İŞ YERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ
S.N. İLİ ADI SOYADI KURUMU TELEFON
1 ADANA  MUSTAFA NACİ YILMAZ DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 894 62 47
2 ZİYA BERKKAYA DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 407 98 45
3 ALİ TİMUROĞLU EÜAŞ ADANA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 452 82 56
4 AYDIN ÜĞÜCÜ EÜAŞ ÇATALAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 595 26 49
5 ADEM YILMAZ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 663 93 95
6 MEHMET ÇEVİKBAŞ MTA DOĞU AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 540 72 92
7 YUSUF GÜRLEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 549 906 32 44
8 AZİZ KARATAŞ TEİAŞ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 427 69 72
 
9 ADIYAMAN FEHMİ ÇAKIR DSİ 203. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  0 533 686 83 92
10 NEVZAT BOZAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 422 30 61
11 İBRAHİM HALİL EROL TEİAŞ İŞLETME BAKIM GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 766 43 79
 
12 AFYON HÜSEYİN KARAŞAHİN DSİ 18/11 SANDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 868 13 80
13 HAKAN SANDIKÇI KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 605 17 40
14 MURAT TOPÇU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 937 14 69
15 NURULLAH ÖZEN TEİAŞ İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 535 583 34 86
16 SERDAR KOYUNCU TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 713 80 01
 
17 AĞRI ABDULMELİK TAŞTAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 483 70 38
18 ORHAN BİLGİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 274 91 23
19 MEHMET CENGİZ TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 777 11 64
20 SEYFETTİN ASLAN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 619 18 48
 
21 AKSARAY  ZEKERİYA KÖSE DSİ 44. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 542 06 22
22 ERSİN İNAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 562 80 30
23 İRFAN ÜNÜVAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 716 62 11
 
24 AMASYA FATİH ÖRMEKAYA DSİ 73. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 315 43 28
25 NECİP MELİH KOÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 206 00 00
26 ERHAN BİÇER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 536 09 98
27 ABDULKADİR ZENGİN TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 432 47 52
 
28 ANKARA 1 NOLU ŞUBE ABDURRAHMAN TEMİZKÖK ENERJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 735 27 16
29 NİMET ÖZÇELİK ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 546 882 08 48
30 ZAFER ÖZDEMİR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI 0 507 880 41 33
31 GÜZİDE YILDIZ KARAHİSAR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI 0 544 337 94 42
32 MAHMUT TIĞ EPDK BAŞKANLIĞI 0 505 671 96 89
33 ÇAĞLAR ZORLU MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞ TEMSİLCİ) 0 533 700 96 32
34 YAŞAR ALTAN MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  0 530 161 63 30
35 HARUN ÖZTÜRK TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (GÖLBAŞI EĞİTİM) 0 546 225 09 97
36 SELİM AYDIN TENMAK 0 507 247 98 94
 
37 ANKARA 2 NOLU ŞUBE CANDOST ARIKBAŞ DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 507 818 05 67
38 MESUT İÇTÜZEL DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 391 16 52
39 EMRAH İHSANOĞLU DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 558 10 80
40 ŞABAN TORUN DSİ BARAJLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 530 161 20 26
41 MEHMET ŞEN DSİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 532 494 43 90
42 ABDULLAH BÜYÜKTAPU DSİ ETLİK MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 552 948 08 49
43 ARİF ULAŞ DSİ HİDROELEKTRİK ENERJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 530 305 22 79
44 DOĞAN KOÇAK DSİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 0 535 920 07 38
45 BURAK OSMAN KAYA DSİ İÇMESULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 542 692 31 39
46 KADİR YİĞİTBAŞI DSİ PERSONEL VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 543 840 19 63
47 ABDULLAH KARAKUŞ DSİ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞINA 0 530 835 00 50
48 ALPER YERLİ DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 555 714 92 01
49 BÜLENT SEVİM DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 532 608 26 42
50 SIDDIK HOROZ DSİ TEKNOLOJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 544 749 68 63
51 HAKAN PEHLİVAN MTA ÇEVRE ARAŞTIRMALARI DAİRE BAŞKANLIĞI 0 555 476 02 74
52 FEHMİ ÖZTÜRK MTA İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 555 438 09 60
53 MESUT BASKONUŞ MTA MAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 505 666 74 96
54 GÜVEN YILDIRIM MTA MAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 505 666 74 96
55 HALİT UTLU MTA PERSONEL VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 621 16 51
 
56 ANKARA 3 NOLU ŞUBE HASAN ÖZDEMİR TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 544 351 51 60
57 İSMAİL TANRISEVEN TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 346 79 22
58 ALAATTİN GÜRBÜZ TÜRKŞEKER ANKARA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 812 22 82
59 GÜRSES BAŞARAN TÜRKŞEKER MAKİNA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 927 94 02
60 MAHMUT KAYALARLI TÜRKŞEKER EMAF MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 741 97 95
61 ORHAN SÖNMEZ TÜRKŞEKER ŞEKER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 718 93 22
62 NAZLI BAŞARAN AKKUŞ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 525 03 61
63 GÜRCAN AYCAN SÜMER HOLDİNG A. Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 948 34 26
 
64 ANKARA 4 NOLU ŞUBE MUSTAFA TANDIRCIOĞLU MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 665 10 89
65 UĞUR VURAL MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 764 49 05
66 KAZIM GÜNEŞ MKEK BARUTSAN ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 539 962 62 33
67 TÜRKER KANDEMİR MKEK BARUTSAN ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 170 22 83
68 OSMAN KELLER MKEK GAZİ FİŞEK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ 0 542 475 74 90
69 KEMAL KANSU MKEK GAZİ FİŞEK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 832 06 18
70 İSMAİL SARAÇ MKEK KAPSÜL FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 698 26 75
71 ERTUĞRUL ÖZCAN MKEK MAKİNA VE MASKE FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0541 852 58 37
72 SERKAN TOSUN HUDRA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 676 70 97
 
73 ANKARA 5 NOLU ŞUBE ABDULLAH BAĞCI TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 744 72 71
74 CENGİZ MERT TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 638 17 36
75 İDRİS YILMAZ ELEKTRONİK VE KAL.LAB. İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 884 25 93
76 EROL KÖYLÜ TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 717 11 62
77 MUSTAFA ÇALIŞKAN TEİAŞ CANLI BAKIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 768 11 20
78 CEMAL METİN TEİAŞ GÖLBAŞI SOSYAL TES.İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 768 11 20
79 OLGUN SEFEROĞLU TEİAŞ GÜÇ TRAFOLARI ONARIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 282 18 14
80 KENAN KARGIN TEİAŞ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 942 45 00
81 ALİ YÜKSEL TEİAŞ ÖZEL YÜKLER VE MOBİL TR.TAŞ.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 413 84 02
 
82 ANKARA 6 NOLU ŞUBE   KOSGEB BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ)  
83 SAMET GÜÇKIRAN KOSGEB BAŞKANLIĞI 0 536 810 06 49
84 MELİH SİNAN USTAALİOĞLU KOSGEB BAŞKANLIĞI 0 531 761 36 61
85 ŞERAFETTİN ULUSU KOSGEB OSTİM İŞLETME GEL.MERK.MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 347 25 46
86 HASAN UĞUZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, METROLOJİ VE STAN. GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ 0 533 556 21 90
87 TUĞBA GÜLER SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 541 601 55 03
88 HANDAN AYDIN SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 638 17 33
89   SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, SANAYİ BÖLGELERİ GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ  
90 SERKAN TAŞDEMİR SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, VERİMLİLİK GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ 0 544 630 18 18
91 MAHMUD ESAD KURTULMUŞLAR TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU 0 532 344 77 98
92 İLKAY KALIPÇIOĞLU TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU (BAŞTEMSİLCİ) 0 506 862 98 44
 
93 ANKARA ETİ MADEN 7 NOLU ŞUBE MENDERES KANDEMİR ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 656 22 68
94 TUNA KILINÇ ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  
95   ETİ MADEN İSTANBUL YOLU EK HİZMET BİNASI  
 
96 ANKARA 8 NOLU ŞUBE EYYÜP KAPAN TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 520 48 79
97 HÜLYA BEKTİK TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 112 61 64
98 SEYYİT AHMET ŞİMŞEK TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 907 75 15
 
99 ANKARA 9 NOLU ŞUBE DÜNDAR FARIMAZ EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 692 97 73
100 HAYDAR İRKİLATA EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 707 70 50
101 MUHAMMED KÜRŞAT COŞKUN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 506 27 81
102 İLHAN UĞANTAŞ EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 612 76 20
103 KADİR SÖZER EÜAŞ GÖLBAŞI FİZİK KİMYA LABORATUVAR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 267 01 41
104 İBRAHİM USTA EÜAŞ GÖLBAŞI MEKANİK TEST MÜDÜRLİĞÜNE 0 537 690 29 96
105 SELDA GÜLCAN ÜNAL EÜAŞ İNŞAAT VE KAMULAŞTIRMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 505 520 71 25
106 RECEP TUĞRUL ÖZTAŞ EÜAŞ MERKEZ AMBAR MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 945 05 63
107 ATİLLA BAŞMAN EÜAŞ SARIYAR H.POLATKAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 886 80 70
 
108 ANTALYA YUSUF TUĞRUL DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 592 57 16
109 ELA ÖZDEMİR DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 240 80 01
110 OĞUZ KAAN KÜÇÜK DSİ 132. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 258 54 24
111 MEHMET HANİFİ AYDIN EÜAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 566 04 80
112 ÖZGÜR PEKİNCE MSB ANT ANTALYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 934 53 79
113 DERYA ÇELİK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 430 19 80
114 ÜMİT SONER ALTINEL TEDAŞ 0 538 419 91 04
115 BERAT SAMET SAĞIR TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 946 62 22
116 ERGİN KAYAR TEİAŞ KEPEZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 667 67 96
 
117 ARDAHAN HAYATİ KARATAŞ DSİ 243. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 730 82 99
 
118 ARTVİN   ÇAYKUR ARHAVİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ  
  FATİH TANOĞLU ÇAYKUR KEMALPAŞA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 267 31 13
119 NESLEHAN KAYA ACUN DSİ 26. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 694 65 65
120   EÜAŞ DERİNER BARAJI VE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  
121 MEHMET ÖZDEMİR EÜAŞ DOĞU KARADENİZ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 220 90 11
122 ADEM MERTTÜRK HOPA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 341 62 72
123 SEZAİ NALBANT MURATLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 500 32 94
124 ZİYA ÖZER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 517 57 79
125 MÜMTAZ TOKGÖZ TEİAŞ HOPA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 624 12 60
 
126 AYDIN SERTAÇ KARAASLAN DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 346 56 01
127 ERDEM PALTA DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 575 52 38
128 AHMET AYANA DSİ 211. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 922 06 34
129 YASİN GENEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 772 02 38
130 ÖMERÜL FARUK KARAÇAM TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 562 69 76
 
131 BALIKESİR MESUT PARLAK DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 823 79 89
132 ORHAN TÜRKOĞLU DSİ GÖNEN BİGA VE MANYAS PROJE İNŞAAT KONTROL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 414 68 67
133 FATİH UYSAL ETİ MADEN BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 370 08 71
134 YAŞAR UZUNOĞLU ETİ MADEN BANDIRMA LOJİSTİK MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 514 73 74
135 MEHMET ÖREL ETİ MADEN BİGADİÇ BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 692 00 50
136 KADİR DAĞDEVİREN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 393 11 30
137 İSMAİL KALYON MSB ANT NATO POL BANDIRMA TF-16 TANK ÇİFTÇİLİĞİ ŞEFLİĞİ 0 507 890 91 33
138 YÜCEL DEMİRTAŞ MSB NATO POL BALIKESİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 289 73 89
139 OKAN ALTAN MTA KUZEYBATI ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 889 39 72
140 İBRAHİM KARAKOÇ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 947 60 83
141 M.MUHAMMET GERÇEK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 508 27 44
142 SELMAN ERCAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 538 239 88 14
143 İHSAN YİĞİT TÜRKŞEKER SUSURLUK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 694 86 27
 
144 BATMAN MUSA SOLMAZ DSİ 103. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 699 11 72
145 FAYSAL İPTAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 277 59 59
146 KUDBETTİN KAYA TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 346 18 46
 
147 BAYBURT BÜLENT KAYA DSİ 225. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 376 27 07
148 HASAN BİRİNCİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 387 86 47
 
149 BİNGÖL  REMZİ ALKAL DSİ 94. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 244 35 46
150 NİHAT VAROL KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 386 61 52
151 ABDÜLMELİK KAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 490 76 29
152 MUHİTTİN KILIÇ TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 221 68 13
 
153 BİTLİS  SADRETTİN SAMANCI DSİ 173. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 687 94 65
154 NEZİR ŞİMŞEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 457 00 33
 
155 BİLECİK RECAİ ÇAKICI DSİ 33. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 749 16 86
156 DENİZ ÖZTÜRK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 206 28 81
 
157 BURDUR ÜMRAN DEMİRALAY DSİ 182. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 502 13 63
158 LÜTFULLAH BAKIR KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 450 06 39
159 BÜLENT YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 601 44 96
160 SALİH BAKIRHAN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 486 31 15
 
161 BURSA NURAY TİRYAKİ DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 505 534 22 57
162 TAHA YASİN PEKCAN DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 978 78 51
163 SİNAN MENTEŞE DSİ 12. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 412 50 65
164 HALİL İBRAHİM SU ETİ MADEN KESTELEK BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 470 72 12
165 ATİLA TABAN EÜAŞ OSMANGAZİ DOĞALGAZ SANTRALİ 0 535 287 68 51
166 FURKAN KUL KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 404 37 72
167 ERDOĞAN ÇALI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 543 72 01
168 ALİ AKIN TEİAŞ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 790 95 61
 
169 BOLU RAMAZAN ÇİBASMAZ DSİ 53. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 764 47 73
 
170 ÇANAKKALE  GÜVEN EROĞLU DSİ 252. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 642 99 56
171 İSMAİL TUNÇ EÜAŞ 18 MART ÇAN TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 567 29 27
172 SAMET ÖMÜR MSB GELİBOLU İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 707 25 54
173 AYŞE ASLI UYAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 649 01 21
174 BATTAL GAZİ PEKTAŞ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 799 05 45
175 İSA YILMAZ TKİ ÇAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 459 95 97
 
176 ÇANKIRI  HÜSEYİN ERDOĞAN DSİ 52. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 714 72 65
177 HAMDİ COŞKUN MKEk SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 299 75 27
178 TUNCAY KARAYEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 537 41 23
 
179 ÇORUM  BÜNYAMİN KARACAÖREN DSİ 54. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 926 76 30
180 MUSTAFA ÖZTAŞ KOSGEB HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 603 12 93
181 AHMET CANBOLAT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 264 62 68
182 MUSTAFA ÜÇOK TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 647 21 78
183 İBRAHİM ESEN TKİ DODURGA 0 532 310 48 74
 
184 DENİZLİ BİLAL TEKİN DSİ 212. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 691 69 37
185 MEHMET HİRAOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 473 36 95
186 MUSTAFA ÇAL TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 479 20 46
 
187 DİYARBAKIR  İLYAS DEMİR ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 418 58 96
188 FERDA GÜLER DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 727 89 06
189 MEDENİ ÇAKMAK DSİ 8. SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 426 43 75
190 ABDULLAH ERDOĞMUŞ EÜAŞ DİCLE VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 595 65 10
191 M. ŞAKİR EKİNCİ EÜAŞ DİCLE VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 320 09 62
192 NURETTİN DALKILIÇ EÜAŞ KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 550 18 65
193 ZÜLFİKAR ALTUNBAĞ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 510 55 04
194 MERAL İMAMOĞLU MTA GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 527 97 03
195 ESAT YEŞİL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 631 81 54
196 MURAT DAĞ TEİAŞ İLETİM ŞEBEKELERİ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 339 87 32
197 İLHAN BUDAK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 602 78 28
 
198 EDİRNE  MEHMET ÇAYBAŞI DSİ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 226 32 95
199 SERKAN AKGÜN TEİAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 834 73 91
 
200 ELAZIĞ MÜFRİDAT ŞARA DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 415 52 47
201 MUSTAFA SARMAN DSİ 91. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 331 67 19
202 AHMET ERCAN DSİ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 504 42 41
203 NİHAT ÜSTÜN EÜAŞ KEBAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 442 82 23
204 FARUK CANBOLAT KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 580 85 83
205 ATİLLA BARUTÇU MSB ANT NATOPOL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 681 02 90
206 NEVİN SAVAŞ YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 484 30 40
207 ZÜLFÜ OĞRAŞ TEİAŞ 13 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 207 68 02
208 SADIK GENÇDAL TEİAŞ G.D.A. KEBAN YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 419 16 91
209 HÜSEYİN ERTÜRK TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 464 95 27
 
210 ERZİNCAN  MURAT YÜKSEL DSİ 82. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 434 01 58
211 ZAFER KARACA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 432 11 50
212 BÜLENT GÜLER TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 773 72 29
 
213 ERZURUM MUSTAFA ÖZBAY ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 241 15 63
214 HİKMET ACAR DSİ 7.SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 438 12 88
215 HÜDAYİ MAZLUMOĞLU DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 735 36 08
216 AYŞEGÜL ULUDAĞ DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 554 540 06 70
217 UĞUR PİŞKEN DSİ 81. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 309 56 71
218 MUSTAFA KÜÇÜKLER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 605 98 50
219 ABDURRAHİM ÖZDEMİR TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 600 91 31
 
220 ESKİŞEHİR  RECEP BOZTAŞ DSİ MAKİNE İKMAL VE DONATIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 694 18 72
221 FADİME ZENGİN DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
222 MEHMET ESEN DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 771 60 77
223 ERGÜN GÖK ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 533 811 15 32
224 SITKI DEMİRKOL ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 912 77 49
225 YALÇIN SAKARYA ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 435 28 82
226 SERDAR İMRE EÜAŞ GÖKÇEKAYA HES İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 544 448 27 88
227 ETHEM KENAR MSB ANT NATO POL BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 482 69 02
228 GÜRKAN BAŞARANĞİL SANAYİ VE TEKONOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 608 43 82
229 YÜKSEL DUMLU TÜRKŞEKER MAKİNA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 893 34 88
230 SELAMİ ŞAHİN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 852 01 05
 
231 GAZİANTEP  TÜLAY KARAKUŞ DSİ 202. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 275 16 61
232 MEHMET ZÜLFÜ YÜCEL EÜAŞ KARKAMIŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 634 03 26
233 BEKİR POLAT KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 308 92 76
234 REŞİT GÖKOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 660 00 81
235 HAMİT KARADEMİR TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 630 07 38
 
236 GİRESUN  RAMAZAN ATÇI DSİ 226. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 867 49 43
237 HÜSEYİN MUHARREM AKSU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 272 04 60
238 MURAT ALP TİREBOLU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 245 70 64
 
239 GÜMÜŞHANE  ALİ DEMİRSOY DSİ 223. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 947 26 02
240 RAHMİ ERDEM ÇUBUKÇU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 459 61 41
 
241 HAKKARİ  NACİ AKDOĞAN DSİ 174. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 746 47 58
 
242 HATAY  MEMET YÜKSEL DSİ 63. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 394 52 80
243 SALİH MERCAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 960 00 67
244 MÜCAHİTTİN TÜRK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 344 28 80
245 ERGİN ÖZMEN TEİAŞ ERZİN TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 662 09 97
246 FIRAT AKDAĞ TEİAŞ İSKENDERUN İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 839 27 39
 
247 IĞDIR ASIM KAYLA DSİ 242. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 534 12 99
 
248 ISPARTA  MUSTAFA ŞİMŞEK DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 530 18 02
249 MUHAMMED KÖKMEN DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 562 55 73
250 DAVUT TOLGA UĞUR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 745 27 35
251 SEMİH ALTUNCU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 658 50 08
252 HASAN UÇAR TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 734 52 01
 
253 İSTANBUL    BOĞAZİÇİ EDAŞ  
254   ÇAYKUR PAZARLAMA VE ÜRETİM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
255 ERTAN YILDIRIM DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 992 33 77
256 MUHAMMED SERHAT DAĞ DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 244 77 74
257   ETİ MADEN İŞLETMELERİ İSTANBUL MİSAFİRHANESİ  
258 FATİH MEHMET DUMLU EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI  İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 527 70 50
259 FATİH ALBAYRAK EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI  İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 789 43 36
260 MUSTAFA DEMİREL EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 421 23 73
261   KOSGEB İKİTELLİ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
262   KOSGEB İSTANBUL ANADOLU YAKASI HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
263   KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
264 HABİP ŞEN KOSGEB MARMARA HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 929 30 29
265 HÜSEYİN TERZİ MKEk İSTANBUL PAZARLAMA ŞUB.MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 370 79 53
266   MSB ANT NATO POL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  
267   SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ ( İMES/ÜMRANİYE)  
268   SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (İKİTELLİ/ BAŞAKŞEHİR)  
269   TAEK ÇEKMECE NÜKL.ARAŞT.EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
270   TEDAŞ TUZLA EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
271   TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
272   TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
273 MEHMET BAYRAK TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 730 47 34
274   TEİAŞ İKİTELLİ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ  
275   TEİAŞ TRAKYA YÜK TEVZİ İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ  
 
276 İZMİR  ALİ YILMAZ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 435 40 19
277 IRMAK YORGANCIOĞLU DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 850 53 06
278 KURTULUŞ POLAT DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 544 269 67 48
279 ABDULLAH YARBA EAÜŞ ALİAĞA TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 341 26 38
280 MAŞİTE MELEK KAYA KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 384 64 06
281 NADİR GEZER MKEK ALİAĞA HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 236 81 15
282 CENK KARAÇANTA MTA EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 378 15 23
283 İSMAİL KÖROĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 435 33 31
284 ÖZGÜR ŞAFAK UÇUCU TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 695 92 27
285   TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)  
286 BAHATTİN AS TEİAŞ ALİAĞA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 223 82 64
287 EROL SAZAK TEİAŞ BATI ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 897 53 36
 
288 KAHRAMANMARAŞ  YAVUZ SELİM İMALI DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 549 609 08 88
289 MURAT CANPOLAT DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 860 09 01
290 MUSTAFA BAKİ DSİ 204. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 552 46 46
291 NECATİ KÖSE EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN A TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 544 566 15 90
292 HALİT BAKIRTAŞ EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN B TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 539 554 55 24
293 ŞEYH DAVUT BAL EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN LİNY.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 542 275 32 15
294 YASİN AKBAŞ EÜAŞ SIR HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 843 33 40
295 YUSUF GÖZLÜKLÜ MSB ANT NATO POL İB-4 PAZARCIK POMPA İSTASYONU 0 530 637 72 19
296 ABDULKADİR ÇİÇEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 702 70 38
297 MUSTAFA MERT TEİAŞ AFŞİN-ELBİSTAN BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 404 95 99
298 MUSTAFA AKDENİZ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 615 43 95
 
299 KARABÜK SEÇKİN CEYLAN DSİ 234. ŞUBE  MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 916 69 84
 
300 KARAMAN  DURAN YILMAZ DSİ 42. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 810 78 35
301 MURAT YILMAZ EÜAŞ ERMENEK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 703 79 27
302 ERHAN YAKICI KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 345 08 55
303 MUSTAFA İNCE SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 811 44 86
304 FAHRETTİN ÖZMEN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 393 86 56
 
305 KARS CESİM GÜVEN DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 551 25 36
306 ENDER CİHAN TEMUR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 849 31 58
307 SOYSAL ŞAHBAZOĞLU TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 231 34 99
 
308 KASTAMONU CEMİL ERCAN DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 395 12 99
309 MÜRÜVVET EĞLENCEOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 502 99 75
310 FATİH KARAKURT TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 437 26 36
311 HASAN ERGÜN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 348 77 77
 
312 KAYSERİ  EDA ESRA KALALI ÇAYKUR KAYSERİ PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 787 82 71
313 MEHMET POSTALLI DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 052 07 28
314 YAŞAR ER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 680 58 98
315 BASRİ ATALAY TEDAŞ KAYSERİ KORDİNATÖRLÜĞÜ 0 533 729 64 35
316 YAŞAR CUMA KILIÇ TEİAŞ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 375 04 99
 
317 KIRIKKALE  M.AKİF YURDUSEVEN DSİ İNŞAAT VE KONTROL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 648 89 78
318 MEVLÜT TAYLAN MKEK AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 347 14 20
319 İZZET DUMAN  MKEK BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 496 60 16
320 SERDAR SAKMAZ MKEK DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 251 66 34
321 GÖKHAN ATASAYAR MKEK HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 283 59 91
322 ÇELEBİ ÖLMEZ MKEK MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 523 92 66
323 HASAN BERK COŞKUN MKEK MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ 0 506 723 23 07
324 M.HANİFİ KABAKAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 740 26 03
 
325 KIRKLARELİ MEHMET AR DSİ 112. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 779 74 49
326 MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU DSİ 11-9 SONDAJ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 374 00 13
327 TUNCAY TOPÇU SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 875 68 73
328 BİLGİN TOPUZ TEİAŞ BABAESKİ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 486 73 38
 
329 KIRŞEHİR  ALTAY BÜLENT AYDIN DSİ 122. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 487 52 50
330 MUAMMER AKDENİZ EÜAŞ HİRFANLI VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 323 70 91
331 HALİL İBRAHİM CAN EÜAŞ KAPULUKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 645 53 90
332 HALİT KÜÇÜK EÜAŞ KESİKKÖPRÜ HES İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 538 870 60 78
333 YUSUF ASLAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 048 31 36
334 HİCRAN SEÇEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 816 18 78
335 TEKİN HALİL ÇAVUŞMİRZA TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 205 20 67
 
336 KOCAELİ İRFAN SÜLÜ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 277 40 81
337 MURAT SÖKMEN MKEK SEYMEN HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 611 69 69
338 MUHARREM GÖKTAŞ MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 764 63 57
339 BİLAL EKSEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 650 93 72
 
340 KONYA  EMRE KOÇDÖLÜ DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 118 08 66
341 ÖZDEN SOĞUCAKLI ÖZKAN DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 713 55 47
342 ÇİĞDEM AKÇA KARA DSİ 43. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 479 57 37
343 UĞUR ÖZ EÜAŞ KARAPINAR MADEN ETÜT TESİS MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 734 34 34
344 HALUK ERCAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 541 00 82
345 SÜLEYMAN IRKLI MTA ORTA ANADOLU 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 517 22 40
346 ALPARSLAN KULEKAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 762 71 43
347 TARKAN BULUT TEDAŞ MERAM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 569 13 10
348 İBRAHİM PEKER TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 843 99 19
349 YUSUF BOZKIR TKİ ILGIN KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 589 55 11
350 ABDULLAH YURDDAŞER TÜRKŞEKER EREĞLİ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 211 93 55
351 ERCAN GÖKTEN TÜRKŞEKER ILGIN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 281 67 92
 
352 KÜTAHYA  MEHMET YILDIZ DSİ 34. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 317 93 94
353 SEDAT ÇELİK ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 496 12 58
354 AHMET GÜLEŞ ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 938 26 90
355 MURAT AKKAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 663 00 98
356 ÜMİT DİNÇ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 247 43 65
357 ERSİN DEMİRKAN TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 420 18 58
358 AHMET SANCAK TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 429 20 31
359 MEHMET GÜNER TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 395 53 02
360 KAMİL YAYLACIKLI TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 425 60 97
 
361 MALATYA  HACİ GÜL DSİ 92. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 839 33 76
362 FATİH BAHÇECİ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 479 39 90
363 MAHMUT YALÇIN MTA ORTA ANADOLU 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 832 96 07
364 AHMET ÖZERHAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 810 83 50
365 MEHMET AYTİMUR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 345 81 73
366 NECATİ YAHŞİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 461 85 99
 
367 MANİSA GÜRAY YILMAZ DSİ 22. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 718 40 37
368 HÜSEYİN AKDAĞ EÜAŞ DEMİRKÖPRÜ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 251 72 77
369 HASAN ERTAŞ EÜAŞ SEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 642 22 37
370 HARUN GÜNGÖR TEİAŞ MANİSA GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 492 13 68
371 ARZU HÜLYA DAVUTLU TEİAŞ SOMA ELEKT.TEKN.GEL.VE EĞİTİM TES.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 518 03 84
372 RAMAZAN AKDAĞ TKİ E.L.İ. MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ CENKYERİ ATÖLYELERİ 0 533 440 53 36
373 MEHMET ALİ ÖZTÜRK TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 243 67 40
374 YÜKSEL ALDEMİR TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 330 25 49
375 MEHMET ALİ ÇAKMAK TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 750 99 12
376 NECMİ ÇİFTÇİ TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 453 54 52
377 GÜRKAN ÇOLAKOĞLU TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 669 98 97
 
378 MARDİN  M.MUTİ ER DSİ 102. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 222 65 23
379 MUSTAFA KINIK DSİ 16. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 110 23 44
380 CUMA ŞAHİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 624 62 10
381 SEMİR İRKİLATA TEİAŞ 16. BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 661 69 73
 
382 MERSİN  ALİ TAŞ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 309 20 39
383 HASAN ŞAHİN DSİ 62. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 981 50 66
384 AKAY TEKİN DSİ 67. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 717 72 30
385 FİKRET ASLAN EÜAŞ GEZENDE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 328 13 17
386 KADER GÜCÜK EÜAŞ TAŞUCU DENİZKENT EĞİTİM TESİSLERİ 0 532 678 10 80
387 BAYRAM YILMAZ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 284 41 62
 
388 MUĞLA  MEHMET FATİH ÇETİNKAYA DSİ 213. ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ 0 530 560 54 09
389 FATİH TOPALOĞLU KOSGEB  İL MÜDÜRLÜĞÜ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 612 88 77
390 MUSTAFA KINTAK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 849 46 01
 
391 MUŞ ALİ RUŞEN SAYIN DSİ 172. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 463 19 61
392 VEYSİ SADIKOĞLU EÜAŞ ALPASLAN-1 HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 340 60 49
393 SABRİ ARSLAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 953 42 99
394 MEHMET ŞAH ARSLAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 545 01 10
395 MEHMET ÇİFTÇİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 212 63 66
 
396 NEVŞEHİR    TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
 
397 NİĞDE  MUSTAFA HULUSİ BAĞLITAŞ DSİ 45. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 730 12 88
398 SERHAT ERDEM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 401 61 60
399 İDRİS SARIDAĞ TEİAŞ BOR TRAFO MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 589 26 54
400 ERKAN GÜL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 448 29 17
 
401 ORDU  EBRU AFAN DSİ 75. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 749 37 76
402 FATİH KARAAĞAÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 947 81 75
403 GÖKHAN TÜRKAY TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 327 68 29
404 MUSTAFA EKİNCİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 426 96 47
 
405 OSMANİYE  MEHMET HANİFİ AYGÜN DSİ A.C.O. SULAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 852 25 23
406 MEVLÜT TÜRKMENOĞLU EÜAŞ ASLANTAŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  
407 ALİ KALLECİ EÜAŞ BERKE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 641 80 05
408 MÜRCAN KIZILYAPRAK KOSGEB OSMANİYE İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 290 02 37
409 TÜRKER TEKİN ÇELİK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 749 66 96
 
410 RİZE FEVZİ KAZDAL ÇAYKUR 100. YIL ÇAY PAKETLEME FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 712 58 36
411 RESUL TÜRÜT ÇAYKUR AMBARLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 882 38 74
412 EMİNE KILIÇ ÇAYKUR ANATAMİR FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 224 02 85
413 İSMAİL AYYILDIZ ÇAYKUR ARDEŞEN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 275 75 93
414 ARİF ODABAŞ ÇAYKUR AŞIKLAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 596 46 75
415 MUSTAFA ŞALCIOĞLU ÇAYKUR AZAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 408 40 63
416 HAMZA BİLGİN ÇAYKUR BÜYÜKKOY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 899 28 00
417 FATİH  HUT ÇAYKUR CAMİDAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 566 40 20
418 DİLEK AKGÖLLÜ ÇAYKUR CUMHURİYET ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 808 97 72
419 KUBİLAY TÜRKYILMAZ ÇAYKUR ÇAY ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 735 11 20
420 FİLİZ KUŞ ÇAYKUR ÇAYELİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 852 98 51
421 YALÇIN ŞAMLI ÇAYKUR ÇİFTLİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 790 24 44
422   ÇAYKUR DEREPAZARI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ  
423 NERMİN ATAY ÇAYKUR FINDIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 355 27 96
424 ÖZDEM KARA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ APK DAİRE BAŞKANLIĞI 0 533 638 07 89
425 EYÜP SARIKAYA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 538 812 08 87
426 SUNA PARLAK ÇAYKUR GÜNDOĞDU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 409 29 15
427 MUSTAFA YILMAZ ÇAYKUR GÜNEYSU ULUCAMİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 681 13 88
428 MURAT BİBER ÇAYKUR HEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 922 61 85
429 SEDAT KABAOĞLU ÇAYKUR IŞIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 493 93 96
430 MURAT IŞIK ÇAYKUR İYİDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 438 67 75
431 ÜMİT MENGEN ÇAYKUR KALECİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 580 32 95
432 SERDAR SARIYILMAZ ÇAYKUR KALKANDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 762 64 42
433 HASAN UZUN ÇAYKUR KENDİRLİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 287 67 11
434 BEKİR ULUTAŞ ÇAYKUR KİRAZLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 614 75 73
435 HASAN YÜCE ÇAYKUR MELYAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 242 28 67
436 NİLDA KÜÇÜK ÇAYKUR MUSADAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 587 03 02
437 MEHMET ERBAŞ ÇAYKUR ORTAPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 747 22 39
438 SEVİNÇ GÖKÇELİK ÇARKÇI ÇAYKUR PAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 695 07 09
439 AHMET İSKENDER MÜFTÜOĞLU ÇAYKUR PAZARKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 478 99 43
440 İRFAN AZAKLI ÇAYKUR RİZE PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 391 23 12
441 EMİNE DİLMAÇ KARAL ÇAYKUR SABUNCULAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 968 78 70
442 İSMAİL ŞEREF ÇAYKUR SALARHA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 663 70 62
443 İBRAHİM KÖSE ÇAYKUR SELİMİYE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 607 36 46
444 ZAFER BAYRAK ÇAYKUR TAŞÇILAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 878 00 84
445 İSLAM ÇAKIR ÇAYKUR TAŞLIDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 222 30 41
446 ÖZNUR TURNA KARA ÇAYKUR TERSANE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 570 45 52
447 NEJLA HELLAÇ ÇAYKUR VELİKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 940 53 40
448 OSMAN KOSİF ÇAYKUR ZİHNİDERİN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 586 86 11
449 MUSTAFA SELİMOĞLU DSİ 224. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 655 00 73
450 ERCÜMENT YÜKSEL CİNEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 590 20 36
 
451 SAMSUN  HALİL YILMAZ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 416 55 55
452 EKREM TEMEL DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAFRA PROJE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 987 09 55
453 OSMAN DİKCİ DSİ 71. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 486 20 35
454 ADNAN ALTUN EÜAŞ ALTINKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 742 09 54
455 HURŞİT SENGİR EÜAŞ HASAN-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 601 97 47
456 OSMAN GÜNEY KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 570 66 47
457 ALİ KEMAL KARA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 599 55 61
458 BAYRAM BÖLÜKBAŞI TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 445 95 99
459 FAYSAL AKDEMİR TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 665 70 56
460 FERHAT TEMİR TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 338 33 56
461 NAMIK ÖZTÜRK TÜRKŞEKER ÇARŞAMBA ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 436 96 96
462 EMRE KONUKSEVER YEŞİLIRMAK EDAŞ TEMSİLCİLİK 0 535 435 57 32
 
463 SAKARYA YASİN MEVLÜD DEMİR DSİ 32. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 396 94 45
464 HÜSEYİN GÖKSU KOSGEB HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 204 03 48
465 YAŞAR ERKMEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 549 03 83
466 ÜMİT TULA TEİAŞ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 424 99 89
 
467 SİİRT  SEDAT KAYA DSİ 104. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 499 55 63
468 ÖMER ERKILIÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 499 55 63
469 İLHAN BARAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 723 22 61
470 BEŞİR SEVGİLİ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 333 43 72
 
471 SİNOP    DSİ 74. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
472   EÜAŞ NÜKLEER DAİRESİ BAŞKANLIĞI  
473   KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
474 HÜLYA İZMİRLİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 557 08 88
 
475  SİVAS  ZEKERİYA SARITAŞ DSİ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 401 35 66
476 BİROL DURSUN EÜAŞ KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 330 73 92
477 YILMAZ MERT KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 282 58 82
478 ÖMER FARUK ÖZKAN MTA 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 711 33 95
479 EROL ERTAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 263 43 86
480 AHMET TURAN KARAKAŞ TEDAŞ ÇAMLIBEL EDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 354 45 88
 
481 ŞANLIURFA YILMAZ GERGER DSİ 151. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 593 53 63
482 YALÇIN AYATA DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 539 490 63 27
483 ÖZLEM CENGİZER DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 703 56 92
484 MUZAFFER PARMAKSIZ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK BARAJI İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 463 66 04
485 İBRAHİM HALİL ÖNCEL DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KALİTE KONTROL VE LABORATUVAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 517 76 66
486 İBRAHİM HALİL AKSOY DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNA İMALAT VE DONT. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 605 05 14
487 İSMAİL ASLIHAN DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 234 57 02
488 NEŞET ÇEVİK DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞOS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 623 82 45
489 GÖKHAN BAYUK DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  0 542 209 50 39
490 LEVENT YENMEZ DSİ VİRANŞEHİR 152. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 440 82 82
491 HÜSEYİN AKÇİÇEK EÜAŞ ATATÜRK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 478 65 39
492 İBRAHİM HALİL KAYA EÜAŞ BİRECİK-NİZİP HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 801 42 15
493 METİN GÜLMEN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 799 60 20
494 AHMET ÇELİKBAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 556 86 79
495 FURKAN KARA TEİAŞ ŞANLIURFA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 537 60 98
496 MAHMUT ZENCİRCİ TEİAŞ VİRANŞEHİR İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 542 376 58 20
 
497 ŞIRNAK ÖMER GÜNGÖR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 354 51 42
498 MEHMET NİHAT MANAS SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 333 95 36
499 DİNDAR AGİTOĞLU TKİ SİLOPİ KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 602 18 18
500 TUNCAY BİRLİK TKİ ŞIRNAK BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 564 68 87
 
501 TOKAT  MEHMET CÜRE DSİ 72. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 707 36 34
502 FAHRİ DİRİM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 506 45 04
503 ABDULLAH BOLAT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 501 82 60
504 YALÇIN SARIKAYA TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 328 11 07
505 ORHAN ERSOY TÜRKŞEKER TURHAL ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 501 33 64
 
506 TRABZON AHMET TANRIVERDİ ÇAYKUR ARAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 804 89 62
507 MEHMET KUŞDİL ÇAYKUR BÖLÜMLÜ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 569 20 44
508 ÖMER SANDIKÇI ÇAYKUR ÇAMLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 250 47 95
509 DURSUN EYİBİL ÇAYKUR ESKİPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 798 86 29
510 BEDRİ ÇAYBAŞ ÇAYKUR HAYRAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 356 36 53
511 YAŞAR KALYONCU ÇAYKUR KARACA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 567 36 51
512 BEHZAT ÖZTEL ÇAYKUR OF ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 617 37 03
513 AYDIN KÜÇÜK ÇAYKUR SÜRMENE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 301 51 36
514 ÖMER FARUK BİLİCİ DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 542 81 03
515 HÜSEYİN KUDUBAN DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 542 386 91 01
516 KÜRŞAT MAZLUM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 660 98 80
517 VOLKAN ÇOLAK MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 619 50 59
518 BAYRAM PEHLİVAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 465 25 18
519 ABDULLAH ÇİÇEK TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 987 96 61
520 ÇETİN ULUTAŞ TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 676 72 66
 
521 UŞAK  ÖZGÜR ARMANERİ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 343 39 83
522 SÜLEYMAN SALGÜR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 607 89 06
 
523 VAN  MEHMET VEFA GÜNDÜZ DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 546 441 99 50
524 SEMRA SUVAY DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 586 19 77
525 ÜMİT AKGÜL MTA DOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 492 32 00
526 MEHMET AKSÖZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 346 25 95
527 MEHMET SAİT TUNÇDEMİR TEİAŞ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 466 56 58
528 FARUK ARSLAN TÜRKŞEKER ERCİŞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 437 30 65
529 ERCAN GÖKSAL VAN GÖLÜ EDAŞ  0 530 606 81 95
 
530 YOZGAT  YAVUZ UZUN DSİ 123. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 461 95 53
531 ALİ ERDOĞAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 354 212 11 11
532 NAİL COŞKUN SANAYİ VE TEKNOLOJİ YOZGAT İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 867 45 53
533 HARUN BÜYÜKATA TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 582 61 18
534 OSMAN SİPAHİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 481 50 01
 
535 ZONGULDAK BURHAN DEMİRHAN DSİ 232. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 289 53 69
536 HAYDAR KOŞAR EÜAŞ ÇATALAĞZI TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 352 83 83
537 MUSTAFA METE MTA BATI KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - JEOLOJİ-ETÜT BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 536 261 08 83
538 DURSUN ÇORBACI MTA BATI KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - SOSYAL İŞLER ŞEFLİĞİ 0 546 862 30 63
539 İBRAHİM UÇAR TEİAŞ ÇATALAĞZI İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 844 45 46
540 EKREM ERCAN TTK ARMUTÇUK TİM - İDARİ VE SOSYAL İŞLER ŞEFLİĞİ 0 536 657 23 54
541 ADEM KORKUSUZ TTK ARMUTÇUK TİM - İŞÇİ SAĞLIĞI KORUMA BAŞHEKİMLİĞİ 0 555 843 98 81
542 MUHTEREM KARACA TTK ARMUTÇUK TİM - PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 636 61 68
543 MEHMET TOKDAŞ TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - A.P.K DAİRE BAŞKANLIĞI 0 546 420 23 22
544 MELEK ÖZTÜRK TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - A.P.K DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 530 877 91 18
545 MUSTAFA ÖZTÜRK TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 0 507 254 01 44
546 YAŞAR ALBAYRAK TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - İŞ GÜVENLİĞİ VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 265 18 90
547 ADIGÜZEL BAKIRHAN TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - LİMAN VE DEMİRYOLU İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 780 51 26
548 EMİN TOPÇU TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - MADEN MAKİNELERİ FABRİKASI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 530 25 01
549 MEHMET GÜNEY TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 535 352 83 77
550 İSMET ÖCAL TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 537 288 96 13
551 ESAT POLATKESEN TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - MUHASEBE DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 532 635 42 26
552 RIZA KUZUÖREN TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - PAZARLAMA VE SATIŞ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 438 24 61
553 RAMAZAN KÜÇÜKKAYA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI 0 505 431 86 63
554 MURAT ZOROĞLU TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI 0 534 943 82 28
555 SONGÜL ALINLIK TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - SAĞLIK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 790 15 34
556 NURETTİN YILDIZ TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 545 203 62 80
557 MUHAMMET ŞEHİT TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - YÜKSEK GERİLİM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 320 69 58
558 MURAT BOZACI TTK KARADON TİM - GELİK İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 790 18 73
559 BEYTULLAH COŞKUN TTK KARADON TİM - LABARATUVAR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 490 27 36
560 KÖKSAL DALMAN TTK KARADON TİM - MATERYAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 840 14 93
561 NADİR TOPUZ TTK KARADON TİM PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  0 542 896 44 45
562 SELAMİ YILMAZ TTK KOZLU TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 429 68 35
563 ZEKERİYA KANCA TTK KOZLU TİM - MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 651 07 83
564 ALİ KURUBAŞ TTK KOZLU TİM - PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 542 88 57
565 ALPER ÖKTEM TTK KOZLU TİM İŞLETME MÜESSESESİ  0 536 975 88 71
566 ORHAN ÇELİK TTK KOZLU TİM PERSONEL VE EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  0 536 240 59 35
567 MEMİŞ ÖNER TTK ÜZÜLMEZ TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 366 10 17
568 BÜLENT DORUK TTK ÜZÜLMEZ TİM - MATERYAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 372 09 57
569 AYHAN AKYAZ TTK ÜZÜLMEZ TİM - MÜESSESE YAZI İŞLERİ ŞEFLİĞİ 0 533 433 27 38

 

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Tacettin Dal'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
06 Nisan 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Kaya Tekin’in eşi Gülsüm Tekin vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 4 Mart Cumartesi günü defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz. (Tel: 0 533 416 07 71)
03 Nisan 2020

Sivas İl Başkan Yardımcımız Zekeriya SARITAŞ'ın kayınbabası vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan Çarşamba günü 15.00'te Yukarı Tekke Mezarlığından kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
01 Nisan 2020

DSİ Kırşehir 122. Şube Müdürlüğünde görevli üyemiz Dönüş Akçakaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi Kaman Demirli köyünde öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 546 835 68 56)
14 Mart 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen