Anasayfa | Yönetim | Sendikamız | İletişim
TUNCAY AYKAN

 

1970 yılında Gümüşhane’ de  dünyaya geldim. Gümüşhane İnkilap İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Gümüşhane Lisesini bitirdikten sonra 1987 yılında girdiğim Uludağ Üniversitesi  Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümünden 1991 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun oldum.

DAAD Bursu ile gitmiş olduğum Almanya’da; Bonn Üniversitesi bünyesinde Institut für Obstbau und Gemüsebau’da akademik çalışmalarımızı tamamladıktan sonra 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünden Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanı ile mezun oldum. Üniversite hayatımızın sona ermesi ile birlikte 1993 yılında T.C. Ziraat Bankasında  göreve başladım. Trabzon, Bursa, Kars ve Kayseri illerinde görev yaptım. 1994 yılında başladığım vatani görevimi Kara Kuvvetleri Komutanlığı Destek Kıtaları  komutanlığında  yedek subay  olarak görev yaparak tamamladım. Ziraat Bankasında Tüm bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra tarımsal kredilerde Mühendis olarak görev yaptığım dönemde  bitkisel üretim ve hayvansal üretim konularında  çiftçilerin ve işletmelerin bilinçlendirilmesi, kredilerin açılması ve projelendirmesi konularında görev yaptım.

2001 yılındaki kriz ve bu kriz sonrasında yapılan özelleştirme çalışmaları sonucu  DSİ 13. Bölge Müdürlüğü emrine Mühendis olarak atandım. Etüd ve  Plan Şube Müdürlüğünde Mühendis olarak çalışmaya başladım. 2007 Yılında İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü, 2008 Yılında Strateji ve Geliştirme Şube Müdürlüğü görevlerini yerine getirdim. 2011 Yılında Bölge Müdür Yardımcısı olarak Edirne DSİ 11. Bölge Müdürlüğüne atandım. Halen Antalya DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

2003 yılında Enerji Bir Sen’in işyeri temsilciliği görevinde bulundum. Enerji Bir-Sen Antalya İl Başkanlığı ve Enerji Bir-Sen Batı Akdeniz Şubesi Kurucu Başkanı ve sonraki 2 dönemde Şube Başkanlığı Görevinde bulundum. Antalya Karadenizliler Derneği (ANTKARDER) Kurucu üyeliğinin yanı sıra Antalya Kent Konseyi, Gümüşhaneliler Derneği, Burdurlular Derneği, Okul Aile Birlikleri, Birlik Vakfı, Aydınlar Ocağı, Teknik Elemanlar Derneği gibi çeşitli sivil toplum örgütlerinde  çalışmalarda bulunduk ve halen  ekip arkadaşlarımızla birlikte inandığımız doğrularda yılmadan hizmet etmeye gayret etmekteyiz.

 2015 yılında yapılan Enerji Bir-Sen Olağan 5. Genel Kurulunda  Genel Başkanımın ve delegelerin teveccühü ile Genel Merkez Disiplin Kuruluna seçilmiş bulunmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Bizi Takip Edin
     
Duyurular

Enerji Bir-Sen Uşak İl Başkanımız Turgay Özbey’in Annesi vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
03 Ocak 2018

Genel Merkez Denetim Kurulu Üyemiz ve TEİAŞ 9. Bölge Müdür Yardımcısı Ali Yücel’in kız kardeşi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Cenaze Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde defnedilecektir.
01 Ocak 2018

EÜAŞ Gezende HES İşletme Müdürlüğünde İSG Uzmanı olarak görev yapan üyemiz Hayri Güneş'in erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Allah hayırlı ömürler nasip etsin. (Cep: 0 542 689 84 11)
28 Aralık 2017

TEİAŞ Petlas TM’de görev yapan Altan Gevrek’in babası vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına mütakip Boztepe ilçesi Yenimahalle Camisinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
18 Aralık 2017

MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünde çalışan üyemiz Satılmış Çataltepe'nin babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (16 Aralık 2017 Cumartesi) öğle namazına müteakip Çankırı, Kurşunlu İlçesi Çavundur Köyünde toprağa verilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
15 Aralık 2017

Kırşehir Hirfanlı İşletme Müdürlüğünde görev yapan üyemiz Muammer Akdeniz’in annesi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyoruz.
14 Aralık 2017

DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Burhan ÖRS'ün abisi vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Ataşehir'de kılınacak öğlen namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
05 Aralık 2017

Sivas DSİ 19.Bölge Müdürlüğünde görevli, Enerji Bir-Sen İl Başkanlarımızdan Müh. Nusret CEYHAN'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (28.11.2017) ikindi namazına müteakiben Sivas Merkez Ulu Camii’nden kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin.
28 Kasım 2017

Üyemiz Nusret Çeleğen'in babası vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin. (Tel: 0 541 481 20 00)
25 Kasım 2017

Ankara 4. Nolu Şe Başkanımız Gülen Üye'nin kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
19 Kasım 2017