Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
İŞ YERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ
İLİ ADI SOYADI KURUMU TELEFON
ADANA  MUSTAFA NACİ YILMAZ DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 894 62 47
ZİYA BERKKAYA DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 407 98 45
RAMAZAN BOZAN EÜAŞ ADANA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 448 94 38
AYDIN ÜĞÜCÜ EÜAŞ ÇATALAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 595 26 49
ADEM YILMAZ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 663 93 95
AHMET ŞEREF AYKAMIŞ MTA DOĞU AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 301 81 61
YUSUF GÜRLEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 549 906 32 44
EYYÜP TAT TEİAŞ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 781 65 04
 
ADIYAMAN HACI YUSUF DSİ 203. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  0 536 621 87 49
NEVZAT BOZAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 422 30 61
İBRAHİM HALİL EROL TEİAŞ İŞLETME BAKIM GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 766 43 79
 
AFYONKARAHİSAR MuUSTAFA AYDEMİR DSİ 183. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 660 19 48
HÜSEYİN KARAŞAHİN DSİ 18/11 SANDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 868 13 80
HAKAN SANDIKÇI KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 605 17 40
MURAT TOPÇU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 937 14 69
NURULLAH ÖZEN TEİAŞ İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 535 583 34 86
SERDAR KOYUNCU TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 713 80 01
 
AĞRI ABDULMELİK TAŞTAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 483 70 38
ORHAN BİLGİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 274 91 23
MEHMET CENGİZ TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 777 11 64
SEYFETTİN ASLAN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 619 18 48
 
AKSARAY  ZEKERİYA KÖSE DSİ 44. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 542 06 22
ERSİN İNAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 562 80 30
İRFAN ÜNÜVAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 716 62 11
 
AMASYA FATİH ÖRMEKAYA DSİ 73. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 315 43 28
NECİP MELİH KOÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 206 00 00
ERHAN BİÇER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 536 09 98
ABDULKADİR ZENGİN TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 432 47 52
 
ANKARA
1 NOLU ŞUBE
ABDURRAHMAN TEMİZKÖK ENERJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 735 27 16
NİMET ÖZÇELİK ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 546 882 08 48
ZAFER ÖZDEMİR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI 0 507 880 41 33
GÜZİDE YILDIZ KARAHİSAR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI 0 544 337 94 42
MAHMUT TIĞ EPDK BAŞKANLIĞI 0 505 671 96 89
ÇAĞLAR ZORLU MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞ TEMSİLCİ) 0 533 700 96 32
YAŞAR ALTAN MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  0 530 161 63 30
BAYRAM ÇILDIR NÜKLEER DÜZENLEME KURUMU BAŞKANLIĞI 0 537 773 15 45
SELİM AYDIN TAEK SARAYKÖY NÜKLEER ARAŞTIRMA EV EĞİTİM MERKEZİ 0 507 247 98 94
HARUN ÖZTÜRK TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (GÖLBAŞI EĞİTİM) 0 546 225 09 97
MURAT YILMAZ TENMAK BAŞKANLIĞI 0 532 153 47 30
 
ANKARA
2 NOLU ŞUBE
CANDOST ARIKBAŞ DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 507 818 05 67
MESUT İÇTÜZEL DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 391 16 52
EMRAH İHSANOĞLU DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 558 10 80
ŞABAN TORUN DSİ BARAJLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 530 161 20 26
MEHMET ŞEN DSİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 532 494 43 90
ABDULLAH BÜYÜKTAPU DSİ ETLİK MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 552 948 08 49
ARİF ULAŞ DSİ HİDROELEKTRİK ENERJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 530 305 22 79
DOĞAN KOÇAK DSİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 0 535 920 07 38
BURAK OSMAN KAYA DSİ İÇMESULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 542 692 31 39
KADİR YİĞİTBAŞI DSİ PERSONEL VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 553 558 04 15
ABDULLAH KARAKUŞ DSİ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞINA 0 530 834 00 50
ALPER YERLİ DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 555 714 92 01
BÜLENT SEVİM DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 532 608 26 42
SIDDIK HOROZ DSİ TEKNOLOJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 544 749 68 63
CENGİZ ARSLAN DSİ YAS DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 546 206 80 18
HAKAN PEHLİVAN MTA ÇEVRE ARAŞTIRMALARI DAİRE BAŞKANLIĞI 0 555 476 02 74
FEHMİ ÖZTÜRK MTA İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 555 438 09 60
MESUT BAŞKONUŞ MTA MAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 505 703 67 17
GÜVEN YILDIRIM MTA MAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 505 666 74 96
HALİT UTLU MTA PERSONEL VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 621 16 51
 
ANKARA
3 NOLU ŞUBE
HASAN ÖZDEMİR TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 544 351 51 60
İSMAİL TANRISEVEN TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 346 79 22
İSMET TEKİN TÜRKŞEKER ANKARA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 324 24 72
SEYFİ SAMUK TÜRKŞEKER MAKİNA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 201 98 86
MAHMUT KAYALARLI TÜRKŞEKER EMAF MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 741 97 95
ORHAN SÖNMEZ TÜRKŞEKER ŞEKER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 718 93 22
NAZLI BAŞARAN AKKUŞ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 525 03 61
GÜRCAN AYCAN SÜMER HOLDİNG A. Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 948 34 26
 
ANKARA
4 NOLU ŞUBE
SEMİH PEHLİVANOĞLU MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)  
MUSTAFA TANDIRCIOĞLU MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 665 10 89
KAZIM GÜNEŞ MKEK BARUTSAN ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 539 962 62 33
TÜRKER KANDEMİR MKEK BARUTSAN ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 170 22 83
KEMAL KANSU MKEK GAZİ FİŞEK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ 0 507 832 06 18
KADİR SATIROĞLU MKEK GAZİ FİŞEK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 858 96 39
İSMAİL SARAÇ MKEK KAPSÜL FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 698 26 75
ERTUĞRUL ÖZCAN MKEK MAKİNA VE MASKE FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0541 852 58 37
SERKAN TOSUN HUDRA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 676 70 97
 
ANKARA
5 NOLU ŞUBE
ABDULLAH BAĞCI TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 744 72 71
CENGİZ MERT TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 638 17 36
İDRİS YILMAZ ELEKTRONİK VE KAL.LAB. İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 884 25 93
EROL KÖYLÜ TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 717 11 62
MUSTAFA ÇALIŞKAN TEİAŞ CANLI BAKIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 768 11 20
CEMAL METİN TEİAŞ GÖLBAŞI SOSYAL TES.İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 768 11 20
OLGUN SEFEROĞLU TEİAŞ GÜÇ TRAFOLARI ONARIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 282 18 14
KENAN KARGIN TEİAŞ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 942 45 00
ALİ YÜKSEL TEİAŞ ÖZEL YÜKLER VE MOBİL TR.TAŞ.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 413 84 02
 
ANKARA
6 NOLU ŞUBE
  KOSGEB BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ)  
SAMET GÜÇKIRAN KOSGEB BAŞKANLIĞI 0 536 810 06 49
MELİH SİNAN USTAALİOĞLU KOSGEB BAŞKANLIĞI 0 531 761 36 61
ŞERAFETTİN ULUSU KOSGEB OSTİM İŞLETME GEL.MERK.MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 347 25 46
HASAN UĞUZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, METROLOJİ VE STAN. GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ 0 533 556 21 90
TUĞBA GÜLER SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 541 601 55 03
ÇETİN ERTEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, ANKARA İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 482 43 29
HANDAN AYDIN SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 533 638 17 33
  SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, SANAYİ BÖLGELERİ GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ  
SERKAN TAŞDEMİR SANAYİ VE VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, VERİMLİLİK GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ 0 544 630 18 18
MAHMUD ESAD KURTULMUŞLAR TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU 0 532 344 77 98
İLKAY KALIPÇIOĞLU TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU (BAŞTEMSİLCİ) 0 506 862 98 44
 
ANKARA ETİ MADEN
7 NOLU ŞUBE
MENDERES KANDEMİR ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 656 22 68
TUNA KILINÇ ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  
  ETİ MADEN İSTANBUL YOLU EK HİZMET BİNASI  
 
ANKARA
8 NOLU ŞUBE
EYYÜP KAPAN TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 520 48 79
HÜLYA BEKTİK TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 112 61 64
SEYYİT AHMET ŞİMŞEK TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 907 75 15
 
ANKARA
9 NOLU ŞUBE
DÜNDAR FARIMAZ EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 692 97 73
HAYDAR İRKİLATA EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 707 70 50
MUHAMMED KÜRŞAT COŞKUN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 506 27 81
İLHAN UĞANTAŞ EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 612 76 20
ERKAN ŞAHİN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAKIM YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI  
KADİR SÖZER EÜAŞ GÖLBAŞI FİZİK KİMYA LABORATUVAR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 267 01 41
İBRAHİM USTA EÜAŞ GÖLBAŞI MEKANİK TEST MÜDÜRLİĞÜNE 0 537 690 29 96
SELDA GÜLCAN ÜNAL EÜAŞ İNŞAAT VE KAMULAŞTIRMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 505 520 71 25
RECEP TUĞRUL ÖZTAŞ EÜAŞ MERKEZ AMBAR MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 945 05 63
ATİLLA BAŞMAN EÜAŞ SARIYAR H.POLATKAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 886 80 70
 
ANTALYA YUSUF TUĞRUL DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 592 57 16
ELA ÖZDEMİR DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 240 80 01
AHMET TURAN DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ALANYA) 0 530 975 50 22
İLYAS KÜÇÜK DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MANAVGAT) 0 541 651 17 07
ALİ CAN DEMİRAL DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (SERİK) 0 536 322 48 23
ADEM ÖZDEMİR DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (FİNİKE) 0 555 629 44 44
GÖKHAN CEBECİ DSİ 132. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (ELMALI) 0 539 348 01 08
MEHMET HANİFİ AYDIN EÜAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 566 04 80
SİNAN KİBAR KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 884 75 36
ÖZGÜR PEKİNCE MSB ANT ANTALYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 934 53 79
DERYA ÇELİK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 430 19 80
ÜMİT SONER ALTINEL TEDAŞ 0 538 419 91 04
BERAT SAMET SAĞIR TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 946 62 22
ERGİN KAYAR TEİAŞ KEPEZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 667 67 96
 
ARDAHAN HAYATİ KARATAŞ DSİ 243. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 730 82 99
 
ARTVİN   ÇAYKUR ARHAVİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ  
FATİH TANOĞLU ÇAYKUR KEMALPAŞA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 267 31 13
NESLEHAN KAYA ACUN DSİ 26. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 694 65 65
EBRU CANBULUT EÜAŞ DERİNER BARAJI VE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 093 66 54
MEHMET ÖZDEMİR EÜAŞ DOĞU KARADENİZ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 220 90 11
ADEM MERTTÜRK HOPA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 341 62 72
SEZAİ NALBANT MURATLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 500 32 94
ZİYA ÖZER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 517 57 79
MÜMTAZ TOKGÖZ TEİAŞ HOPA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 624 12 60
 
AYDIN SİBEL TUNA DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 393 74 80
ENGİN ALBAYRAK DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 929 33 62
AHMET AYANA DSİ 211. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 922 06 34
ÜNAL ALACA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 284 78 65
MENDERES ZEYTİNCİ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 697 65 40
 
BALIKESİR MESUT PARLAK DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 823 79 89
CAFER ÇAYBAŞI DSİ 251. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 812 63 13
ORHAN TÜRKOĞLU DSİ GÖNEN BİGA VE MANYAS PROJE İNŞAAT KONTROL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 414 68 67
FATİH UYSAL ETİ MADEN BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 370 08 71
YAŞAR UZUNOĞLU ETİ MADEN BANDIRMA LOJİSTİK MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 514 73 74
MEHMET ÖREL ETİ MADEN BİGADİÇ BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 692 00 50
KADİR DAĞDEVİREN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 393 11 30
  MSB ANT NATO POL BANDIRMA TF-16 TANK ÇİFTÇİLİĞİ ŞEFLİĞİ  
YÜCEL DEMİRTAŞ MSB NATO POL BALIKESİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 289 73 89
OKAN ALTAN MTA KUZEYBATI ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 889 39 72
İBRAHİM KARAKOÇ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 947 60 83
M.MUHAMMET GERÇEK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 508 27 44
SELMAN ERCAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 538 239 88 14
İHSAN YİĞİT TÜRKŞEKER SUSURLUK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 694 86 27
 
BARTIN TANER CAN DSİ 233. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 349 07 99
İBRAHİM GÜL TEİAŞ BARTIN TRAFO MERKEZİ 0 544 431 52 15
 
BATMAN MUSA SOLMAZ DSİ 103. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 699 11 72
FAYSAL İPTAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 277 59 59
KUDBETTİN KAYA TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 346 18 46
 
BAYBURT BÜLENT KAYA DSİ 225. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 376 27 07
BURHAN HAŞIL KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 566 30 05
HASAN BİRİNCİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 387 86 47
 
BİNGÖL  REMZİ ALKAL DSİ 94. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 244 35 46
NİHAT VAROL KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 386 61 52
ABDÜLMELİK KAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 490 76 29
MUHİTTİN KILIÇ TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 221 68 13
 
BİTLİS  SADRETTİN SAMANCI DSİ 173. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 687 94 65
NEZİR ŞİMŞEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 457 00 33
 
BİLECİK RECAİ ÇAKICI DSİ 33. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 749 16 86
DENİZ ÖZTÜRK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 206 28 81
 
BURDUR ÜMRAN DEMİRALAY DSİ 182. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 502 13 63
LÜTFULLAH BAKIR KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 450 06 39
BÜLENT YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 601 44 96
SALİH BAKIRHAN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 486 31 15
 
BURSA NURAY TİRYAKİ DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 505 534 22 57
TAHA YASİN PEKCAN DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 978 78 51
SİNAN MENTEŞE DSİ 12. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 412 50 65
HALİL İBRAHİM SU ETİ MADEN KESTELEK BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 470 72 12
ATİLA TABAN EÜAŞ OSMANGAZİ DOĞALGAZ SANTRALİ 0 535 287 68 51
FURKAN KUL KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 404 37 72
ERDOĞAN ÇALI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 543 72 01
ALİ AKIN TEİAŞ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 790 95 61
 
BOLU RAMAZAN ÇİBASMAZ DSİ 53. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 764 47 73
HAKAN ALAMUR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 646 90 64
YUSUF MUTLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 264 56 89
BAHATTİN YALÇIN TEİAŞ BOLU TRAFO MERKEZİ 0 542 562 16 17
 
ÇANAKKALE  GÜVEN EROĞLU DSİ 252. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 642 99 56
AHMET URHAN EÜAŞ 18 MART ÇAN TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 652 00 17
SAMET ÖMÜR MSB GELİBOLU İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 707 25 54
NURSEN KORKMAZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 688 05 86
FAHRİ TÜRKYILMAZ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 812 16 65
ABDULKADİR KARABACAK TKİ ÇAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 415 91 55
 
ÇANKIRI  HÜSEYİN ERDOĞAN DSİ 52. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 714 72 65
HAMDİ COŞKUN MKEk SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 299 75 27
TUNCAY KARAYEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 537 41 23
 
ÇORUM  BÜNYAMİN KARACAÖREN DSİ 54. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 926 76 30
ZAKİR KOÇ EÜAŞ OBRUK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 656 88 83
  KOSGEB HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ  
AHMET CANBOLAT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 264 62 68
MUSTAFA ÜÇOK TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 647 21 78
MEMET DEMİRKAN TKİ DODURGA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 359 31 70
 
DENİZLİ MÜMTAZ ISPARTALI DSİ 212. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 353 03 47
SELİM ERKOÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 785 87 28
MEHMET HİRAOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 473 36 95
METİN YAĞCIOĞLU TEDAŞ MENDERES BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 396 38 26
HALİL ERTAŞ TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 542 683 39 56
BÜLENT BOZKURT TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 873 81 32
 
DİYARBAKIR  İLYAS DEMİR ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 418 58 96
FERDA GÜLER DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 727 89 06
MEDENİ ÇAKMAK DSİ 8. SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 426 43 75
ABDULLAH ERDOĞMUŞ EÜAŞ DİCLE VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 595 65 10
M. ŞAKİR EKİNCİ EÜAŞ DİCLE VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 320 09 62
NURETTİN DALKILIÇ EÜAŞ KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 550 18 65
ZÜLFİKAR ALTUNBAĞ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 510 55 04
MERAL İMAMOĞLU MTA GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 527 97 03
ESAT YEŞİL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 631 81 54
MURAT DAĞ TEİAŞ İLETİM ŞEBEKELERİ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 339 87 32
İLHAN BUDAK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 602 78 28
 
EDİRNE  MEHMET ÇAYBAŞI DSİ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 226 32 95
  TEİAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
 
ELAZIĞ   DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
MUSTAFA SARMAN DSİ 91. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 331 67 19
AHMET ERCAN DSİ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 504 42 41
NİHAT ÜSTÜN EÜAŞ KEBAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 442 82 23
FARUK CANBOLAT KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 580 85 83
ATİLLA BARUTÇU MSB ANT NATOPOL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 681 02 90
NEVİN SAVAŞ YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 484 30 40
ZÜLFÜ OĞRAŞ TEİAŞ 13 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 207 68 02
SADIK GENÇDAL TEİAŞ G.D.A. KEBAN YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 419 16 91
HÜSEYİN ERTÜRK TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 464 95 27
 
ERZİNCAN  BEKİR AYDOĞAN DSİ 82. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 486 88 24
OĞUZ AKPINAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 346 63 22
BÜLENT GÜLER TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 773 72 29
 
ERZURUM MUSTAFA ÖZBAY ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 241 15 63
HİKMET ACAR DSİ 7.SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 438 12 88
HÜDAYİ MAZLUMOĞLU DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 735 36 08
AYŞEGÜL ULUDAĞ DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 554 540 06 70
UĞUR PİŞKEN DSİ 81. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 309 56 71
MUSTAFA KÜÇÜKLER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 605 98 50
ABDURRAHİM ÖZDEMİR TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 600 91 31
 
ESKİŞEHİR  RECEP BOZTAŞ DSİ MAKİNE İKMAL VE DONATIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 694 18 72
FADİME ZENGİN DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  
MEHMET ESEN DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 771 60 77
ERGÜN GÖK ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 533 811 15 32
SITKI DEMİRKOL ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 912 77 49
YALÇIN SAKARYA ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 435 28 82
SERDAR İMRE EÜAŞ GÖKÇEKAYA HES İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 544 448 27 88
ETHEM KENAR MSB ANT NATO POL BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 482 69 02
GÜRKAN BAŞARANĞİL SANAYİ VE TEKONOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 608 43 82
YÜKSEL DUMLU TÜRKŞEKER MAKİNA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 893 34 88
SELAMİ ŞAHİN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 852 01 05
 
GAZİANTEP  TÜLAY KARAKUŞ DSİ 202. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 275 16 61
MEHMET ZÜLFÜ YÜCEL EÜAŞ KARKAMIŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 634 03 26
BEKİR POLAT KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 308 92 76
REŞİT GÖKOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 660 00 81
HAMİT KARADEMİR TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 630 07 38
 
GİRESUN  RAMAZAN ATÇI DSİ 226. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 867 49 43
HÜSEYİN MUHARREM AKSU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 272 04 60
MURAT ALP TİREBOLU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 245 70 64
 
GÜMÜŞHANE  İHSAN YİĞİT DSİ 223. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 616 29 83
MELİKE ÇELİKKIRAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 942 43 92
HÜSEYİN SELVİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 535 05 15
 
HAKKARİ  NACİ AKDOĞAN DSİ 174. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 746 47 58
 
HATAY  MEMET YÜKSEL DSİ 63. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 394 52 80
SALİH MERCAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 960 00 67
ALİ TAZEASLAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 720 81 49
ERGİN ÖZMEN TEİAŞ ERZİN TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 662 09 97
FIRAT AKDAĞ TEİAŞ İSKENDERUN İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 839 27 39
 
IĞDIR ASIM KAYLA DSİ 242. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 534 12 99
 
ISPARTA  MUSTAFA ŞİMŞEK DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 530 18 02
MUHAMMED KÖKMEN DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 562 55 73
DAVUT TOLGA UĞUR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 745 27 35
SEMİH ALTUNCU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 658 50 08
HASAN UÇAR TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 734 52 01
 
İSTANBUL  VURAL TAN TEDAŞ BOĞAZİÇİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 420 90 37
SENCER TELCİ ÇAYKUR PAZARLAMA VE ÜRETİM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 342 59 92
ERTAN YILDIRIM DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 992 33 77
MUHAMMED SERHAT DAĞ DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 244 77 74
FATİH MEHMET DUMLU EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI  İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 533 527 70 50
FATİH ALBAYRAK EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI  İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 789 43 36
MUSTAFA DEMİREL EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 421 23 73
SARE HATUN AÇIKLIER KOSGEB İKİTELLİ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 350 60 10
SERHAT DİNLER KOSGEB HALİÇ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 066 36 81
MEHMET FERHAT YILMAZ KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 506 78 14
CEYHAN BAHADIR KARATAŞ KOSGEB İMES HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 490 79 59
HÜSEYİN TERZİ MKEk İSTANBUL PAZARLAMA ŞUB.MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 370 79 53
SEMRA ELBİZİM MSB ANT NATO POL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 786 92 02
BURHAN AKGÜL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (ÜMRANİYE) 0 532 057 71 52
UFUK GÖREN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (İKİTELLİ) 0 535 220 48 88
MUHAMMET ALİ ÖZCAN TAEK ÇEKMECE NÜKL.ARAŞT.EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 384 78 77
ÜNSAL TAPANCI TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞ TEMSİLCİ) 0 505 892 73 64
YUSUF EYLENTİ TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 969 17 37
MEHMET KIRIŞ TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 874 58 34
MEHMET BAYRAK TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞ TEMSİLCİ) 0 532 730 47 34
YAVUZ AKDENİZ TEİAŞ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 968 68 40
MURAT AKSOY TEİAŞ İKİTELLİ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 501 27 20
HAMİT YILMAZ TEİAŞ TRAKYA YÜK TEVZİ İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 532 675 27 30
ÖZKAN ÜLKER TEİAŞ TEPEÖREN İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 468 78 05
 
İZMİR  ALİ YILMAZ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 435 40 19
IRMAK YORGANCIOĞLU DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 541 850 53 06
TURGAY CEBİR DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 330 59 84
ABDULLAH YARBA EAÜŞ ALİAĞA TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 341 26 38
MAŞİTE MELEK KAYA KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 384 64 06
NADİR GEZER MKEK ALİAĞA HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 236 81 15
CENK KARAÇANTA MTA EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 378 15 23
İSMAİL KÖROĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 435 33 31
ERSEN DEVRİM ŞİMŞEK TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 536 355 56 46
ÖZGÜR ŞAFAK UÇUCU TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 695 92 27
BAHATTİN AS TEİAŞ ALİAĞA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 223 82 64
EROL SAZAK TEİAŞ BATI ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 897 53 36
 
KAHRAMANMARAŞ  YAVUZ SELİM İMALI DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 549 609 08 88
MURAT CANPOLAT DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 860 09 01
MUSTAFA BAKİ DSİ 204. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 552 46 46
NECATİ KÖSE EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN A TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 544 566 15 90
HALİT BAKIRTAŞ EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN B TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 539 554 55 24
ŞEYH DAVUT BAL EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN LİNY.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 542 275 32 15
YASİN AKBAŞ EÜAŞ SIR HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 843 33 40
YUSUF GÖZLÜKLÜ MSB ANT NATO POL İB-4 PAZARCIK POMPA İSTASYONU 0 530 637 72 19
ABDULKADİR ÇİÇEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 702 70 38
MUSTAFA MERT TEİAŞ AFŞİN-ELBİSTAN BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 404 95 99
MUSTAFA AKDENİZ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 615 43 95
 
KARABÜK SEÇKİN CEYLAN DSİ 234. ŞUBE  MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 916 69 84
 
KARAMAN  ŞENNUR ASLANDAĞ DSİ 42. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 234 89 72
BÜLENT KILINÇ EÜAŞ ERMENEK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 313 28 55
ERHAN YAKICI KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 345 08 55
MUSTAFA İNCE SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 811 44 86
FAHRETTİN ÖZMEN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 393 86 56
 
KARS CESİM GÜVEN DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 551 25 36
ENDER CİHAN TEMUR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 849 31 58
SOYSAL ŞAHBAZOĞLU TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 231 34 99
 
KASTAMONU CEMİL ERCAN DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 076 15 71
MÜRÜVVET EĞLENCEOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 502 99 75
FATİH KARAKURT TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 437 26 36
HASAN ERGÜN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 348 77 77
 
KAYSERİ  EDA ESRA KALALI ÇAYKUR KAYSERİ PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 787 82 71
ŞÜKRÜ EROL DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 535 765 91 15
HALİL İBRAHİM KARAMAN DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 463 50 80
AHMET AVŞAR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 659 99 38
YAŞAR ER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 680 58 98
BASRİ ATALAY TEDAŞ KAYSERİ KORDİNATÖRLÜĞÜ 0 533 729 64 35
YAŞAR CUMA KILIÇ TEİAŞ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 375 04 99
 
KIRIKKALE  RAŞİT ÇELİK DSİ 56. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 619 37 54
MESUT TURAL MKEK AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 634 64 05
HAKAN AYMAN MKEK BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 301 47 33
DURMUŞ KAYA MKEK ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 190 95 86
UTKU ERSÖZ MKEK DESTEK TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 542 63 15
GÖKHAN ATASAYAR MKEK HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 599 58 05
ÇELEBİ ÖLMEZ MKEK MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 523 92 66
HASAN BERK COŞKUN MKEK MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 506 723 23 07
BİLAL ESER MKEK PİRİNÇ FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 445 53 49
ZAFER SEZER MKEK SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 675 90 04
ERKAN ARAS SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 658 21 74
 
KIRKLARELİ MEHMET AR DSİ 112. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 779 74 49
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU DSİ 11-9 SONDAJ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 374 00 13
TUNCAY TOPÇU SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 875 68 73
BİLGİN TOPUZ TEİAŞ BABAESKİ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 486 73 38
 
KIRŞEHİR  ALTAY BÜLENT AYDIN DSİ 122. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 487 52 50
KADİR ŞAHİN EÜAŞ HİRFANLI VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 513 32 06
HALİL İBRAHİM CAN EÜAŞ KAPULUKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 645 53 90
HALİT KÜÇÜK EÜAŞ KESİKKÖPRÜ HES İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 538 870 60 78
YUSUF ASLAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 048 31 36
HİCRAN SEÇEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 816 18 78
 
KOCAELİ ALİ TURHAN DSİ 15. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 350 54 15
İRFAN SÜLÜ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 277 40 81
MURAT SÖKMEN MKEK SEYMEN HURDA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 611 69 69
AZİZ SARI MTA MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 372 60 67
FATİH KARASULOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 243 65 63
 
KONYA  EMRE KOÇDÖLÜ DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 118 08 66
ÖZDEN SOĞUCAKLI ÖZKAN DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 713 55 47
ÇİĞDEM AKÇA KARA DSİ 43. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 479 57 37
UĞUR ÖZ EÜAŞ KARAPINAR MADEN ETÜT TESİS MÜDÜRLÜĞÜ 0 553 734 34 34
HALUK ERCAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 541 00 82
SÜLEYMAN IRKLI MTA ORTA ANADOLU 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 517 22 40
ALPARSLAN KULEKAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 762 71 43
TARKAN BULUT TEDAŞ MERAM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 569 13 10
İBRAHİM PEKER TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 843 99 19
YUSUF BOZKIR TKİ ILGIN KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 589 55 11
DAVUT YAVUZ TÜRKŞEKER EREĞLİ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 297 24 40
ERCAN GÖKTEN TÜRKŞEKER ILGIN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 281 67 92
 
KÜTAHYA  MEHMET YILDIZ DSİ 34. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 317 93 94
SEDAT ÇELİK ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 496 12 58
AHMET GÜLEŞ ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 938 26 90
MURAT AKKAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 663 00 98
ÜMİT DİNÇ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 247 43 65
ERSİN DEMİRKAN TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 420 18 58
AHMET SANCAK TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 429 20 31
MEHMET GÜNER TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 395 53 02
KAMİL YAYLACIKLI TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 425 60 97
 
MALATYA  HACİ GÜL DSİ 92. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 839 33 76
FATİH BAHÇECİ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 479 39 90
İRFAN ADIGÜZEL MSB ANT DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 229 52 43
MAHMUT YALÇIN MTA ORTA ANADOLU 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 832 96 07
AHMET ÖZERHAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 810 83 50
MEHMET AYTİMUR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 345 81 73
NECATİ YAHŞİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 461 85 99
 
MANİSA GÜRAY YILMAZ DSİ 22. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 718 40 37
METİN SAKAN EÜAŞ DEMİRKÖPRÜ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 611 14 98
HASAN ERTAŞ EÜAŞ SEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 642 22 37
YAVUZ KAĞAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 782 18 09
HÜSEYİN BİNGÖL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ  
HARUN GÜNGÖR TEİAŞ MANİSA GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 492 13 68
ARZU HÜLYA DAVUTLU TEİAŞ SOMA ELEKT.TEKN.GEL.VE EĞİTİM TES.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ 0 505 518 03 84
RAMAZAN AKDAĞ TKİ E.L.İ. MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ CENKYERİ ATÖLYELERİ 0 533 440 53 36
YÜKSEL ALDEMİR TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 330 25 49
MEHMET ALİ ÇAKMAK TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 750 99 12
GÜRKAN ÇOLAKOĞLU TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 669 98 97
 
MARDİN  M.MUTİ ER DSİ 102. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 222 65 23
MUSTAFA KINIK DSİ 16. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 110 23 44
MUTTALİP ÖNALAN EÜAŞ ILISU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 958 58 61
DAVUT ŞAHİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 380 55 41
TAHSİN CEYLAN TEİAŞ 16. BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 744 96 47
 
MERSİN  ALİ TAŞ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 309 20 39
HASAN ŞAHİN DSİ 62. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 981 50 66
AKAY TEKİN DSİ 67. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 717 72 30
MEHMET ÜTÜK EÜAŞ GEZENDE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 419 27 33
KADER GÜCÜK EÜAŞ TAŞUCU DENİZKENT EĞİTİM TESİSLERİ 0 532 678 10 80
BAYRAM YILMAZ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 284 41 62
 
MUĞLA  DİLEK KUZU DSİ 213. ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ 0 543 770 53 02
ONUR ERDEMİR DSİ FETHİYE İŞLETME BAKIM BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 532 258 54 24
METİN YENİCE EÜAŞ MİLAS TAKİP VE KOORDİNASYON ŞEFLİĞİ 0 532 565 32 84
BERKAY ÇETİN ORAL KOSGEB  HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 520 32 00
ORHAN YALÇIN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 730 49 40
BÜLENT YAVUZ TEİAŞ İLETİM ŞEBEKELERİ İŞLETME VE BAKIM  0 532 715 39 99
 
MUŞ ALİ RUŞEN SAYIN DSİ 172. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 463 19 61
VEYSİ SADIKOĞLU EÜAŞ ALPASLAN-1 HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 340 60 49
SABRİ ARSLAN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 953 42 99
MEHMET ŞAH ARSLAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 545 01 10
 
NEVŞEHİR  MEHMET ŞAHİN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 831 17 57
ERDAL SELVİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 343 54 57
NİHAT BUDAK TEİAŞ ÜRGÜP TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 545 401 88 21
 
NİĞDE  MUSTAFA HULUSİ BAĞLITAŞ DSİ 45. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 730 12 88
SERHAT ERDEM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 401 61 60
İDRİS SARIDAĞ TEİAŞ BOR TRAFO MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 0 555 589 26 54
ERKAN GÜL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 448 29 17
 
ORDU  EBRU AFAN DSİ 75. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 554 749 37 76
FATİH KARAAĞAÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 947 81 75
YILMAZ CESUR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 492 12 56
MUSTAFA EKİNCİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 426 96 47
 
OSMANİYE  MEHMET HANİFİ AYGÜN DSİ A.C.O. SULAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 852 25 23
MEVLÜT TÜRKMENOĞLU EÜAŞ ASLANTAŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  
  EÜAŞ BERKE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  
MÜRCAN KIZILYAPRAK KOSGEB OSMANİYE İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 290 02 37
MUHSİN KÜÇÜK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 421 67 37
 
RİZE REFİK TÜRÜT ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ 0 506 940 38 01
ÖZDEM KARA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ APK DAİRE BAŞKANLIĞI 0 533 638 07 89
EYÜP SARIKAYA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ) 0 538 812 08 87
ERCAN HAMZA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 555 768 49 50
FEVZİ KAZDAL ÇAYKUR 100. YIL ÇAY PAKETLEME FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 712 58 36
RESUL TÜRÜT ÇAYKUR AMBARLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 882 38 74
MURAT TELLİOĞLU ÇAYKUR ANATAMİR FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 095 75 61
İSMAİL AYYILDIZ ÇAYKUR ARDEŞEN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 275 75 93
ARİF ODABAŞ ÇAYKUR AŞIKLAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 596 46 75
ALİ CANÇELİK ÇAYKUR AZAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 531 819 19 11
NURİ KARADUMAN ÇAYKUR BÜYÜKKOY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 358 12 51
FATİH  HUT ÇAYKUR CAMİDAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 566 40 20
DİLEK AKGÖLLÜ ÇAYKUR CUMHURİYET ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 808 97 72
KUBİLAY TÜRKYILMAZ ÇAYKUR ÇAY ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 735 11 20
FİLİZ KUŞ ÇAYKUR ÇAYELİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 852 98 51
YALÇIN ŞAMLI ÇAYKUR ÇİFTLİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 790 24 44
AKİF ZİREK ÇAYKUR DEREPAZARI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 503 72 79
NERMİN ATAY ÇAYKUR FINDIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 355 27 96
SUNA PARLAK ÇAYKUR GÜNDOĞDU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 409 29 15
İSMAİL PEHLİVAN ÇAYKUR GÜNEYSU ULUCAMİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 671 20 41
MURAT BİBER ÇAYKUR HEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 922 61 85
SEDAT KABAOĞLU ÇAYKUR IŞIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 493 93 96
ATİLLA KOÇ ÇAYKUR İYİDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 523 77 95
ÜMİT MENGEN ÇAYKUR KALECİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 580 32 95
SERDAR SARIYILMAZ ÇAYKUR KALKANDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 534 762 64 42
HASAN UZUN ÇAYKUR KENDİRLİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 287 67 11
BEKİR ULUTAŞ ÇAYKUR KİRAZLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 614 75 73
HASAN YÜCE ÇAYKUR MELYAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 242 28 67
AHMET CEVHER ÇAYKUR MUSADAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 637 71 51
MEHMET ERBAŞ ÇAYKUR ORTAPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 747 22 39
SEVİNÇ GÖKÇELİK ÇARKÇI ÇAYKUR PAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 695 07 09
MUSTAFA ŞALCIOĞLU ÇAYKUR PAZARKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 408 40 63
İRFAN AZAKLI ÇAYKUR RİZE PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 391 23 12
EMİNE DİLMAÇ KARAL ÇAYKUR SABUNCULAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 968 78 70
İSMAİL ŞEREF ÇAYKUR SALARHA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 663 70 62
İBRAHİM KÖSE ÇAYKUR SELİMİYE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 607 36 46
CEMAN SÖZEN ÇAYKUR TAŞÇILAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 414 18 14
İSLAM ÇAKIR ÇAYKUR TAŞLIDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 222 30 41
ZEKİYE BAYRAKTAR KIRIMLIOĞLU ÇAYKUR TERSANE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 570 83 89
NECLA YILDIRIM ÇAYKUR VELİKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 940 53 40
OSMAN KOSİF ÇAYKUR ZİHNİDERİN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 586 86 11
MUSTAFA SELİMOĞLU DSİ 224. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 655 00 73
Gökhan AYÇİÇEK KOSGEB RİZE HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
ERCÜMENT YÜKSEL CİNEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 590 20 36
MURAT TİLKİ TEİAŞ RİZE TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 574 61 35
 
SAMSUN  HALİL YILMAZ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 416 55 55
EKREM TEMEL DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAFRA PROJE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 987 09 55
OSMAN DİKCİ DSİ 71. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 486 20 35
ADNAN ALTUN EÜAŞ ALTINKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 742 09 54
HURŞİT SENGİR EÜAŞ HASAN-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 601 97 47
OSMAN GÜNEY KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 570 66 47
ALİ KEMAL KARA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 599 55 61
BAYRAM BÖLÜKBAŞI TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 445 95 99
İSMAİL YALÇIN TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 536 447 75 67
FERHAT TEMİR TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 338 33 56
NAMIK ÖZTÜRK TÜRKŞEKER ÇARŞAMBA ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 436 96 96
EMRE KONUKSEVER YEŞİLIRMAK EDAŞ TEMSİLCİLİK 0 535 435 57 32
 
SAKARYA YASİN MEVLÜD DEMİR DSİ 32. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 396 94 45
HÜSEYİN GÖKSU KOSGEB HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 204 03 48
YAŞAR ERKMEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 549 03 83
ÜMİT TULA TEİAŞ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 424 99 89
 
SİİRT  SEDAT KAYA DSİ 104. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 499 55 63
ÖMER ERKILIÇ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 499 55 63
İLHAN BARAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 723 22 61
BEŞİR SEVGİLİ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 333 43 72
 
SİNOP    DSİ 74. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
  EÜAŞ NÜKLEER DAİRESİ BAŞKANLIĞI  
  KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  
HÜLYA İZMİRLİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 557 08 88
 
 SİVAS  ZEKERİYA SARITAŞ DSİ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 401 35 66
BİROL DURSUN EÜAŞ KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 330 73 92
YILMAZ MERT KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 282 58 82
ÖMER FARUK ÖZKAN MTA 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 711 33 95
EROL ERTAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 552 263 43 86
AHMET TURAN KARAKAŞ TEDAŞ ÇAMLIBEL EDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 539 354 45 88
ADIGÜZEL ÇETİNKAYA TEİAŞ SİVAS İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 380 34 46
 
ŞANLIURFA YILMAZ GERGER DSİ 151. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 593 53 63
YALÇIN AYATA DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 539 490 63 27
ÖZLEM CENGİZER DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 703 56 92
MUZAFFER PARMAKSIZ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK BARAJI İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 463 66 04
İBRAHİM HALİL ÖNCEL DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KALİTE KONTROL VE LABORATUVAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 517 76 66
İBRAHİM HALİL AKSOY DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNA İMALAT VE DONT. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 605 05 14
İSMAİL ASLIHAN DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 234 57 02
NEŞET ÇEVİK DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞOS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 623 82 45
GÖKHAN BAYUK DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  0 542 209 50 39
LEVENT YENMEZ DSİ VİRANŞEHİR 152. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 440 82 82
HÜSEYİN AKÇİÇEK EÜAŞ ATATÜRK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 478 65 39
İBRAHİM HALİL KAYA EÜAŞ BİRECİK-NİZİP HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 801 42 15
METİN GÜLMEN KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 799 60 20
AHMET ÇELİKBAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 556 86 79
FURKAN KARA TEİAŞ ŞANLIURFA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 537 60 98
MAHMUT ZENCİRCİ TEİAŞ VİRANŞEHİR İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 542 376 58 20
 
ŞIRNAK ÖMER GÜNGÖR KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 354 51 42
MEHMET NİHAT MANAS SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 333 95 36
DİNDAR AGİTOĞLU TKİ SİLOPİ KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 602 18 18
TUNCAY BİRLİK TKİ ŞIRNAK BAŞMÜHENDİSLİĞİ 0 544 564 68 87
 
TOKAT  MEHMET CÜRE DSİ 72. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 707 36 34
FAHRİ DİRİM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 544 506 45 04
ABDULLAH BOLAT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 501 82 60
YALÇIN SARIKAYA TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 328 11 07
ORHAN ERSOY TÜRKŞEKER TURHAL ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 501 33 64
 
TRABZON AHMET TANRIVERDİ ÇAYKUR ARAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 542 804 89 62
MEHMET KUŞDİL ÇAYKUR BÖLÜMLÜ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 569 20 44
ÖMER SANDIKÇI ÇAYKUR ÇAMLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 250 47 95
SERKAN GENÇ ÇAYKUR ESKİPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 506 661 58 11
BEDRİ ÇAYBAŞ ÇAYKUR HAYRAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 356 36 53
YAŞAR KALYONCU ÇAYKUR KARACA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 567 36 51
BEHZAT ÖZTEL ÇAYKUR OF ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 617 37 03
AYDIN KÜÇÜK ÇAYKUR SÜRMENE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 301 51 36
ÖMER FARUK BİLİCİ DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 542 81 03
HÜSEYİN KUDUBAN DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 542 386 91 01
KÜRŞAT MAZLUM KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 660 98 80
VOLKAN ÇOLAK MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 619 50 59
BAYRAM PEHLİVAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 535 465 25 18
ABDULLAH ÇİÇEK TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 537 987 96 61
ÇETİN ULUTAŞ TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 532 676 72 66
 
UŞAK  ÖZGÜR ARMANERİ KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 343 39 83
SÜLEYMAN SALGÜR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 530 607 89 06
 
VAN  MEHMET VEFA GÜNDÜZ DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ) 0 546 441 99 50
SEMRA SUVAY DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 551 586 19 77
ÜMİT AKGÜL MTA DOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 546 492 32 00
MEHMET AKSÖZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 536 346 25 95
MEHMET SAİT TUNÇDEMİR TEİAŞ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 533 466 56 58
FARUK ARSLAN TÜRKŞEKER ERCİŞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 532 437 30 65
ERCAN GÖKSAL VAN GÖLÜ EDAŞ  0 530 606 81 95
 
YOZGAT  YAVUZ UZUN DSİ 123. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 507 461 95 53
  SANAYİ VE TEKNOLOJİ YOZGAT İL MÜDÜRLÜĞÜ  
OSMAN SİPAHİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ 0 538 481 50 01
 
ZONGULDAK HAYDAR KOŞAR EÜAŞ ÇATALAĞZI TAKİP KOORDİNASYON MÜDÜR YARDIMCILIĞI 0 535 352 83 83
MUSTAFA ERSAN AYAN MTA BATI KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 0 505 431 88 77
MEHMET TURAN TTK ARMUTÇUK TİM 0 535 514 00 22
RAMAZAN KÜÇÜKKAYA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI  BAŞ TEMSİLCİ 0 505 431 86 63
ESMA HACER EVKAYA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI 0 539 272 01 28
ALİ AKTUNA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- YÜKSEK GERİLİM İŞLETME MD. 0 554 411 04 09
SALİH ŞENYÜZ TTK KARADON TİM-PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ 0 542 796 30 72
VOLKAN ERTOP TTK KARADON TİM-GELİK İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 928 43 47
ZEKERİYYA KANCA TTK KOZLU TİM- MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 0 543 651 07 83
MEMİŞ ÖNER TTK ÜZÜLMEZ TİM 0 532 366 10 17
ALİ NEZİH YILMAZ  SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 583 58 06
MEHMET GÜNEY TEİAŞ ÇATALAĞZI İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ 0 541 830 15 33
BURHAN DEMİRHAN DSİ 232. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ-ZONGULDAK 0 542 289 53 69

 

Bizi Takip Edin
        
Duyurular

Ankara 1 Nolu Şubemize bağlı, Nükleer Düzenleme Kurumu’nda görevli İşyeri Temsilcimiz Bayram Çıldır’ın ağabeyi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
16 Kasım 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde görevli üyemiz Mehti Cengiz vefat etmiştir. Merhumun Cenazesi 17 Ekim Cumartesi günü Elvankent Hacı Fatma Nimet Kahraman Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Elvankent mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
16 Ekim 2020

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde görevli üyelerimizden A. Rıza Arslanap yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
30 Temmuz 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan üyemiz Hüseyin Savaş'ın babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 23 Temmuz Perşembe günü ikindi namazına müteakip Adıyaman Merkez Mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 775 33 01)
23 Temmuz 2020

EÜAŞ Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanlığında görevli üyemiz Birol Avcı’nın babası, Seyit Ahmet Avcı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 1 Temmuz Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Samsun, Ladik’te defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. (Tel: 0 505 398 58 49)
01 Temmuz 2020

Fırat Şube Sekreterimiz Zöhre Esen'in eşi Halil Esen vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
27 Mayıs 2020

Hirfanlı HES’te Güvenlik Grup Şefi olarak görev yapan Şenol Kaya’nın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00’da Kırşehir, Mucur, Kıran Köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 539 338 07 19)
01 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapan Ahmet Ekici’nin abisi vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 26 Mayıs Salı günü Konya Ereğli'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 542 684 76 21)
26 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan üyemiz Necmi Şındak'ın annesi 3 Mayıs Pazar günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Tel: 0 507 480 48 08)
03 Mayıs 2020

EÜAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan üyemiz Gazanfer Atlas’ın Babası hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Nisan Pazar günü öğle namazına müteakip Çorum Merkez Çıkrık Köyü’nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Nisan 2020

Copyright © 2019  |  Enerji Bir-Sen